Brooklynský gangster a produktivní zabiják Jimmy Conlon (Neeson), kdysi přezdívaný Hrobník, už zažil lepší časy. Nyní 55letého Jimmyho, dlouholetého nejlepšího přítele mafiánského bosse Shawna Maguirea (Harris), pronásleduje kromě hříchů minulosti také zarputilý detektiv (D'Onofrio), který byl celých 30 let vždy o krok pozadu za Jimmym. V poslední době se však zdá, že Jimmy nachází jedinou životní útěchu na dně sklenky whisky. Ale když se terčem stane Mike (Kinnaman), Jimmyho syn, kterého celá léta neviděl, musí se Jimmy rozhodnout mezi zločineckou rodinou, kterou si vybral dobrovolně, a skutečnou rodinou, kterou kdysi dávno opustil. (Warner Bros. CZ)

blondboss

A opäť starý dobrý Liam na scéne. Toto je hádam jedna z najlepších krimináliek, akú Neeson natočil. Strhujúce od začiatku až do konca. Film sa vyznačuje dvoma polkami, resp. rovinami. Tá prvá je priam epická, kde sú nádherne vykreslené vzťahy hlavných protagonistov so zavŕšenou zápletkou. Tá druhá rovina sa nesie už v klasickom neesonovskom akčnom "nášupe", ktorý je len jemu vlastný. Nechýbali drsné scény, nechýbalo napätie a nechýbalo žiaľ ani to klišé, ale to k takýmto filmom jednoducho patrí. Preto to nie je za plný počet, ale musím uznať, že toto sa podarilo. 80 % ()

CrazymanM

Takový klasický snímek,nemám vůči němu větších výhrad,Liam je prostě pro takové role jako dělaný,čímž ovšem nechci nijak snižovat kvality ostatních herců. ()

baclajean

Typická akčná pecka, všetci vedia, čo sa stane a viacmenej aj ako sa to stane, no spracovanie a herecké podanie je také, že vám to vôbec nevadí a akciu si užívate. ()

R.R.R.Remeck

Film veľmi podobný Takenu 1. Rozdiel medzi nimi sú len v tom, že tento krát Neeson zachraňuje syna a jeho rodinu. Najlepšia scéna : Posledný výstrel z winchestrovky. ()

Gregor_Samsa

Poctivé, syrové, plné těch správných klišé. Když už nelze nic získat, jen ztratit, je třeba to učinit s grácií, stylově a velmi odpovědně. Po tomhle filmu mám chuť podívat se na starší Liamovy akční opusy, které jsem ještě neviděl... 70%. ()

RomaS

Neformální pokračování prvního Liamova Taken jak by si dozajista zasloužilo. Režisér použil klasickou dějovou linku a do novotvarů se moc nepouštěl. Ikdyž kromě zajímavých nájezdů na scénu nepřibylo nic nového, tmavá atmosféra New Yorku a úžasní dva herci ve výslužbě dokázali film společně táhnout až do předvídatelného konce. ()

blade23mc

Jak už tu v pár komentářích zaznělo, tak dle nového názvu typu filmu - Neesonovek, kde více méně je děj ve všech dosti obdobný a akční a předvídatelný se nedá očekávat nic zázračného. Takže film nepřekvapil, sem tam nějakou tou hláškou pobavil. Herecké výkony standardní, nic nadprůměrného, ale občas jsem si v sedadle říkal, že jsem kvůli tomuhle film na velké plátno jít nemusel. Průměrných 60% ()

wick

Velký průměr...celkem to má spád, ale vše už tady bylo, prostě dějově taková sázka na jistotu a to, aby se vložené peníze rychle vrátily. ()

hufnagel

Akčňák,ktorý Liamovi sedí,ale škoda,že jeho posledné filmy sú ako podľa pravítka,asi mu už prischne,že "starnúci akčný hrdina". ()

Saxos

Spolehlivý a jednoduchý příběh vysloužilého zabijáka, chránícího zbytek své rodiny, která ho moc nemusí, před svými mafiánskými kolegy. Tři hlavním role - Neeson, Harris, Kinnaman. ()

hony23

Liam Neeson ve své klasické roli zabijáka navzdory svému věku i přesile špatně cvičených gangsterů. Není nouze o slušnou akci ani o mrtvoly, filmu však bohužel škodí předvídatelný závěr a do hloubky rozpitvávané téma vztahu otce a syna. ()

paradoxman

Slušné. Liam se nesnaží se svou už nevyhnutelně stárnoucí kostrou dělat takové ramena, jako v Taken 3 a filmu to více než prospívá. Neherci jsou naštěstí brzy odstaveni na vedlejší kolej a duo Neeson - Harris si bere plátno pro sebe. Mihnoucí se vousatý Nick Nolte potěší a hlavní policajt je kupodivu docela sympatická postava. Oddechovka, u které je od začátku jasné, jak dopadne, ale vůbec ničemu to nevadí. ()

Tomko87

Tak príjemný film na večer. V podstate je to typická Neesonovka ako remeň. Trocha toho strielania, aj pár faciek padalo, tak ako to vie Liam, jeho hrapčavý hlas, plus prišiel na rad aj telefonát zloduchovi ala Taken. Akčná jednohubka, ktorá nenadchne, ani neurazí ()

rigby

Liama Neesona mám moc rád, ale tady mě vůbec nebral. Ano, je to dobře natočená krimi, ale tyhle honičky mě nějak neoslovují. Celé to vypadalo jako v nějaké akční počítačové hře. Možná až moc dokonalé. ()

othoson

Asi určitě nejslabší Neesonův film ve stylu "unesli/zabili/chtějí zabít mou dceru/syna/manželku/matku/babičku, tak to musím vzít do vlastních rukou, protože mám supr policejní/vojenský/mafiánský výcvik a plno dovedností/zkušeností, navíc rád telefonuji a po telefonu vyhrožuji/slibuji". Přesto je to koukatelné a Neeson v roli rádoby ztroskotance není ani na několikátý pokus zlý, spíše by si na stará kolena měl nechat trademarkovat tuhle pózu. Ed Harris tradičně potěší, stejně jako Vincent Kingpin. Otravný není ani Robocop, takže pohoda... ()

mr.twizta

Jaumeho filmy me bavi. Jsou napinave, dobre zahrane a plne peknych vizualnich napadu. Ani tady neni moc na co si stezovat, teda az na tradicni snenaristicke kopance, Run All Night je totiz revenge thriller s vyraznymi rodinnymi podtony, ktery nenudi od zacatku az do konce. KDO BY SE NA TO NEMEL DIVAT? Matky s detmi, pacifisti a vlastne i moje byvala zena. ()

Predátor má nového nepřítele

Predátor má nového nepřítele

13.10.2016

John Wick 2 má záporáka

John Wick 2 má záporáka

27.10.2015

Postavit se Johnu Wickovi není legrace. Zabiják s tváří Keanu Reevese (Matrix) se chlubí přezdívkou Baba Jaga a je o něm známo, že dokáže splnit i nesplnitelnou misi. Kdo se mu pokusí narušit… (více)

Neeson a drogová ponorka

Neeson a drogová ponorka