Brooklynský gangster a produktivní zabiják Jimmy Conlon (Neeson), kdysi přezdívaný Hrobník, už zažil lepší časy. Nyní 55letého Jimmyho, dlouholetého nejlepšího přítele mafiánského bosse Shawna Maguirea (Harris), pronásleduje kromě hříchů minulosti také zarputilý detektiv (D'Onofrio), který byl celých 30 let vždy o krok pozadu za Jimmym. V poslední době se však zdá, že Jimmy nachází jedinou životní útěchu na dně sklenky whisky. Ale když se terčem stane Mike (Kinnaman), Jimmyho syn, kterého celá léta neviděl, musí se Jimmy rozhodnout mezi zločineckou rodinou, kterou si vybral dobrovolně, a skutečnou rodinou, kterou kdysi dávno opustil. (Warner Bros. CZ)

Rodriguez

Liam Neeson je gangster a zabiják v jednom. Jenže když se jeho syn zaplete s místní mafií, tak se otec musí rozhodnout na které straně vlastně stojí?! 80% ()

carlos 2010

Tak trocha film o ničom s dobrým obsadením a veľkými očakávaniami, ktorý potopil sám seba v povrchnosti detailov a slabom budovaní atmosféry. ()

C0r0ner

Serra se stal mým oblíbeným režisérem už před několika filmy. Ne, že by točil nějaké zvlášť geniální kousky, ale člověk se nenudí, dostane zajímavou a většinou i chytrou akci, která si na nic nehraje. Neeson je samozřejmě špičkový a jeho souboj vlastně se všemi se mi moc líbil a klidně si ho někdy zopakuji. 85% ()

laik_60

film prvých 15 minút pripomínal súťaž zubom času poznačívších hercov. Ktorú jednoznačne vyhral chudák Ed (Bože aký to len bol fešák v uniforme wehrmachtu čoby najlepší ostreľovač), aj keď aj Liamove ruky už nesú stopy stareckých pigmentových škvŕn. Potom sa film rozbehol do priemerného krimi thrilleru, plnom skorumpovaných policajtov a jedneho dobrého a černochov a gangstrov, čo strieľali po Liamovi a on po nich a autonahaňačiek až do "úspešneho konca" kde ako vždy sa dostalo aj spravodlivosti na vrch a ostatní skončili tak ako mali, v zmysle známeho akú robotu robí, takou zababraný býva ()

Flynn

Musím říct, že tenhle kousek se asi povedl více než posledních 96 hodin. Tady je to posazené trochu jinak a Liamovi to sedí a musím říct že Joel mile překvapuje. Pravidla přátelství mezi Neesonem a Harrisem se mi taky moc líbily.. takové jakože oldschool. Docela povedený kousek. ()

PROCESOR

Kriminálka to není, protože karty jsou rozdaný předem a nemusíte přemýšlet, kdo je vrah. Akční a napínavý to je a má to slušný tempo od začátku do konce. Dilema, jestli ten zlej, byl opravdu celej život zlej a na starý kolena si našel tu správnou cestu, aby až odejde, měl čistý stůl, si musí divák vyřešit sám. ()

Wormboy

Z mojho pohladu uplne klasicka Neeson-Serrovka, ktora oproti svojim predchodcom ani zasadne nestraca, ani nevycnieva... ()

Juto

Film má povzbudzujúci začiatok a je škoda, že táto odvážna kriminálna dráma cíti potrebu prerásť do plnohodnotného akčného filmu do konca. 6/10 ()

majo25

Ako sa z alkoholovej trosky zo dňa na deň nekompromisný zabiják stal. Liam Neeson nesklame snáď nikdy. Napriek dôchodcovskému veku je celkom uveriteľný a do akčných rolí sa stále hodí. Poteší aj obsadenie Eda Harrisa, prekvapí Nick Nolte v miniroli. Trošku toho neoriginálneho klišé v podobe zbabranej otcovskej lásky a znovuobjavenie dedka pre šesťročné vnučky, ale inak má celkom dobre vyskladaný dej a dobre si dokáže držať tempo. Nenáročný akčňák, napriek tomu ma bavil viac a viac. ()

SeanLSD

Liam Neeson ako Tvrdý Táta opäť nesklamal, a k tomu Ed Harris a všetko to výborné okolo, takže som si nárez patrične užil, ale čo ma neskutočne vytáčalo, je tá maniacka posadnutosť rodinnými hodnotami, aj keď ako poprevracanými a zdeformovanými. Jeden má syna skurveného hajzlíka, ten od druhého s ním nechce mať nič spoločné, ale keď príde na lámanie chleba, obaja sa neoblomne postavia za svoju krv a rozpútajú ten pravý akčný old-school masaker len preto, aby si na konci, keď už sú takmer všetci mŕtvi, padli láskyplne do náruče... to fakt naserie! ()

Prometheus69

překvapivě trefné.... trochu stereotipní, trochu nudné... ale, pořát tam zbývalo dost akce až do konce filmu. Mě to stačilo protože jsem v podstatě ani víc nečekal. Srážet tedy nebudu. :) ()

dr.fish

Liam nám trošku recykluje jedno a to samé, ale stejně jako ACDC (ti už hrají 30 let stejně) to dělá víceméně dobře. Takže zase nasraný tatínek se zabijáckou minulostí, který chrání svou rodinu. Scénář je zkušeně zakomplikován tím, že jeho úhlavní nepřítel jeho jeho jediný a nejlepší kamarád a rodina, kterou chrání, o něj vůbec nestojí. Díky tomu má Liam i ostatní herci prostor na hraní a to je fajn. Kromě Liamova "recyklačního", ale stále dobrého výkonu, je tu Ed Harris- ten je výtečný, a pak spousta dalších pěkných rolí. Místy divný střih, ale jinak poctivá akční krimi. 75% ()

flyboyeda

Prumerny akcni thriller s nadprumernou ustredni dvojici Liam Neeson & Joel Kinnaman. Oba aplikuji polohu, ktera jim velmi svedci a v minulosti se vyplatila. Prestoze uz to mozna zavani stereotypni hereckou polohou / rutinou az karikaturou sebe sama. Ale kdyz to funguje, zatim... No a pak je tu Ed Harris, pekna role a velke plus pro film. ()

panMartin

Tento film je typická Neesonovka. Liam Neeson už v podstatě spadnul do rolí akčního hrdiny, který se snaží za každou cenu ochránit svou rodinu nebo někoho, kdo je mu nějakým způsobem blízký. A samozřejmě vynikající Ed Harris co by drsný old school mafián. Celkem klasický případ jedné akční noci. Skvěle nasnímaná akce, brutální hudba, spousta zabíjení, zkorumpovaní fízlové a drsná atmosféra. Oddechovka, u které je od začátku jasné, jak dopadne, ale vůbec ničemu to nevadí. Dobrá trojka. ()

URBAN

Skvělý béčkový akčnák, ale je to něco co jsem už párkrát viděl a to není dobré. No škoda. ( 2.3.16/MAC ) ()

StanislachKo

96 hodín medzi náhrobnými kameňmi? Nie je to zlý nápad, akcia je nadupaná, obsadenie hviezdne, vzťahová línia neotravuje. Sám neviem prečo ma to až tak nebavilo... Možno je to ďalší zbytočný kus na tej ohromnej kope podobne ponurých akčných neo-noiroviek (a.k.a Neesonoviek). ()

kocik1

Kdyby byly v potoce před čističkou odpadních vod ryby, tak by jim možná ta čistička zachránila život. Jenže kdyby, chyby. Jimmyho život nezachrání nikdo a nic. Mike má ještě šanci, ale sledovat ji bylo pro mě opravdu úmorné a bez napětí. Možná jsem už na ty mafiánky jen stará. Anebo to byl zbytečný film. ()

Cedr

Zdařilá akční jednohubka, která zejména díky tradičně obsazenému Neesonovi sází na jistotu a nabídne přesně to co by se dalo očekávat. Předvídatelnost příběhu je ale místy až nechutná a pomalu bych přísahal, že jde o remake, poněvadž vyloženě stejnou story jsem viděl už aspoň dvakrát. To by nebylo na škodu, kdyby Run All Night osvědčenou formuli aspoň dokázalo dotáhnout k dokonalosti, jenže Run All Night ve scénáři často velmi zaskřípe. Postava "Commona" působí jako scénáristická berlička a zabíjí mnohem zajímavější (byť nedotažené) před-vyvrcholení, které mělo být vyvrcholením skutečným. Akce jako taková je však fajnová a to je ve snímku s těmito ambicemi mnohem podstatnější. Nepřekvapivě tedy nejde o žádnou díru do světa, a to ani toho akčního, ale svůj účel film splní s přehledem. ()

Doudis19

Že se někomu pořád chce točit, tak rutinní a ohrané filmy.. Fajn, kývnul na to Neeson s Harrisem, ale proboha těch pár přeletů kamery nad městem přeci díru do světa neudělá. Originalita pláče a hra na jistotu vládne světu. Smutné. ()

Predátor má nového nepřítele

Predátor má nového nepřítele

13.10.2016

John Wick 2 má záporáka

John Wick 2 má záporáka

27.10.2015

Postavit se Johnu Wickovi není legrace. Zabiják s tváří Keanu Reevese (Matrix) se chlubí přezdívkou Baba Jaga a je o něm známo, že dokáže splnit i nesplnitelnou misi. Kdo se mu pokusí narušit… (více)

Neeson a drogová ponorka

Neeson a drogová ponorka