Šťastný Nový rok

• USA New Year's Eve (více)

O silvestrovské noci se do ulic chystají tisíce Newyorčanů, aby na Times Square přivítali společně Nový rok. Zdejší viceprezidentka Times Square Alliance Claire Morganová má jediné přání, aby tato oslava proběhla bez komplikací. V porodnici mezitím čekají dva manželské páry na narození svých potomků a pevně doufají, že právě jejich dítě se stane prvním newyorským miminkem nového roku a oni získají prémii 25 tisíc dolarů. Zcela jiné starosti má kurýr nahrávací společnosti, který musí trávit poslední den v roce v práci, zatímco jeho kamarád Randy strhává novoroční dekorace a hodlá být zalezlý doma. Když však nastoupí do výtahu se sousedkou Elise, výtah se zasekne a oni zůstanou uvězněni. Elise je zoufalá, protože spěchá do práce. Dalším zoufalcem silvestrovského večera je i asistentka z nahrávací společnosti Ingrid, kterou šéf z nepochopitelných důvodů drží v práci a nechce jí dát volno. Den zoufalců ale nekončí a osudy všech se ještě poslední den v roce mohou pořádně zamíchat. (TV Nova)

enyama

Přiznávám, že po natěšeném očekávání, přišlo velké zklamání:-( Chvílemi jsem měla pocit, že filmaři vystřihli podstatné části děje, protože mi unikaly některé souvislosti...příběhů mohlo být méně a lépe propracované a byla by to pěkná a milá oddychovka:-) Sakra, přece neobsadím film skvělými herci, aby pak divák zjistil, že upoutávka byla asi nejlepší část! Opravdu se to nevyvedlo a oproti Lásce nebeské je to třikrát vylouhovaný pytlík čaje:-(!! Ale Zac a Michelle...skvělé:-) za ně toliko hvězdiček:-) ()

Hanys_

Další z každoročních All Stars romantických komedií založená na několika lehce se proplétajících příbězích. Problémem je, že žádný z nich vysloveně nevyčnívá (naprostý opak např Love Actually, kde vyčníval každý) a tak je Silvestrovská noc jen ukázkou průměrných minipříběhů s áčkovým obsazením. 4/10 ()

Ilhan

Po Valentine’s Day snaha vstoupit, ne-li do stejné, tak alespoň podobné řeky, povedlo se to ale jen na půl. Některé příběhy jsou skvělé, viz. Zac Efron (sakra, toho týpka mám čím dál tím radši) a Michelle Pfeiffer, Lea Michele a Ashton Kutcher,nebo i krátká epizodka Halle Berry a jejího milovaného vojáčka, jiné celkově průměrné, Hilary Swank a Robert De Niro, Abigail Breslin a ten její šamstr, Josh Duhamel a SJP (mimochodem nejvíce prokoučovaný příběh celého filmu, který naprosto ztratil veškeré očekávání a napětí), až po ty kompletně tragické viz Bon Jovi a Katherine Heigl a nejhorší ze všeho, Jessica Biel s drahým a Til Schweiger s drahou, protože ten jejich závod v porodnici za prachama byl hodně trapný. Co film vytahuje z průměru je závěr a zkažené záběry, přičemž zejména Robert De Niro a Duhamel se Swank hodně pobaví a Raise Your Glass od Pink příjemně navnadí. 65 %. ()

kery-

Zbytečně moc reklam na Niveu zážitek kazí, ale i přesto jsem se nad jednotlivými příběhy bavil. Je to téměř na 4, ale kdybych je dal, je to už srovnatelný s hodnocením Lásky Nebeský a to přeci nejde :) ()

ti88na

Američania veľmi chceli napodobniť Lásku nebeskú, ale na britský humor a šarm jednoducho nemajú a preto vytvorili len ďalšiu romantickú komédiu na jedno pozretie, ktorá vo vás nezanechá žiadnu výraznejšiu stopu. Veľké množstvo postáv, je tu skôr na škodu, tvorcovia si neporadili z jednotlivými charaktermi. Niektoré boli úplne zbytočné (Josh Duhamel, Halle Berry, Ashton Kutcher), zaberali miesto tým zaujímavejším, ktoré boli preto spracované len veľmi povrchne. Najviac ma mrzela postava, ktorú stvárnila Michelle Pfeiffer, pretože jej konanie nebolo vôbec vysvetlené, a pritom ma asi najviac zaujímalo. Jednoducho tu presne platí, že menej je viac. ()

kolemjdouc

teda takovou slátaninu už jsem dlouho neviděla.Přišlo mi že tvůrci chtěli místo na příběh nalákat diváky na známe tváře.A každý si mohl najít svého oblíbence.A že jich tam bylo.Protože v jádru šlo o americké nic.Angličani by z toho dokázali vyždímat šťávu ()

aquiver

Rádoby zajímavá mozaika vatových povídek, kde všichni očekávají půlnoční vstup nového roku, který má všechny spojit, hrají tam samé hvězdy, takový ten limonádový americký sen, který divákovi moc neřekne. Sledujeme centrum New Yorku a čekáme na tu půlnoc a konec filmu s nimi... asi lepší varianta než televizní silvestrovská zábava na Nově či jiné přeslazené filmy režiséra, ale že by to byl dobrý film? 45 % ()

ThomasCrown

Film pred Vianocami ako stvorený, navyše ak naň zájdete s priateľkou, zážitok o to krajší. Samozrejme jedno veľké romantické klišé za druhým, ale každý predsa chce zažiť niečo podobne romantické ako postavy v príbehoch. Lepšie ako Valentín, naj dejovú líniu má Zac Efron s Michelle Pfeiffer a scény počas titulkov sú jednoducho dokonalé. Nech žije reklama na Sherlocka Holmesa a Valentínske dvojičky. ()

tterez

75% Veselé a zároveň i nostalgické propojení lidských příběhů, z nichž si vezmete ponaučení, že nikdo to nemá lehké. Pěkné! A Jessica si prostě neodpustila aspoň jedny pořádný střevíce :) ()

Sufferer

Už na začiatku som k Silvestrovskej noci pristupoval skepticky, a dobre som vedel prečo. Lebo čo je veľa, to je veľa a toto už je naozaj moc. Americká partia okolo Garryho Marshalla sa nie a nie zmieriť, že Briti dokázali prísť s niečím čo má vlastnú tvár a zdá sa ich rabovanie nemá konca kraja. Ich pokus s poradovým číslom dva si opäť požičiava čo možno najviac, ibaže zas a znova nemá ako celok ten patričný, či už hrejivý, zábavný alebo citový efekt. Jednotlivé minipríbehy sú iba navzájom bez ladu a skladu nakopené scénky, ktoré smerujú k jednému veľkému (nudnému) polnočnému stretnutiu na Times Square. A tak si nakoniec vravím: Vianoce boli, Valentín bol, Silvester tiež, takže, v ktorý deň sa plejáda hviezd stretne nabudúce? ()

lareinna

Škoda, škoda..veľa dobrých hercov, málo priestoru, žiadny poriadny základ. Nepresvedčivé. De Niro má hviezdičku naviac. ()

22matelko

Moje očakávania tento film rozhodne nesklamal. Po nabehnutí titulkov som mal skvelý pocit z celého filmu. podobne ako to bolo po filme Láska nebeská. ()

kikka20

Pěkné, ale zbytečné dlouhé. Nakonec se to zdá jako fajn film, ale jelikož se na to koukám na jaře, tak jsme to tolik s nimi neprožívala, ale ten kdo se na to koukal o Vánocích tak z tohoto filmu musel mít dobrý pocit. Některé příběhy se mi zdály zbytečné, a proto to bylo i dlouhé, ale i přes to to nebylo tak zlé. Nejvíce mě překvapil konec, a jelikož jsem teenager, tak mě hodně zajímal příběh Hailey a Setha, protože konec jejich příběhu neměl chybu, ale jak už jsem psala - vážně na jaře nemám chuť na sníh. Chtěla jsem dát tři hvězdičky, ale po tomto konci dám čtyři, protože to bylo plné emocí, lásky a hlavně překvapující. ()

Mikeel

Nemůžu si pomoct, musím hodnotit největším možným počtem hvězdiček, protože mě to zkrátka uchvátilo. I když to vsadilo na otřelou romantickou slátaninu příběhů, i tak jsem v tom nějak našel veliké zalíbení. Nenudil jsem se ani minutu a každý příběh mě zajímal, nejvíce se mi pak líbil asi ten s Michelle Pfeiffer a proslov Hillary Swank. Je to rutinní doják, ale to, jak se mi ke konci střídaly slzy se smíchem bylo až neuvěřitelné. O "ležatou osmičku" procent lepší než Svatý Valentýn, to Nový rok měl aspoň duši, srdce a krásně mě po obojím pohladil! ()

El_Rabbit

Velmi průměrná komedie s velkou spoustou současných velkých či malých filmových hvězd... původně jsem si myslel, že muselo jít o nějakou charitativní akci pro děti v Africe, protože jsem nedokázal pochopit, jak se taková jména mohla dobrovolně upsat tak špatnému filmu, nakonec to ale zas až tak úplně špatné nebylo. ()

Trash

No. Tak copak jsme to viděli??? Viděli jsme zbytečnou, ukňouranou, tupou sra*ku, ve které hlavní roli hraje Product placement a variace na různá nejklišovitější americká klišé. Jedna hvězda pouze z recese - za dvojitou facku Jon Bon Jovimu. ()

peto580

tento typ filmu nikdy neomrzí :) Láska nebeská je síce len jedna to sa nedá uprieť ale ani toto nezahambilo. Hromada dobrých hercov, klasicka zápletka ktorú máme tak radi ... no čo si viac prijať? ()

aLPaC

Je to plné klišé, amerických emocionálních výjevů a happyendů. Na druhou stranu je to také plné nadějí a tom by měl přeci Silvestr být. Určitě je hodně důležité, v jakém ročním období se na to díváte (v takovým březnu to bude něco jiného než před Vánoci) a především s kým a v jakém rozpoložení se na to díváte. Já tak všechny klišé a negativa dokážu odpustit. Navíc New York je skutečně překrásné město a Silvestr na Times Square musí být neuvěřitelný zážitek. PS: Ta Ashtonova holka byla skutečně kus. ()

Simgal

O něco lepší než Na sv. Valentína, ale kvalit Lásky nebeské taky nedosahuje. Některé věci se mi líbili, jako například Michelle Pfeffer a překvapivě Zac Efron. Některé se mi líbili méně (kdo s kým a kde). Je to škoda, protože to podle mě mohlo dopadnout lépe. P.S. největší tváří tohoto snímku je bezpochyby Robert Downey Jr., ikdyž neřekne jediné slovo a ve filmu vlastně ani nehraje ;-) ()

Ondra603

Nic světoborného to není. Oddechovka, u které člověk vypne a nemusí nad ničím moc přemýšlet. Tradiční americký slaďák, kde všechno má dobrý konec :) ()

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman

20.07.2016

Den matek dostane vlastní film

Den matek dostane vlastní film

02.07.2015

Garry Marshall (Pretty Woman) se na stará kolena zakoukal do ansámblových romantik. Na sv. Valentýna vydělalo 216 milionů dolarů, takže rychle přišlo pokračování Šťastný Nový rok. To ale sesbíralo … (více)

Proyasův ráj ztracený?

Proyasův ráj ztracený?