Skupina mezinárodních vrahů je uzavřena v hi-tech bunkru, známém jako Killing Chamber. Aby se dostali na svobodu musí bojovat protím ninjům, bandě maskovaných maniaků a dalším, kteří se nezastaví před ničím, aby je všechny zabili. (cezero)

Vykuk

O příběhu nelze ani mluvit, děj je v podstatě jen boj a co bylo nejodpudivější, bylo prostředí. 2 hvězdy za to, že film nabízí obstojné bitky a šmrncovní ženskou hlavní postavu, nicméně souboje se stále opakují a po chvíli trochu nudí. Záporáci by nebyli marní, ale tady v podstatě vůbec nehrají, působí to jak nějaká bitka z youtube, ke které se náhodou nachomejtl začínající choreograf a střihač v jedné osobě. Přesto, po několika posledních asijských ulétaných ptákovinách, kde jim věříte všechno, jen ty kopy ne, to bylo pohodové osvěžení:). P.S. ještě poznámečka k popisu filmu, nevím kdo to vymýšlel "Skupina mezinárodních vrahů je uzavřena v hi-tech bunkru", ten "bunkr" je všechno, jen ne hi-tech, snad brloh bezdomovců nebo fetek by bylo výstižnější:) ()

Mamlas odpad!

Tak to bylo něco. Hrůza. Děda Van Damme chodí hodinu a půl po nemocnici a bolí ho hlava. Někdy stěží udělá krok a je malátný, o chvilku pouději zabíjí namakané zabijáky holýma rikama. Otřesná blbost. Otřesny děj. Otřesná kamera. Otřesné vlastně všechno. Extrémně plýtký, nudný, stupidní a blbý film. Ačkoli jsem většinu popřeskakoval, nemohl jsem se dočkat, až ta kravina skončí. ()

Mukade

spočiatku to vyzeralo idiotsky, ale po "únose" ma to začalo baviť :) . SPOILER - Až kým nenabehli patetický nindžovia, ktorí boli trápny LOL. A rovnako aj tie ďalšie várky retardov :)) ()

Dalajlada

I přesto, že prakticky jde jen o sled soubojových scén, tak film nenudí. Příběh je mdlý, dialogy o ničem, výkony herců nejsou nijak oslnivé, ale je zde pár opravdu světlých okamžiků. Soubojové scény jsou opravdu hodně hrané, ale nejsou nudné. Co se týče postav tak má člověk hned od začátku jasno. Za prvé se nám počet velice rychle zredukuje a ty zbývající si jeden oblíbí. Hezká hrdinka filmu dodala jen body navrch. ()