Unesená

Unesená

Stolen

Akční / Thriller

USA, 2012, 91 min

Cage už zobere asi hocičo. Toto nebolo zlé, ale ani nič prevratné. Akčný thriler, ktorý sa dá pozrieť, ale človek na neho rýchlo zabudnem. Tak o dva roky sa na neho môžeme tešiť v TV. Bol som zvedavý na Akermanku, ale hrala len druhé husle. Škoda. Westová réžia dobrá, niektoré zábery uplne že vychytané, ale EX2 malo sice biedny scenár ale lepší ako toto. Od toho sa odvíjala aj réžia. 3 z 5(17.1.2013)

• Honzek

Zmatenej scénář, divná kamera, kupa nelogičností...Nevím no, nejhorší biják to nebyl, ale na víc jak 2* to nebude. A jo, Nicolas tam běhá jak retard. Borec se s ním mohl sejít už na začátku filmu, dát mu po tlamě a byl bych ušetřen skoro dvou hodin času. Nebo jak si vykloubil prst, aby mohl zvednout telefon, kterej následně položil.... Vynikající byla i scéna s batohem plným zlata, nejen že ho tam nosí jak pírko, ale ta taška to ještě k tomu vydrží...No dál to raději nebudu vypisovat. Režisér to podělal jak mohl a to tam nebyl vůbec zlej začátek. Cage jede holt už ve znamení těžkejch béček. Jinak už tomu asi nebude. Nenadchne to, ani neurazí...Ale cítím z toho jakousi zbytečnost. Peníze které byly vloženy do natáčení mohli raději poslat dětem do Afriky :-)(23.1.2013)

• verbal

Vynikající volba názvu! Tenhle film mi byl totálně ukradený ještě dřív než skončil. Velké, nafouknuté, nudné NIC, na které jeden jen tak hledí, potom řekne "Hm.", a bez mrknutí oka si uvolní disk, aby se tam vešla jiná sračka. Pokud jste někdy prznili gumovou ženu s kouřící hlavou, určitě víte, o čem mluvím. Na první pohled nevypadala holka špatně! Všechen ten měkoučký, pestrobarevný latex, rtíky smyslně vykružující ono lačné "O" a spousta vyzývavě zejících otvorů..... Teprve až po chvíli zjistíte, že to asi ta Pravá nebude! Vybalíte na ni veškerý svůj charm zkušeného milovníka, dokonce použijete i pár špinavých triků, aby měla kamarádkám o čem nadšeně vyprávět, můžete se prostě posrat, abyste ji udělali pomyšlení, a ona jen tak leží a s konstantně strnulým výrazem fixuje strop. Kráva jedna frigidní.(12.10.2012)

I když sem před samotnou produkcí nevěřil vašemu hodnocení,tak musim přiznat,ač nerad,Westa mám totiž docela rád,že je to jen slabší průměr.Klišé,klišé,klišé.V rozumný míře mi klišé nevadí,ale tady to přetejká ven.Obsazení taky nic moc,hlavně Lucas hraje jak dement.Tomu filmu prostě chybí spousta věcí,trochu si vzpomínám na Westův film Na lince je vrah,to byla taky docela hloupost.Neva,snad to bude přístě lepší,50%.(2.2.2013)

Páni, tak tady někdo potřeboval vyprat pěknou řádku špinavejch prachů z ilegálního hazardu. Úplně tuctový thriller, který jede podle tuny neuvěřitelných klišé a scénář je plnej takovejch obyčejnejch chyb a hovadin, že podezřívám Westa z natočení Stolenu jako satisfakce pro Nikiho za neobsazení do dvojky Postradatelných. I když je to úplně tupé, pořád je to to nejlepší co West od Con Air natočil (pořád nechápu jak někdo může natočit tak skvělý film a pak se totálně posrat :) a na Con Air je tady taky pěkná řádka odkazů. Na druhou stránku akční scény jsou přehledné, o čemž si můžete nechat u jiných Westových filmů nechat jen zdát a Cage tady jede fakt výborně a docela mě bavilo ho sledovat kosit agenty ve výtahu, tavit zlato led lampou a mluvit švédsky. Na zabavení a jedno odpoledne dobré, za 2 hodiny si vzpomenu leda tak na to že tam hrála nejošklivější holčička na světě a nechápu, že se v téhle době najde producent, který do tohdle ještě vrazí peníze. Takový filmy se točily před 20ti lety. 50%.(15.10.2012)

• - Hlavní roli měl původně hrát Clive Owen. (lekr)

• - Se Simonem Westem spolupracoval na snímku Con Air (1997), na který je ve filmu několik odkazů, kromě Nicolase Cagea (Will Montgomery) i M.C. Gainey (Reginald Hoyt). Zmíněné odkazy jsou následující: Will stráví ve vězení stejně jako Cageova postava v Con Air 8 let, přičemž se po propuštění z vězení snaží dostat ke své dceři a kupuje jí modrého plyšového medvídka. Reginald se navíc do vysílačky ohlašuje jako Diamantovej Pes, což byla jedna z hlavních postav ve filmu Con Air. (korbitch22)

• - Chyba vo filme Po tom, čo príde Will (Nicolas Cage) za Hoytom (M.C. Gainey), mu rozbije nos, posadí ho na stoličku a vedie s ním rozhovor, na konci ktorého ho kopne do brucha, pričom spadne na zem aj so stoličkou. V nasledujúcom zábere je však stolička na nohách. (Johnny.ARN)