Brooklynský gangster a produktivní zabiják Jimmy Conlon (Neeson), kdysi přezdívaný Hrobník, už zažil lepší časy. Nyní 55letého Jimmyho, dlouholetého nejlepšího přítele mafiánského bosse Shawna Maguirea (Harris), pronásleduje kromě hříchů minulosti také zarputilý detektiv (D'Onofrio), který byl celých 30 let vždy o krok pozadu za Jimmym. V poslední době se však zdá, že Jimmy nachází jedinou životní útěchu na dně sklenky whisky. Ale když se terčem stane Mike (Kinnaman), Jimmyho syn, kterého celá léta neviděl, musí se Jimmy rozhodnout mezi zločineckou rodinou, kterou si vybral dobrovolně, a skutečnou rodinou, kterou kdysi dávno opustil. (Warner Bros. CZ)

Guran

Liam je pořád stejný, stejně tak postavy, které poslední dobou hraje (Vyjma Mezi náhrobními kameny). I zde vidímn prvky 96 hodin. Příběh není zajímavý, stejně tak postavy. Dějová zápletka nepřekvapí, ale celkově film ani neurazí, ale celkově ani moc nenadchne. Nelituji toho, že jsem se na film díval, něco mi dal. Považuji ho za průměr. ()

Daxus

Chcha, pěkná parodie Road to Perdition. Dva důchodci tváří v tvář a do toho naprosto neschopný "profesionální" zabiják a banda komparsujících poldů, do kterých se střílí o sto šest. Liam se prostě zuby nehty drží Taken 1 a někdo už by mu měl říct, aby to nechal bejt, nebo to aspoň bral míň vážně.... Natočí někdo chytrý akční film? 45% ()

Kucino

Chcel som dať 4 dokým z Liama nespravili zas nezničiteľného Terminátora, ktorého ako keby sa guľky v jeho tele ani netýkali...ale v podstate zábavné až do konca ()

Vocoun

Neesonovi tyhle role na "stará kolena" prostě sedí. V poslední době jsem viděl snad 5 filmů s ním, které jsou primárně akční a ani jeden z nich vyloženě nezklamal. Tenhle film mi přijde něco mezi Taken a A Walk Among the Tombstones. Určitě potěší i obsazení Harrise a D'Onofria a taky kratičké cameo Noltyho. Ten vztah otec syn tu docela šlape, akce a mrtvol je tak akorát, od stříleček k pěstním soubojům. Trochu to pokulhává v ději, ale ten námět moc sofistikovaný děj ani nedovoloval. Problém je také s plochostí postav, krom toho hlavního vztahu otec syn a lehce vykresleného kamarádského vztahu Neeson Harris, tam všechny ostatní postavy byly spíš do počtu a nebyly ničím zajímavé, ani Vincentova postava policisty. Chtělo to působit trochu nostalgicky, ale to se bohužel nepovedlo. Ale kromě té hloubky děje a postav jsem s tím nijak větší problém neměl. Neeson pořád umí nakopávat zadky, Kinnaman zdatně sekundoval, uteklo to jako voda, délka tak akorát a ještě se v televizi objeví zmínka o Jágrovi. No co víc si přát :D. Takže v rámci posledních Neesonovek stále solidní a spolupráce s Collet-Serrou se mi taky líbí. Slušné 4* a 70% PS: Trochu mi ještě vadil ten profesionální zabiják, který teda profesionálním dojmem nepůsobil ani náhodou. ()

nK_!

No, rozhodně jsem se bavil více, než při Taken 3. Liamovi se nedá upřít jakási snaha o "obrození akčního žánru", ale abych byl upřímný, už mě všechny ty jeho podobné filmy a stejné role začínají trochu nudit. Na Run All Night je nejlepší konfrontace Eda Harrise a hlavní hvězdy. Horší je to s těžce předvídatelným dějem i závěrem stylu "všechno je odpuštěno a navěky urovnáno". Nevidím to na více než dvě a půl hvězdy. ()

Romeroo

Klasický Neeson posledních let, aneb alkohol, pistole a ochrana. Natočené je to taky slušně, o příběhu nemá smysl psát. Ten je totiž posetý mouchami jak sedmiletý Somálec. Dohromady to hodí další slušnou 3.14čovinu na jednu noc. ()

DoNotCross

Hezká premisa, nadupaný vizuál, Neeson vs. Ed Harris = nablblá akční rutina. Papírově ten film šlape, ale tady to končí. Hapruje tady mnoho věcí, celé to drží pohromadě pouze díky neskutečnému množství náhod, kterých je víc, než ve třech průměrných hollywoodských akčňácích. Vedle toho se to celé má odehrát za jednu noc, přičemž by ale sled událostí s klidem vyplnil jeden celý týden. Vyprávění střídá akční pasáže s momenty chlapského patosu s momenty košilatých řečí s momenty debilně se chovajících policajtů. Mě tenhle styl brzy otupil a i když je Neeson moc fajn, jeho neustálé přepínání se z vychlastalého fotříka do nezničitelného termouše jsem mu prostě nežral. Ten biják je prostě celý trochu moc vychtěný. Finále je moc fajn, ale zbytek filmu, který je koláží náhodně vygenerovaných situací, to prostě zachránit nemůže. ()

Brano

Priemerný akčný film s niekoľkými vydarenými scénami a pomerne pozerateľným dejom. Najväčší lákadlom bol pre mňa Liam Neeson, pri ktorom musím uznať, že filmy podobného typu mu ozaj idú a i v tomto filme bol výborný. Takisto skvelý záporák Ed Harris. Bohužiaľ o Kinnamanovi už podobné chváli povedať nemôžem, pretože sa mi tu veľmi nehodil a jeho herecký výkon bol slabý. Na vyššie hodnotenie mi tu chýbala trochu väčšia logickosť v priebehu deja a trochu lepšie akčné scény. Až na tie v bytovke ma väčšina nezaujala. Takisto nevýrazná zvuková stránka, ako aj chabý scenár. Taktiež na drámu to bolo celé dosť bez emócii. ()

dzberry

Jakýpak „run“... On ten Liam toho vlastně ani moc nenaběhal. Většinou kulhal, padal, plazil se a ze startu byl navíc celkem dost ožralej, takže mu to nijak mimořádně ani běhat nemohlo... Ale hlavně dojel na to, že jeho syn se nejspíš dost blbě učil a musel proto jezdit s limuzínou, aby moh uživit krev Liamovy krve. Ale ke své vlastní smůle vozil i darebáky a namočil do toho – chca nechca – i svého nebohého otce..! Nevyvedenec! - - - Ach jo... Tak jednoduchý a přece tak zmatený film! Boha jeho! Navíc scénárista dočista při tom všem kulhání zapomněl na ubohé pozůstalé Albánce, kteří se ani nestihli začít mstít..! Takže dvojka? Boha jeho podruhé... ()

zubrik66

Liam nám láduje ďalšieho bojachtivého hrdinu, ktorý spolu so svojím maximálne nesympatickým synom bojujú proti všetkým a všetkému. ()

mirkath1

Trochu zklamání, Liam má opravdu role jak přes kopírák,akorát, že tady hraje hajzla. Nemůžu fandit mafiánskému vrahovi, byť by si 100x uvědomil, že má syna :( Prakticky to byla ptákovina a za zmínku stojí DˇOnorfio, který zahrál velmi dobře. ()

subic

Trochu moc dlouhé a dost náročné na pozornost, ale jinak slušný a místy celkem hbitý thriller. Neeson a Harris spolu vyrůstali, ale teď na stará kolena je to kdo z koho. ()

pekas

Až na jeho syna, kterej byl dost hloupej, to byla pěkná gangsterka. Nevidím důvod dát míň, než 81%,protože to šlapalo skvěle. Harrisovi a Neesonem jsem jejich vztah věřil. ()

JosefTomas

Po NON-STOP jsem šel k tomuto filmu, jeho problém ovšem směřuje ke scénáři. Který sice bere to nejzásadnější, ale krade jiné motivy. Je z toho vidět ta sázka na jistotu, která má bavit a neurazit. Jenže po takřka skvělém NON-STOP jsem čekal hold víc. Naštěstí má film nehorázně rychlé tempo, akce je celkem přehledná a herci hrají fantasticky (casting je mistrný). Jen to není taková pecka, abych dal víc jak 75% ()

Pete

Žili byli kdysi v Novém Yorku drsňáci Ed a Liam, králové podsvětí, mafiánský boss a jeho poskok. Každý z nich měl syna, a oba ti synové byli úplně blbí, ale jeden zloduch, druhý dobrák od kosti. Samozřejmě se ten druhý dostane do potíží, a starý taťka se z alkoholika musí přepnout do svého osvědčeného Badass módu, aby ho z toho vystřílel, ač na to má jen jednu noc. Netradičně pojatá Neesonovka je krapet temnější, má vynikající casting, je poměrně svižně natočená, se zběsilými nájezdy kamery a exhibicemi rutinéra mezi režiséry Serry - škoda, že to taky trochu víc neprostříhal, je z toho cítit nevyužitý potenciál. Silné **, tedy vcelku zábavná, byť tuctová pohádka. ()

ostravak30

Liam Neeson a Ed Harris jsou dost kvalitní herci, jejich účast zde minimálně slibuje, že divák nebude sledovat žádný propadák. Nakonec samotná role L. N., který si protentokrát střihl zabijáka a opilce v jednom je pro něj dost originální. Tím víc, že se ve filmu potkávají proti sobě vlastně dvě záporné postavy. Film je nabitý akcí a přestřelkami a člověk se napětí dočká vlastně až do úplného konce. Čech pak zajásá, když je v jedné scéně zmínka o Jágrovi. Jestli si ale takto se sluchem českých hokejových fanoušků pohráli jen v dabingu těžko říct. ()

Predátor má nového nepřítele

Predátor má nového nepřítele

13.10.2016

John Wick 2 má záporáka

John Wick 2 má záporáka

27.10.2015

Postavit se Johnu Wickovi není legrace. Zabiják s tváří Keanu Reevese (Matrix) se chlubí přezdívkou Baba Jaga a je o něm známo, že dokáže splnit i nesplnitelnou misi. Kdo se mu pokusí narušit… (více)

Neeson a drogová ponorka

Neeson a drogová ponorka