Jimmy Monroe a Paul Hodges jsou newyorští policisté, kteří byli po nepovedené akci na tři měsíce suspendováni a byl jim pozastaven plat. Jimmymu se to vůbec nehodí, protože potřebuje zaplatit svatbu své dcery. Proto se rozhodne prodat unikátní baseballovou kartu z roku 1952. Když ji ale nabízí k prodeji, je obchod přepaden a kartu mu ukradne zloděj Dave. Jimmy a Paul se vydávají po stopě baseballové karty, Dava dopadnou, ale on ji už nemá, protože s ní zaplatil za drogy. Dealer jim je ochoten kartu vrátit, pokud najdou jeho ukradené auto. Vůz se jim podaří po krátké době objevit, ale v jeho kufru je spoutaná Mexičanka Gabriela, manželka zavražděného drogového bosse. Osvobodí ji a žena jim dá flashku s cennými informacemi o prodeji drog. Aby získali ukradenou kartu zpět, rozhodnou se zaplatit kauci za Dava a nutí ho, aby ji dealerovi ukradl. (TV Nova)

zdenny

Čekal jsem "Posledního skauta 2" a dostal jsem něco jiného. Humor byl jiný a díky T. Morganovi i trapný (nechápu, jak spolu jako parťáci mohli vydržet devět let - aha, komedie). Ale přece jenom jsem se dostkrát slušně pobavil. Líbilo se mi, že se film dívá s nadhledem na moderní dobu a dělá si z ní srandu. Např. když říká ten malý zloděj aut B. Willisovi: "Já mám jedenáct let a mám lepší mobil než ty, chudáčku". Ano, film byl celkem hloupý, ale já jsem se pobavil. PS: Myslel jsem si, že Bruce alespoň jednou provětrá ksicht otčímovi své dcery. Škoda. ()

sskrblik

Poldové, komedie o jednom přitroublém poldovi a druhém zkrachoválém. Jasnými favority filmu jsou Bruce Willis a Seann William Scott (v roli zlodějíčka-poserdíry, co umí le parkour). Stupidními poznámky mě pobavil Adam Brody. Naopak jsem nemohl vystát Tracyho Morgena a celou dobu mě vadil. Co se týče akčního pojetí, tak mě u něj chybí napětí, v tomhle filmu skoro žádné není. Nevím proč, ale Smithovi se to jaksi moc nepodařilo udělat film i po akční stránce. Na druhou stranu necítím zklamání, protože nejsem fanouškem Kevin Smithe a viděl jsem prozatím pár filmů a připadaly mě docela dobré. Poldové nevybočují z řady... ()

Danny F.

Tak tahle role sedla Willisovi jak ušitá, ten hraje snad ve všech svých filmech stejným stylem, který mu je vlastní. Takže ze strany Bruce žádná změna a ten černý pako? Tomu jsem se smál jako blázen. Jeho chování snad nemá s dospělým jedincem nic společného. Nejvíce pobaví rýpací kecy zatčeného zlodějíčka. Suma sumárum film pobaví, nenudí a děj dobře plyne. 65% ()

VasaX

Nechci znít jako rasista, ale ten černoch, ehm, afroameričan, je na tom špatně. Styl humoru Bruce a Tracy-ho (co je to za holčičí jméno?) o sebe dřou jako dva hrubé smirkové papíry. A Kevin Smith je v tom cítit asi jako ostřejší koření ve školní jídelně. Celé je to jako nepovedený kulinářský pokus, jen ten Bruce, odkazy, pocty a podtext to drží nad vodou. V podstatě nejvtipnější co tam je, až na pár opravdu povedených scének a fórků, je Seann Scott, který je tak otravný, až je vtipný. Ale to bohužel není žádná výhra. Poldové, vedlejší vysílací čas komerčních televizních stanic vás volá... ()

hroubek

Osobně si myslím,že si Smith chtěl vyzkoušet něco jiného než zatím točil.A celkém se mu to povedlo jen by to chtělo víc přitvrdit co se týče dialogů a vtipů.Ale stejnak se těšim až se Smith rozhodne vratit do Jersey ()

Blue.Poison

Bruce Willis klasicky hraje drsňáka, hláškuje a vypadá u toho skvěle. Nebýt jeho totálně mimózního kolegy, který to občas fakt přehání, neváhala bych s vyšším hodnocením. Takhle je to průměr, který neurazí, ale ani nenadchne, protože takových snímků je prostě mraky. Ale konkurenční duo "frajerských" policistů mě vážně bavilo. ()

Wade

Když porovnám Cop Out s Benga v záloze je pro mě jasný vítězem Cop Out. Herecká dvojce Bruce Willis-Tracy Morgan k sobě prostě víc padne a ještě je doplňuje ve své roli výborný Seann William Scott.  Skvělá Komedie.  88% ()

Master19

Nečekaná pecka pro fandy Bruce Willise, úplně jsem se vžil do jeho pocitů a fandil jsem mu, jako snad nikdy. :-) Morgan a Scott zdatně sekundují, na tento film se podívám klidně znovu. ()

Ichabod

Celkem pohodový film, jen je humorem značně slabší než ostatní Kevinovo tvorba (vyjma pár momentů s Sean William Scottem a Jasonem Lee). Nicméně tahle buddy movie ve výsledku neuráží. Upravená hudba vykrádající Policajta z Beverly Hills a Tango & Cash celkem dobře dokresluje atmosféru, bohužel ale narozdíl od předchůdců humor není vždy tak úderný a akce tak drsná, aby se Cop Out více vryli do paměti jako mnohem lepší předchůdci. Protože se ale tyto filmy už skoro netočí (z těch kvalitních se dá zmínit snad poslední Bad Boys) je pro fandy žánru doporučení hodné jej vidět. ()

svobik

Sračka, na Smithe opravdu kardinálních rozměrů. Poldové nefungují ani jako komedie, ani jako akční film a rozhodně ani jako pocta policejním buddy komediím... což je ostatně důvod, proč mě všelijaké odkazování, popř. kopírování kamerových jízd a podobné serepetičky v tomto případě absolutně nezajímají. V paměti utkví leda neskutečně trapný Morgan a znuděný Willis, jenž zřejmě dostal hodně peněz na ruku a na place dost trpěl. Stejně jako my všichni, něco tak nudného, prázdného a otravného se totiž urodí jen jednou za čas. Suverénně nejhorší Smithův film, který dokazuje, že scénář dělá v některých případech stokrát víc než jméno režiséra. Upocených 30% ()

ghatos

Není to žádná katastrofa, ale námět není schopen překonat svůj stín. První polovina je ještě na tři hvězdičky, pak se ztratí tempo. Parodování sebe sama dosáhne bodu zvratu, kdy už to není moc vtipné. Spíš je to hodně laciné. Potěšil mě odkaz na Francouzskou spojku. 46%. ()

s.e.p.p

Kevina Smithe mám rád a i jeho předchozí "mainstreamovější" kousky (Jersey Girl, Zack a Miri) se mi líbily moc. U Cop Out ale nefunguje zhola nic. Akce katastrofální, Tracy Morgan odporný, příběh nezajímavý, vtipných momentů pramálo. Jedinou světlou stránkou celého filmu je S.W. Scott, který ale paradoxně dostává minimum prostoru. Pár hodin po zhlédnutí už jsem nebyl ani schopný pořádně si vybavit o co ve filmu šlo. Slabota ()

Guzo

Asi mám s tímhle filmem jeden docela velký problém a to, že neznám zdaleka všechny filmové hlášky, které zde byly vyřčeny. Ale minimálně scény, kde byl S.W.Scott byly naprosto úžasné. Tak snad to ještě v budoucnu všechno nakoukám a dám si to ještě jednou. ()

blackJag

Těžko říct, co tímto dílem Kevin Smith původně zamýšlel. Jestli chtěl natočit další police – buddy snímek, tak těžce přestřelil a pokud nějakou mimózitu (třeba ve stylu nedávných BENGA V ZÁLOZE) tak chudák ani nedostřelil. Chybu vidím jak v onanisticky vedeném scénáři (proč si to Smith nenapsal sám?), tak v obsazení Tracy Morgana, který je ještě dobrý do seriálu STUDIO 30 ROCK, jinak se mi ale zdá nepoužitelný. Také postava Willise má jaksi rozporuplné vnímání – na jednu stranu macho jak prase, na stranu druhou šulin jak z praku. Občas jsem se zasmál, z dobré poloviny jsem ale spíš jen rozpačitě kroutil kebulí a to jsem Smithovým velkým fanouškem. 50% ()

Kosmik 1

Komedie mě šitá na míru. Dokonce i Bruce Willis po letech dokázal občas vykouzlit pořádný úsměv a nebyl typický one-face hrdina za každých okolností. Na místě Tracyho Morgana bych si dokázal představit spíše Martina Lawrence. Ne že jen dokázal, já bych ho tam dokonce i chtěl. Protože Morgan mi přišel někdy i trochu vlezlý a to i přes tu pitomou obrazovku. Jinak humorné scénky a hlášky těchto dvou ňoumů doplňoval o poznání více S.W.Scott, na kterého jsem se těšil nejvíce....."Hele, ty sračkovej lupiči, chci vědět, kde je má karta a zbraň mýho parťáka." 80% ()

Roseinka

Docela dobrá komedie, která extra nenadchla, ale ani nezklamala. Spíš jsem neměla v tu chvíli na komedii náladu. Seann mě velmi pobavil, to on umí a stejně tak Bruce. ()

HomeAlone

Po sklamani Willisovho filmu Surrogates som zase s Willisom a jeho filmom na 100% spokojny . Nechybala tu akcia , cele to bolo v sviznom tempe bez hluchych miest a na zaver komedia v ktorej nechybalo nespocetne mnozstvo perfektych hlasok ala B.Willis - T.Morgan - S.W.Scott . Nedostal som od toho filmu to , co som od neho cakal , ale to , po com som tuzil . Konecne taka spravna akcna komedia ()

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

22.10.2018

Oscarový skladatel Hans Zimmer (Temný rytíř, Počátek) a Harold Faltermeyer (Top Gun, Tango a Cash) budou společně skládat hudbu k vysoce očekávanému pokračování Top Gun: Maverick. Pro Faltermeyera,… (více)

Johnny Depp jako kanadský superpolda

Johnny Depp jako kanadský superpolda

20.08.2014

Pokud znáte hrubozrnnou tvorbu Kevina Smithe (Clerks, Clerks 2), dobře víte, že je mimo Poldů s Brucem Willisem prostá velkých hvězd. V několika Smithových filmech se sice objevil jeho kamarád Ben… (více)

Další smithovka bez Jaye a Boba

Další smithovka bez Jaye a Boba

08.07.2010

A taky bez vulgárního humoru a popkulturních odkazů. Po krimikomedii Poldové zkusí Kevin Smith další nový žánr – horor. Přesněji řečeno – politický horor. Projekt Red State není žádnou novinkou,… (více)

Willis a Foxx zahájí palbu...

Willis a Foxx zahájí palbu...

21.03.2010