No co no, mě se to prostě líbilo, hýřila z toho dobrá nálada, silvestrovská zábava, spousta výborných herců - fakt hodně, takže nejde jmenovat jen pár, prostě skoro všichni, opět několik jednotlivých příběhů, které se proplétají, což já mám ráda a konečně jsem viděla Lea Michele jinde než v Glee :D Klidně tomu ty 4* napálím.(3.7.2012)

režisérská rutina, která je rok od roku horší. Vhodná akorát na tu moji cestu busem domu. Sv. Valentýn ještě šel, ale tohle už o poznaní nudnější. holt Láska nebeská byla první a zabrala si Vánoce a navíc britský humor je vtipnějsí, takže to vyhrála to na celé čáře. Marshall to chtěl zopakovat a nejdřívě si zabral Sv. Valentyn, ted to byl Silvestr a doufam, ze pristi (tento) rok nepřijde část III ... tipovala bych to na oslavy 4. července :)(8.4.2012)

• teutates

Opět kupa známých ksichtů, no a neblíží se Valentine's Day, protože ten už byl a Marshallovi došly nápady, no naštěstí přichází Happy New Year a s ním i Garryho intuice... huúurej. Někdo natočí víc příběhů v jednom snímku a retrospektivně je prolíná, zapadají do sebe jako puzzle, dejme tomu good work a někdo zobrazí víc situací, které jsou o hovně, no pořád je pojí štastný nový roook, jeéej. Momentálně se cítím jako náctiletá patnáctka (sorry girls) vím, že jsem byl podveden, no stejně se mi to jakýmsi úchylnym způsobem líbilo, ehm. 4/10(16.12.2011)

• Anrie

Áha! Tady někdo už předem věděl, že se bude jednat o kýčovitý propadák. Takže raději zaplatil tučné odškodném snad všem hollywoodských hvězdám nehvězdám, které přimluvil k účinkování. Pravděpodobně s domněním, že aspoň oni přilákají diváky do kin, když už to příběh s fádním scénářem nedokáže. Ještě Meryl Streep a byla hollywoodská smetánka kompletní. Co záběr, to známý obličej. K zbláznění.(8.1.2017)

Bolo mi jasne, ze Gary Marshall uz nikdy neprekona PRETTY WOMAN (1990) a ze tento film bude len takou nenarocnou a pre mnohych az nudnou jednodhubkou. Reziser sa snazi divakov pobavit pribehmi mnohych ludi, ktore sa odohravaju pocas jedneho silvestrovskeho dna a noci, ktori sa tak moc chcu stretnut a bud sa chcu udobrit alebo si popriat stastny novy rok, pripadne niekoho pobozkat, avsak posobilo to na mna, ako skor epizoda z nejakeho sitcomu, ktory mi ani nepripadal humorny, ale zaver sa mi aspon celkom pacil a hlavny dovod, preco som si nechcel nechat ujst tento film, bolo obsadenie mnohych znamych hercov. _________ Michelle Pfeiffer - (Ingrid) +++ John Lithgow - (Ingridin šéf) +++ Zac Efron - (Paul) +++ Robert De Niro - (Stan Harris) +++ Halle Berry - (Sestrička Aimee) +++ Cary Elwes - (Stanov doktor) +++ Jessica Biel - (Tess Byrne) +++ Seth Meyers - (Griffin Byrne) +++ Sarah Paulson - (Grace Schwab) +++ Til Schweiger - (James Schwab) +++ Katherine Heigl - (Laura) +++ Jon Bon Jovi - (Jensen) +++ Sofía Vergara - (Ava) +++ Ashton Kutcher - (Randy) +++ Lea Michele - (Elise) +++ James Belushi - (Building Super) +++ Sarah Jessica Parker - (Kim) +++ Abigail Breslin - (Hailey) +++ Hilary Swank - (Claire Morgan) +++ Ludacris - (Brendan) +++ Hector Elizondo - (Kominsky) +++ Matthew Broderick - (Pán Buellerton) +++ Produkcia: Toby Emmerich +++(7.1.2012)

• - Ve scéně v závěru filmu, kdy Hailey (Abigail Breslin) objímá svou matku Kim (Sarah Jessica Parker), má Hailey žluté rukavice. O několik vteřin později, když ruce sundavá, na nich však již nic nemá. (dandislav1991)

• - Do role Laury Carrington byla původně obsazena Halle Berry, ale z natáčení odstoupila kvůli probíhajícím právním sporům se svým bývalým partnerem a byla nahrazena Katherine Heigl. Po vyřešení rozepří se k projektu opět vrátila, avšak jako jiná postava. (oje)

• - Nabídku na roli obdržela i Reese Witherspoon, ale odmítla. (oje)