Šťastný Nový rok

• USA New Year's Eve (více)

O silvestrovské noci se do ulic chystají tisíce Newyorčanů, aby na Times Square přivítali společně Nový rok. Zdejší viceprezidentka Times Square Alliance Claire Morganová má jediné přání, aby tato oslava proběhla bez komplikací. V porodnici mezitím čekají dva manželské páry na narození svých potomků a pevně doufají, že právě jejich dítě se stane prvním newyorským miminkem nového roku a oni získají prémii 25 tisíc dolarů. Zcela jiné starosti má kurýr nahrávací společnosti, který musí trávit poslední den v roce v práci, zatímco jeho kamarád Randy strhává novoroční dekorace a hodlá být zalezlý doma. Když však nastoupí do výtahu se sousedkou Elise, výtah se zasekne a oni zůstanou uvězněni. Elise je zoufalá, protože spěchá do práce. Dalším zoufalcem silvestrovského večera je i asistentka z nahrávací společnosti Ingrid, kterou šéf z nepochopitelných důvodů drží v práci a nechce jí dát volno. Den zoufalců ale nekončí a osudy všech se ještě poslední den v roce mohou pořádně zamíchat. (TV Nova)

dudel3333

tešil som sa na tento filmik a spokojnost maximalna .To čo som očakaval od tohto filmu som sa aj dočkal.Kopa cukrovej vaty ale strasne chutnej.Skvele herecke vykony(dokonca aj Effron bol neskutočne sympaticky),pekny dej aj pribeh.No nemožem ,ale milujem taketo filmy plne osudov v jednom dni ()

schindler

Další americký parazit na dokonalé Lásce nebeské. Robert De Niro a Michelle Pfeiffer jsou místy až trapně směšní. 2 Hvězdy za toho elektrikáře co se sápal na té kouli. ()

Tanulin

Jasná ukázka toho, že vezmete-li několik skvělých herců a nacpete je do amerického snímku, ne vždycky se to povede. Tohle vůbec nemuselo spatřit světlo světa a nikdo by o nic nepřišel. ()

NSN odpad!

Tak z tohohle mi opravdu stačilo deset minut. Přeplácaný, užvaněný, stupidní. Netřeba dál komentovat. ()

Chandy

Tu sa ani neoplatí dávať koment, len poznámku, že je to lepšie než Na sv Valentýna...ale len ďalší trápny pokus napodobniť Britov! ()

Nellie Lovett

(Může obsahovat spoiler) Příjemný film na jeden večer. To propojování jednotlivých postav ve stylu "on se seznámí s tou, která je sestrou toho, který se kamarádí s tím, který se seznámí s tou, která zpívá s tím, který chodil s tou..." mi připadalo docela zbytečné. Tu část s Halle Berry bych vynechala úplně, to je zase takový ten americký nátlak "myslete na naše hochy bojující v daleké zemi". Ale nejvíc mě dorazila ta koule. Vím, že za to tvůrci filmu nemůžou, ale vážně? Oni to tam tak dlouho řeší, pronáší srdceryvné projevy, volají kouzelné elektrikáře a nakonec ta koule vyjede po tyči nahoru a dolů a to je všechno??? :) ()

Čako

Klasická romantika, vším připomínající Lásku nebeskou až na to, že tohle se odehrává na silvestra a natočili to Amíci! Tudíš jsem všechno už viděl podruhé. Váhal jsem nad dvěma hvězdičkami, nakonec přidána jedna hvězda za to obsazení. ()

iwee23

obyčejnej, nudnej film, který se snaží být cosi jako americká verze Lásky nebeské, ale moc se mu to nedaří. Nejvíc mě bavil Zac Efron s Michelle Pfeiffer. ()

BlackVelvet

Snesu u zanru romcom celkem hodne, a nemam proti nemu nic, filmy jako Love Actually nebo Notting Hill mam i celkem rada. Nicmene, tento film je jen splacanina naprosto umelych, neuveritelnych a nezajimavych zapletek. Uz vidim rockovou hvezdu, ktera rok po te, co nechala slecnu se znicehonic do nic zase zblazni, a necha se ofackovavat a delat ze sebe debila, jen aby ho ta slecna vzala zpatky. Zapletky asi maji smerovat k nejakemu grand finale, nicmene nesmeruji vubec nikam, coz sem teda nezjistila, protoze sem film nedokoukala. Nedalo se, hrozna nuda, mraky hereckych hvezd v naprosto priblblych rolich a zapletkach. ()

Gomez222

Ďalšia z povinných jázd, ktorú budú hrávať na Silvestra. Klasické americké pohladenie- ak sa v živote nudíš splň svoje sny, lebo na to najvšednejšom mieste Ťa čaká láska, no musí byť Silvester, pretože len vo výnimočné dni sa dejú výnimočné veci. A keď to stihneš v správny čas, tak okrem iného vyhráš 25 000 papierov. Síce otrepané, chvíľami nudné, občas násilne humorné, no ak si človek chce na Silvester oddýchnuť, tak nech sa páči. ()

BullittSF

O trochu lepší, než jsem čekal, milé, přiměřeně romantické, ne až tak klišovité, postavy se divákovi nepletou a v době svátků to má hezkou atmosféru a za ten příjemný pocit dávám půl hvězdy navíc. A to nezmiňuji obsazení tak nějak jako hollywoodský chodník slávy!! ()

Pythonator

Strhující americká verze Lásky nebeské, kde jsou Vánoce nahrazeny Silvestrem. Strhující v tom smyslu, že mě strhla ze sedu do pololehu a následně do spánku. Podívat se na to dalo, ale jednou to stačilo. Nepochybuju o tom, že komu příjde New York jako pěkné město, tak si film i užije. A komu připadne vyzdvižení svítící koule před zraky opíjejících se Amíků zajímavé, tak Šťastný Nový rok. Zajímal by mě De Nirův honorář, protože půlku role si odležel a ten zbytek se nechal vézt na vozíku. Myslím, že to bral jako placené volno. Nejvíc mě zaujali těhotná Jessica Biel a tradičně rozkošná Katherine Heigl. ()

P@\/EL

Vypozoroval jsem, že mívám problém s filmy s přívlastkem romantický. Ne jinak je to i v tomhle případě. Jednotlivé příběhy tvořící mozaiku celého filmu vyzněly totiž tak nevýrazně a nepřesvědčivě, že jsem se místy docela i nudil. Občas se tu mihne náznak nějakého humoru a alespoň někdy děj návodí silvestrovskou atmosféru. Rozhodně se však jedná o film, na který nebudu dlouho vzpomínat. ()

Mark1983

Určitě se jedná o koukatelný romantickokomedialní snímek se silvestrovskými emocemi,které na konci filmu umějí sáhnout natolik do srdce až se člověk nad sebou zamyslí. Možná to je momentální emocionalita či jinak řečená přecitlivělost,avšak to něco do sebe má. ()

goodmila

Ani sviatočne vyladenému mozgu naloženému v majonézovom šaláte neunikne, že v prípade vzťahu počtu hviezd, čo sa objavia v tomto filme, a tých, ktorými možno ohodnotiť výsledný dojem, ide o nepriamu úmeru. Akokoľvek ste prístupní americkej snahe o "love actually" koncept, jednotlivé príbehy si pozornosť udržia (ako už spomínali viacerí užívatelia) práve len pre tú zvedavosť, kto známy ešte na akom rohu newyorskej ulice na vás vykukne. A že je ich požehnane a nejde práve o typických romantickokomediálnych predstaviteľov... no čo z toho, keď sa im ušli roly viac-menej nesympatických jedincov, ktorých problémy sú vám ukradnuté asi ako to, koľko žiaroviek tvorí newyorskú vianočnú guľu a či sa, panebože, rozsvietia skôr než o päť minút dvanásť. Najmä keď všetky akože hlbokomyseľné prejavy sú nechutne patetické či banálne až strach a tým "ľahším" dialógom chýba akýkoľvek vtip - podobne ako vzťahovým zápletkám romantické čaro. Vlastne som ten film chvíľami ani nepozerala - a nesvrbí ma, že by mi niečo podstatné uniklo. Hádam len v závere došlo k pár prekvapivým zvratom, či presnejšie prepojeniam v rámci jednotlivých dejových línií - no hej, nespáril sa ten s tou, s ktorou som myslela, že naisto skončí - tak za to bod. A druhý za podobne prekvapivé zistenie, že ten Zac Efron je vlastne sympaťák. ()

Grizzlac

Nuda v New Yorku. A to mně stačí opravdu málo. Strašně umělé, prkenné a bez emocí. Nejhezčí byla píseň na začátek nového roku. ()

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman

20.07.2016

Den matek dostane vlastní film

Den matek dostane vlastní film

02.07.2015

Garry Marshall (Pretty Woman) se na stará kolena zakoukal do ansámblových romantik. Na sv. Valentýna vydělalo 216 milionů dolarů, takže rychle přišlo pokračování Šťastný Nový rok. To ale sesbíralo … (více)

Proyasův ráj ztracený?

Proyasův ráj ztracený?