Brooklynský gangster a produktivní zabiják Jimmy Conlon (Neeson), kdysi přezdívaný Hrobník, už zažil lepší časy. Nyní 55letého Jimmyho, dlouholetého nejlepšího přítele mafiánského bosse Shawna Maguirea (Harris), pronásleduje kromě hříchů minulosti také zarputilý detektiv (D'Onofrio), který byl celých 30 let vždy o krok pozadu za Jimmym. V poslední době se však zdá, že Jimmy nachází jedinou životní útěchu na dně sklenky whisky. Ale když se terčem stane Mike (Kinnaman), Jimmyho syn, kterého celá léta neviděl, musí se Jimmy rozhodnout mezi zločineckou rodinou, kterou si vybral dobrovolně, a skutečnou rodinou, kterou kdysi dávno opustil. (Warner Bros. CZ)

BeranSon

Pořádně chlapský vyřizování účtů! Postavy možná nejsou nějak extrémně vybroušené, ovšem vztahy mezi nimi jsou podány delikátně. Hlavně potenciál Harris x Neeson je rozvinut velice zajímavě. Hlavním tahákem je samozřejmě akce, která je souměrně zaobalená do pestrého děje. Film utíká rychle a než se člověk naděje vše nejzajímavější je za ním. Velice si cením, že smrt hlavní postavy není nějak utahaná a on prostě klasicky skape. - 6/10 - ()

agassi68

V prvom rade to nie je priemer. Zabilo to finále á la Meresiev. Americké cez mŕtvoly propagujúce sa hrdinstvo a rodinné hodnoty o hodne zrážajú celkový dojem. Nič nové, len klasicky dobre urobená gangsterka s Noltem v cameo roličke uja pravdovravného.. ()

Sady26

Hm, v podstate mam rad herca Liama Nessona, ale pomaly začínam mať pocit, že to bude nový Steven Steven Segal. Starý chlap všetko zvladne. Ale film v celku dobry ja dávam 3 hviezdy 68%. ()

BOURQUE

L. Neeson a E. Harris boli nadpriemerní. Scenár však veľké prekvapenie v sebe nemá a po 30 minútach sa už dá odhadnúť, že ako to celé dopadne. Osobné hodnotenie: 71% (***) ()

Gedes

Ano, typický Liam Neeson - osamocený melancholický vlk se sklonem k alkoholismu; když je třeba - vždy ve střehu a s nabitou pistolí. Prostě tohle nevymyslíš. Je to stále dokola stejný typ filmu, snaha zaskočit tím, že tentokrát šlo o zápornou roli, se moc nepovedla stejně jako závěr. Ale je to koukatelný, celkem to má spád, kdyby byl film tak o 30 minut krátší vůbec by to nebylo na škodu. ()

strikeman

Děj a pointu vykrádačky několika mafiánských snímků, kterým sama nesahá ani po kotníky (scéna s odmítnutím obchodu s drogami připomíná Kmotra, motiv nájemného zabijáka a finále na chatě evokuje Road To Perdition atd.), lze odhadnout po prvních cca 30 minutách, a to asi vzhledem k dvouhodinové stopáži není zrovna známka kvality. Několik rádoby hypermoderních záběrů kamery na město, které se do filmu podobného ražení zoufale nehodí, a nasazení charismatických protivníků-důchodců a necharismatického zobáka do hlavních rolí také nejsou žádnou spásou, takže za mne 45% ... ()

P.J.2

Liam Neeson je v techto rolich proste neprekonatelnej. Jeho charizma tahne a cim je starsi tim je lepsi. Nocni bezec je dost povedeny film ktery zabavi pri dlouhych vecerech kdy cekate akcni jednohubku a stejne dostanete vic nez jste si mysleli. Joel si napravil reputaci po robocopovi a na Ed Harris jako vzdy brilantni v jakekoliv roli. Je videt ze Sera tenhle styl umi a je si svoji rezii jisty. Potreboval by vetsi film aby se dokazal propagovat ve svete vetsimu publiku. Jeho filmy sice nejsou originalni ale kvalitne odvedene zanrovky. ()

Heroine

Jeden z těch "akčňáků s Neesonem", které mají něčím zapamatovatelný děj. Rozhovor mezi Jimmym a jeho "kamarádem" bossem je vražedný - doslova. Kinnaman sice neumí moc hrát, ale to mi film nezkazilo úplně. Docela zábavný, a krutý. ()

rhobos

Neesonovka jak má být. Na tento snímek jsem se dostal do kina celkem náhodou, neviděl jsem před promítnutím žádný trailer či nějaké spoilery. Byl jsem velmi příjemně překvapen. Uvěřitelná a nabouchaná akce od začátku dokonce a Neesonovi vtípky... parádní odlehčení tohoto akčního Thrilleru. Za mě 100%. ()

hEROic

Mně se to líbilo. Liamova dnes už klasická role prvotřídního killera, kterého by do něj nikdo neřekl, ale tentokrát zasazená do mafiánského prostředí. Dobrá akce, super prostředí, ideální spád. 75% ()

GOREGASM

Run All Night není špatným filmem, ba naopak jde o svižný akční thriller, který je ovšem ukuchtěn na řádně přežvýkaných ingrediencích, které nenáročného diváka nasytí jen díky triple hereckému combu Neeson-Kinnaman-Harris a Jaume Collet Serrovi, který svůj režisérský talent už poněkolikáté utápí, stejně jako Neeson, v podobně druhořadé produkci. Látky tohoto střihu si obdobně našlápnutý lidský kapitál opravdu nezaslouží. Vizuální a efektní režie sice velmi efektivně látá, co může, ale na víc než jednorázový akční adrenalin to nestačí. 65% ()

merigieren

jeden opilej stařík má syna, ten se připlete k jedné vraždě a začne útěk, hádky s otcem o to jak je opustil, přitom otec se stal opilcem jen kvůli své práci, no to byl asi děj celého filmu, ale jinak otec vystřízliví když zastřelí syna nejlepšího mafiánského kamaráda aby zachránil svého syna. A pak začne dlouhá a zábavná honička se střílením a tak. ()

helloween93

Standartní thriller, který se veze na vlně úspěšných "dědkovských" akčních thrillerů jako Taken nebo Equalizer. Škoda jen, že se jede podle zajetého schématu - zlosyn dostane, co si zaslouží. Pravda ovšem je, že Neeson na to narozdíl od Van Damma nebo Seagala má. 3* ()

MickeyStuma

Liam Neeson se v akčním žánru nějak usadil a dá se říci, že má vcelku šťastnou ruku na scénáře. I když práce režiséra je také jednoznačná. Temný akční snímek s temné ulice světa drog, zbraní a veškerého bezpráví. Snímek mající patřičný švih, velmi dobře zrealizované akční scény a to za podpory silného soundtracku. Postavy s překvapivým vývojem a ani emoce nezůstávají pozadu. Jedná se sice o ryze klasický popkornový snímek, ale má svojí váhu a myšlenku. ()

vladinho

Typicka Neesonovka a pre fanusikov tohto herca povinnost. Po uvodnom zoznameni sa s postavami prichadza sled udalosti ktore dostavaju Jimmyho a jeho syna do nezavideniahodnej situacie. Necakajte nic prekvapive,dej plynie priamociaro. Neprinasa nic nove, z Neesonoviek sa mi viac pacili Unknown a originalitou aj Non-stop. Za zmienku stoji kvalitna kamera,ktorej nabehy mi v istych scenach posteklili zaludok. ()

Torpid

Takže tzv. Neesonovky jsou vlastně jednotlivými epizodami seriálu, jehož pilotem byl v roce 2008 celkem zdařilý film „96 hodin“. V letech 2012 a 2014 následovala další čtyři pokračování. A pokud mi nic neuniklo, tak tenhle aktuální díl je v pořadí šestý. Šablona pilotu je vždy použita beze změny jen do kolonek s názvy: pohlaví a věk potomka s kterým Neeson řeší zapeklitý vztah; povolání hlavního hrdiny nebo místo děje, se vyplní nějaká alternativa dílu předešlého. Přitom žádný z dílů následujících nedosáhl kvalit pilotu. Přijde mi, že Neeson hraje tyhle šablony na 20% svého hereckého talentu, protože role si stejně víc nežádá. A to je škoda. Snad se na to už konečně vyprdne. ()

bararich8

Pane jo, tak to byla pořádná nuda. Zde toho opět spoustu zabil trailer, nalákal na svižnou pěkně udělanou akci, ale o moc víc toho ve filmu neuvidíte a když, tak je to prostě průměr, který nestrhne. Navíc vás pak konec nemůže překvapit. Neeson opět hraje opilce (asi postopáté), který umí z čista jasna vystřízlivět a rozdávat rány. Zdejší takzvaný profesionální zabiják je spíš k smíchu, místní mafián ví, že vychoval syna idiota, ale je mu to fuk, dokud mu ho nezabijou. Největší pecka ale byla naprosto klidná rodinka, děti neřvou ani když kolem nich létají kulky, kamarád se v klidu postaví mafiánům a dělá co se mu přikáže, žádné odmlouvání, nakonec si ještě v chajdě zahrají hru, jupí. No prostě zklamání, jak někdo trefně poznamenal, je to takový Taken 4. Slabší 2* ()

darkreider

Tento typ filmu potrebuje buď pevný a košatý dej alebo kulervúcu akciu. Keď ani jedna ingrediencia nie je, tak ani charizmatický herecký ansámbl to nevytiahne z vôd priemeru. Keby sa viac sústredili na dynamickú akciu a nie na tri zadky kamerových preletov cez zábradlia a okolo kandelábrov, tak by mal Liam možnosť ďalšieho zárezu na pažbe kvalitného akčného žánru. Takto je to len priemerný film s dejom z holých viet a bez poriadnej scény, ktorý by zarezonovala. ()

Predátor má nového nepřítele

Predátor má nového nepřítele

13.10.2016

John Wick 2 má záporáka

John Wick 2 má záporáka

27.10.2015

Postavit se Johnu Wickovi není legrace. Zabiják s tváří Keanu Reevese (Matrix) se chlubí přezdívkou Baba Jaga a je o něm známo, že dokáže splnit i nesplnitelnou misi. Kdo se mu pokusí narušit… (více)

Neeson a drogová ponorka

Neeson a drogová ponorka