Jakubik

Tohle je pro mě tak trošku oříšek jak tento pořad ohodnotit. Hned vysvětlím. Jestli se má brát pořad jako tipy na vaření, dobré recepty či dokonce nějaké rady jak dělat něco lépe tak je to jasný odpad. Jirka prostě vařit neumí a radit už vůbec ne. Jestli to má být parodie či dokonce komedie tak jednoznačně za pět hvězd. Ty kecy to je prostě rarita a fakt mě to bere. A to jak ten člověk umí "vařit" to je fakt tak zábavný až kolikrát brečím smíchy. "A teď tam přidáme papriku ta dodá jídlu barvu a hlavně chuť" tak Jirko hlavně jí nezapoměň dát do segedínu z mletýho masa. Ne, musím to brát trochu vážně a říct, že se na pořad respektive na ty skvosty prostě pro srandu podívám a za to si Jirka hvězdu zaslouží (samozřejmě nemám namysli tu Michelinskou :-)) ()

Kostexx odpad!

Jednou jsem zkoušel podle Jirkova receptu udělat omeletu. Od té doby nevidím na pravé oko a pomalu se učím opět číst. ()

Drom odpad!

Bezdomovec z ulice feat. Jak pejsek a kočička vařili dort. Co to je? Krom toho, že lidi už asi neumí číst a recept jim musí někdo předříkat a že tradiční je dnes vařit netradiční kombinací čehokoliv (bio!), tak to je plejtvání technikou k tvorbě použitou. Kdyby alespoň byl k okouknutí nějakej kuchyňskej trik, ale pokud neuspokojí Babicovo "já to rád s tím povlakem ze dna odpaďáku", tak marně hledat. ()

zipoo odpad!

"A když nemáte limitu, tak tam dejte logaritmus a když nemáte logaritmus, tak tam nedávejte nic." - Jirka Matica ()

dandy11

Mažu tomu ten odpad! a radši nedám nic, protože já fakt nevim...jako komedie to je za 5 hvězd a nemůžu říct, že bych u toho nesral smíchy, takže když je nuda nebo blbá nálada, Jyrkovy kreace a rétorická schopnost mi vždycky vykouzlí úsměv/výsměch na tváři....jenomže ono si to hraje na seriózní kuchařskou show, a z tohoto hlediska je to odpad, proto se zdržuji hodnocení a jdu si pustit vepřová játra na pivu :D :D ()

Razzor_82 odpad!

Alkoholem zkropený prodavač lyží, radí lidem jak vařit Jirkovi dobroty. Třeba jako Ratatule z tarantule. Balanc na hraně vaření pejska a kočičky.  0/10 ()

hlína odpad!

Chápu, že pořad o vaření pro mě vždycky bude tak trošku nuda, ale určitě se dá udělat alespoň zajímavě s nápaditými originálními recepty a smysluplnou konverzací. To co ale Nova s Babicou vyplodila je otřesná slizká show ze které vypadávají stupidně jednoduché a dle mě příšerné blafy ktere nazývají jidlem nedejbože specialitou.... A Babica moderátor??? Amatérismus navíc kombinovaný s určitou protivností až slizskostí navíc bez jakéhokoli charisma, naprosto nevhodný omyl... ()

Zevon

Žoviální bastlil a jeho bašty stojí za psí štěk, kvalitám Stupky se už žádný další následovník nepřiblížil. Všechny jeho recepty vypadají jak lečo a ty kecy, to je panečku úroveň, prý vaří pro lidi a ne pro pár celebrit, cheche.. ()

cdome.82 odpad!

jirka rád chmatá do pánve svýma špinavýma pazourama a jeho halušky s půl litrem sádla s míchanýma vajíčkama a třicítkou eidamem navrh musí být bomba... jinak je to tak trapné, až je to místy vtipné. jinak pro kritiky pohlreicha - ať otevřou oči a všimnou si, že narozdíl od tohoto patlala, něco dokázal, řemeslu rozumí a co tvrdí má vesměs hlavu a patu. takže jeho arogance je omluvitelná (a divácky vděčná). narozdíl od opraváře snowboardů, který možná cestoval, ale vaří stylem "viděl jsem jejich národní jídlo, já bych to dělal asi takhle". ()

FireTight odpad!

"Jiří Babica učí diváky připravovat většinou rychlé a chutné pokrmy" při jejichž přípravě používá s takřka stoprocentní jistotou pouze jednu ruku, všechny ingredience označuje zájmenem TO, radí všem divákům "co tam narvat místo toho, když to nemáte" a u toho všeho mluví o tom, že "když to dělali v Bekerghesghofu, tak tam na to stála fronta!". Když se pak dozvíte, že je z něj vlastně celebrita TV Nova a má za to sakra velký sumy, začnete přemýšlet, proč jste se raději nedali na vaření... ()

Valkyria odpad!

Nesympatický rádoby kuchař se pokouší vařit... O co jde? Nekoukatelné... S hodnocením bych šla nejraději do minusových hodnot! ()

Mira90 odpad!

Příšernost. Ale nějakým zvráceným způsobem se týden co týden dívám, jestli si Jirka konečně vymění košili a jakou novou pánvičku nám představí... ()

dessa odpad!

Pan Babica je věčně ožralé cigaretami smrdící agresivní hovado a takoví lidé do kuchyně nepatří. A to nemluvím o jeho kuchařských (ne)schopnostech. Měl jsem tu možnost setkat se s ním několikrát osobně a není o co stát... Jestli je někde odpad naprosto jasnou záležitostí, tak je to právě zde. Pořad není vhodný ani pro lidi, kteří neumí vůbec vařit, protože od pana Babicy pochytí leda špatné návyky. Jirka je vtipný, bohužel jinak, než by chtěl. Vždycky mě dokážou rozsekat improvizace typu: uděláme si knedlo vepřo zelo a když nemáme knedlíky, dáme brambory, když nejsou ani brambory dáme rýži, pokud není vepřový, dáme třeba lečo z konzervy, zelí vlastně taky nepotřebujeme... A nejvíc mě baví lidé, kteří ho ještě podporují... ()