Televizní noviny

Režie:

Václav Svoboda

Účinkují:

mr.filo

"Právě jsme na místě....." "Živě se s námi spojí..... " nepotřebuju být na místě a slyšet koktajícího člověka uprostřed "neštěstí" sněmovny, vánice, prodejny čehokoli.... ()

otík odpad!

Před prodloužením zpráv to ještě ušlo na 20%, od změny running time totální odpad. PS: Silvestrovské televizní noviny roku 2019 byly snad ještě trapnější než ty klasické. A to už je výkon, včetně trapného Ozáka, neboť Dejdar vůbec nevěděl, co tam má dělat. ()

URBAN

Tyhle zprávy nemají nic se zprávami společného . Uvidíte třeba první paterčata v česku recepty Ládi Hrušky a všelijaké blbosti nesouvislé se zprávy . Kdysi tyhle zprávy i ušly , ale rok od roku to jde čím dál více do sraček . Nové studio sice vypadá hezky jenže informační úroven je takřka nulová a navíc často i nepřesná . ()

Cedr odpad!

Socialistická vymývárna mozků pro tupé české rodinky, které nejsou dost inteligentní na to, aby si vytvořili svůj vlastní názor a hltají tak slovo od slova tyhle bulvární a levicově laděné žvásty. Jedna z hlavních příčin proč i dvacet let po revoluci na politické mapě září oranžovo červená. ()

Idego odpad!

Televizní verze deníku Blesk. Z komára děláme velblouda, neobejdeme se bez slov jako "skandál", "brutální", "otřesný" a bez "roztomilého zvířátka" na konci. Stačí mi 10 sekund. 10 sekud téhle sračky a vaří se mi krev. Při představě, že si tímhle nechává den co den vymývat mozek většina populace, chce se mi brečet... Souhlas s Radek99 ()

Khumbac odpad!

Po delší době jsem jukl na NOVU! Nejodpornejsi je jak v kazdem dile neopomenou zminit nejake to postizene ditko s dramatickou hudbou. Potom me ještě sere ten pozitivni gzycht Reje Kokotenka i při oznamování neštěstí. A o te barbince Borgyove ani nemluvím. No a po čase snizuji na odpad ! Bo ty nevyvazene zvukove stopy me nasrali jak svina. ()

Samuel7 odpad!

Děs a hrůza, samotné dno televizního zpravodajství a je až k pláči, že tohle jsou nejsledovanější zprávy. Ani by mi tak nevadily ty "zábavné" reportáže na konec, kdyby ovšem byly vždy opravdu zábavné a ne že šup do zpráv s prvním videem na youtube, co uvidíme... Alespoň tak mi přijde, že to skutečně chodí. Co je ale vrcholem všeho jsou veledůležité události typu: Nova sponzoruje premiéru nového filmu Zdeňka Trošky, Nova startuje další řadu Superstar, Nova je nejsledovanější televizní stanicí roku apod... Každá reportáž nás navíc odkazuje na další vysoce kvalitní výtvor tv Nova a to tn.cz. Celá relace tedy více než zpravodajství spíše připomíná jakousi sebepropagandu a chvástá se, jak to jen jde (jako jediní/jako první přinášíme...). Ne, na tohle bych se pravidelně dívat nemohl. ()

Faramir

Televizní noviny - dlouhodobě nejsledovanější zpravodajská relace, Babovřesky - v poslední době nejnavštěvovanější film, Miloš Zeman - první prezident ČR zvolený všelidovým hlasováním. Kontrolní otázka: Co to má společné? ()

kinghome

Je pravda, že většina toho co se na nově dozvím jsou hrozný nepodstatný sračky, ale jednou za týden se tam jedna důležitá zpráva objeví. Někdy i dvakrát do týdne. Ale upřímně, kde to je jinak? Ať už se kouknete na primu nebo na jiná zpravodajství všude řešej stejný hovna. Takže chápu vaší nechuť k nově ale televizní noviny nejsou to nejhorší. ()

karlik4801

Tak jsem se koukl po dlouhé době na noviny, jestli se to už zlepšilo, že jim dám ještě šanci. Půl hodiny se baví o stejné věci. Pak přijde na řadu potravinový inspektor. Samé živé vstupy. A hlavně jsem se nic nedozvěděl. Moderátoři ještě debilnější než kdysi, mohli by se aspoň naučit mluvit. Hlavně že z novin dělají drama s hudbou Zimmera. A pak ještě ubohá chyba. Živě: Moderátorka: "Inspektor se ozývá z Brna." A pod inspektorem bylo napsáno Olomouc. ()

uiu

Televizní noviny, asi jedno z nejmocnějších médií, které dokáže lidem vsugerovat názory, které nejsou jejich a neustále je držet v šachu tím, jak je svět zlý a hnusný, kolik lidí zemřelo na silnici, kde kdo vyvraždil rodinu, kam spadla bomba atentátníků, (jediná dobrá zpráva až na konec - v ZOO se narodilo hříbě). Čím mě vážně dostali do kolen byla reportáž o pátrání po malé Aničce Janatkové a jako podkladová hudba srdcervoucí hitovka a do toho vážný hlas moderátorky. ()

majxik

Moderátoři jsou OK, zpravy které pouštějí do éteru je dobré slyšet. ALE chybí zde objektivita, výběr a informovanost o zprávách dosti hraje na to co chceme slyšet spíše než co by jsme měli slyšet.... ()

Nihlathak odpad!

3DD!3 ke svému 2* hodnocení řekl: "Čistý průměr, někdy se u nich nudím někdy se výborně bavím. Vymyslet každý den půlhodinu zábavných šotů, z nichž každý by měl být nějak originální není zádná legrace" (19.12.2010). Podotýkám, že zprávy by měly být zprávy a ne panoptikum demence, dělání trotlů z lidí a patetická šaškárna uměle vytvářena tak dementní, aby ji dementi přímo hltali a těšili se na to. Přidejte nějaké katastrofy, šokující zprávy ze světa selebrit a dotykovou obrazovku... už to snad nemůže být horší. ()