Televizní noviny

Režie:

Václav Svoboda

Účinkují:

Pierre odpad!

Největší vrchol byl pokus ve kterém redaktorka zkoušela jaké to je být půhodiny v autě když je venku třicet pět stupnů.:-D Tak mě nedostala ani bába pod kořenem nebo zmrzlá voda.:-)) Jinak nemám co dodat, to že všechny reportáže jsou pouhé lži každý alespoň trochu rozumný člověk pozná. ()

Toyotomi odpad!

Vemte toaletní papír, použijte ho tak, jak se má používat, natočte podle toho video, přidejte k tomu ožralecké kecy při třech promile a dramatickou hudbu a budete mít něco na úrovni tohohle paskvilu. ()

L_O_U_S odpad!

Naprosto příšerná dramaturgie, diletantismus, idiotské reportáže z okurkových sezón, zhovadilá snaha o drama za každou cenu (akční hudba k záběrům havarovaného autobusu), hyenismus. Kdo se na tohle dívá, je pro mě podobná troska jako autoři téhle mrdky (uf, v práci to takhle přímo říct nemůžu). (849.) ()

Huntelaar odpad!

I když já preferuji Odpolední Televizní noviny, také známé jako Černá kronika, kde se každy den dozvím o aktuálních úmrtích, vraždách, krádežích a podvodech. Škoda, že není čas na zvířátka. ()

Linda.csfd odpad!

Totální vymývárna mozků... když je horko, celé zprávy řeší, že bylo horko a dělají pokusy na lidech (jeden pije a druhý se nesmí napít, zavírají moderátorku do rozpáleného auta), nechávají vypařit vodu ve sklenici. Když mrzne, celé zprávy řeší, že mrzne a dělají pokusy - co se stane se sklenicí vody, když se nechá v mrazu. Když nemají co dávat dávají reportáž o tom, že byla schůze parlamentu a řeší, co měli jednotliví poslanci na sobě za hadry a co měli k obědu. Když už vůbec není co dávat tak tam dají autonehody... A řekněte mi, co nového tenhle pořad komu přinese? Zbytečnost. ()

Fanucci odpad!

V poslední době (2013) jde o nejhorší zpravodajskou relaci, o které vím. Násilí, nehoda, domácí mazlíček, významná světová událost, malý kripl bez nohy potřebuje novou nohu, nehoda, Co bude v novém dílu Růžovky?, sport... ()

maverick10 odpad!

Lucie Vondracova navstivila kamaradku, ktera pracuje v nemocnici = Lucie Vondrackova byla prepadena a znasilnena a musela byt hospitalizovana v nemocnici. BULVAR. Lidska tragedie= prachy a jenom debil muze za jejich sledovanost. ()

lekr

Co je to za blbej nápad sem na csfd strkat televizní noviny..to je věc která se prostě nedá hodnotit!!! ()

SallyZen

Nejvíc mě na zprávách štve(ať už jsou jakékoliv), že hlavně natáčejí reportáže, kde se vraždí, podvádí, lže, krade anebo potom odděleně politika(ikdyž tam se lže, podvádí i krade taky). Proč nejsou převážně zprávy složené z pozitivních věcí? Určitě by to bylo hezčí a prospěšnější než tyhle depresivní reportáže. Tyto "Televizní noviny" jsou úplný příklad těchto zpráv, a jelikož to nemám rád, dám velice nízké hodnocení. 20% ()

honajz2 odpad!

Co vše my vadí na televizních novinách: 1. 25 minut černé kroniky (nejmíň) 2. Babicův bratr (Láďa Hruška, jestli víte o koho jde) 3. Zbytek zpráv (1 a půl minuty) je vždy naprosto nezajímavá zpráva. 4. Borhyová 5.Koranteng 6. Celý zbytek moderátorského týmu 7. Doporučování ordinace v růžové zahradě. A spousta dalších důvodů. P.S: A to jsem svůj komentář ještě cenzuroval ! ()