paascha odpad!

To je ale sračka!!! Smát se debilům a kreaturám už je trochu pasé, to mě bavilo tak ve Freaks, ne dnes. A že tam tu a tam někdo parádně zahiphopuje? Blééé, fuj, shit. Stejně jako padesát cigi kopií black$whita Majkla Džeksna. A na tu ciginu Černobílou a její lekací kvičení jsem si vypracoval 100% alergii po cca 5 minutách! ()

lamps

Tak tohle se poměrně vydařilo. Je vidět, že v naší zemi je opravdu spousta skvělých talentů, kteří umí diváka posadit na zadek, a také spousta pitomců, kteří se jdou do televize dobrovolně ztrapnit. Každopádně obojí stojí za to vidět.. 60% ()

Jacinda

Nadhodnotím, ale ne zas tak moc. Je pravda, co tu píší ostatní uživatelé. Porota milá, i když ze začátku byla trochu rozpačitá. Některé výkony Čechů a Slováků mě příjemně překvapili, slečna na kole byla neskutečná. Moderátorské duo taky super. Jak jsem řekla nadhodnocuji cca o jednu hvězdu a to na truc Nově. Její trapnost nejspíš nezná mezí. Akorát dokazuje, jak je ubohá a jak si musí kupovat diváky. Což prima rozhodně nemusí ()

hippyman

siamské dvojče z jednoho komerčního pytle, navíc obohaceno o afektovanost lucky bílé... nevidím na tom nic extra lepšího nebo horšího, prostě maximálně 20%. ()

Deimos

TV/// Obsazení 9/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Show 8/10/// +skvělí moderátoři (zábavní), překvapivě naprosto úžasná porota, pořad se divákům nevnucuje, hodně skvělých talentů (můj favorit Radek Bakalář, MAKO! MAKO! a Mighty Shake Zastávka) -finále, čekal jsem že všechny talenty uvidím vícekrát, takže mi vlastně "délka pořadu" nevyhovovala, už je konec a já bych chtěl ještě/// Přesto že jsem o této soutěži tolik nevěděl (neznal jsem jak vypadá její průběh) tak talenti z Britské a Americké verze mě mnohdy ohromně udivovali. I proto jsem se velice dlouho těšil až vznikne česká verze. To že budeme moct srovnávat i s pořadem Talentmánie jsem vůbec nepočítal. Takže tady v tomto pořadu, který vychází ze zahraničního originálu je vše jak má být. Dva moderátoři, příjemná, vtipná ale i úderná porota. Kraus nejvíc bavil a Bílá velice příjemně překvapila (její smích) a celkově byl pořad na úrovni, nebyl přehnaný, trapný ani plánovaně vykalkulovaný. Já se skvěle bavil a je opravdu škoda, že jsem si soutěžící ještě víc neužil. Myslel jsem si že potom jak se dostanou do finále budou ještě večer co večer něco předvádět a že se budou vyřazovat postupně. Taky jsem chtěl vědět jak se celkově umístili a přitom jsem se dozvěděl jen dělené druhé a třetí místo a vítěze. Což je trošku škoda, ale jinak super a doufám, že bude další ročník./// Celkem 80%/// ()

gilmore_girl

Jan Kraus je obrovsky tahak a tim, ze ho Prima ziskala, udelala to nejvetsi terno! Divam se jen kvuli nemu, protoze se jeho nezmerny vtip a inteligence muze projevit zase trosku jinak nez u cervene pohovky. Jaro Slavik je taky vcelku koukatelny a kdyz ho srovnam s narcisem Haberou, je to uplne jina liga. Takze muzska cast poroty mi sedi, problem mam s Luckou Bilou. Je moc rozjivena a urvana, precitlivela a prehnane srdecna. Ostatne jako vzdycky, ale nikdy jsem na ni nemusela koukat tak dlouho, protoze vetsinou zacala brzo zpivat nebo si jen v rychlosti prevzala cenu. Tady trpim! Ovsem kluci ze zakulisi mi to vynahrazuji. Slusne se snazi kopirovat Anta a Deca a ackoli jejich velikosti nikdy nedosahnou, s vycpelym Maresem se to neda vubec srovnavat. ()

Anderton

Je to omnoho lepšie ako farmy, farmári a podobné formáty. Je to o dosť menej zábavné, ako Superstar a Hlas. Takže moje hodnotenie musí byť tiež niekde medzi. Túto reláciu nepozerám, pretože ma jednoducho nebaví a keď je naporúdzi toľko alternatív trávenia voľného času, nemá to žiaden význam. ()

Frajer42

Povedená česká variace, těžící z britského úspěchu. Skvěle uměle vytvořená atmosféra, potažmo porota, která dokáže udělat z podprůměrného obrovský trhák, který nám nedá klidně spát. Perfektně ladící moderátorská dvojice. Jednoznačně lepší než ,,konkurent" TV Nova a to po všech stránkách. Do příště by nebylo na škodu vystřídat Lucku Bílou a zvednout tak celkový potenciál. ()

boshke

Velice příjemné překvapení. Vtipní moderátoři, výborná porota a předně zástupy nejrůznějších talentů... 70% ()

MikeCool

TV-pořad (Soutěž / Reality show). První řada talentové Česko Slovenské soutěže je zřejmě tou nejlepší, další řady mě už moc neoslovily. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 50% (2*) | ()

WANDRWALL

Hledání talentů a odhalování jací lidi se za talenty považují. Inu jsou to potřebné pořady! Jak pro talenty, tak pro poznávací proces diváků. ()

iamek

Normálně bych plný počet asi nedal, ale oproti verzi co běží na nově je plný počet povinost. Narozdíl od TV Nova, Prima do role porodců obsadila sympatické tváře a nedělá z pořadu jen další trapnou estrádu. ()

heyda

Konečně došel talent i do Čech. Bohužel pro něj Nova vytvořila velmi poškrábanou kopii, čímž jim ukradla spoustu dalších talentů, proto jsem Talentmanii už poslal odpad. Jinak kupodivu mě těší v porotě Honza Kraus, který mi je někdy docela nesympatický, ale tady mu to docela sedí. Lucka Bílá je krásně spontánní a Slávik je z nich asi nejlepší. S moderátorama taky nemám problém, ikdyž v semifinále je malinko znát nezkušenost Prachaře, který místy v moderování tápe. Talenti jsou někteří skvělí, někteří méně. Vadí mi, kolik postoupilo do semifinálových kol zpěváků, od toho máme snad Superstar. Já chci vidět nějakou excelentní show, jako předvedli třeba ti 4 kluci na bicí a bohužel nepostoupili. :-( Naopak třeba postoupila úplně jalová Dominika Hašková. Tím mě jako národ dost zklamal, myslel jsem, že češi mají hudební sluch. Ale jinak když vymažu otravné reklamy, tak nemám co bych jako show ČS MÁ TALENT vytknul. ()

triatlet odpad!

Je akceptovatelné, pokud ve vile VyVolených blbne travetita, ale že "odborná porota" do souboje nepoměřitelných talentů vybere travestitu, který v říjnu przní vánoční písničky Mariah Carey, to je nepochopitelné. Moderátorská dvojice není sice tak sebestředná jako konkurenční Leoš Mareš, ale výsledek je podobný - oblbnout diváky, aby mačkali esemesky... ()