Nastala chyba při přehrávání videa.
 • noriaki
  *****

  Tenhle seriál má všecko. Naivně optimistickou atmosféru Ameriky začátku šedesátých let, a nejenom ji, ale i Paříž, Londýn, Řím, Monako a zbytek světa. Castrovu Kubu, Kennedyho Berlínský projev, převrat na Haiti, špióny, zamilované páry a partu letušek tak nádherných, že by snad mohly rozpoutat nadcházející sexuální revoluci samy. Vcelku ani netuším proč si to tak sedlo, protože je tohle jenom naivní soup opera, těžící z nostalgie lidí kteří danou dobu vůbec nezažili a z množství samoúčelných popkulturních odkazů. Ale je to stejně paráda. Je něco lákavého na světě kde Beatles teprve nastupují, móda pořád ještě připomíná stylové padesátky a aerolinie mají tak laxní systém zabezpečení, že by dnešní Al-Káida chrochtala blahem. Věčná škoda že tenhle projekt skončil po pouhých 14 dílech. Sledovat dobu definitivně končící poválečné konjunktury a přicházející roky studentských bouří, protiválečných protestů a kultury hippies, by mohla být nefalšovaná pětihvězdičková záležitost. Těch pět dám ale i tak, protože jsem si už dlouho u něčeho tak neodpočinul, jako u Pan Am.(13.6.2013)

 • Maslord
  ****

  Americká televízia ABC na tento rok pripravila nový seriál zo 60-tych rokov, pravdepodobne na základe úspechu seriálu Mad Men. Ako napovedá názov, bude sa jednať o mimoriadne úspešnú leteckú spoločnosť, ktorá v 60-tych rokoch zásadne ovplyvnila leteckú dopravu v Amerike. Pan Am predstavuje nejvyšší štandard a luxus, zoskupuje nejlepších pilotov a nádherné ale aj vzdelané a svetaznalé letušky. Tvorcovia sľubujú vášeň, žiarlivosť a intrigy. Po zhliadnutí pilota som nadšený, takže sa púšťam do dalšieho sledovania, verím že sa mám na čo tešiť.(3.7.2011)

 • FilmFan24
  ****

  PAN AM! Příjemná atmosféra šedesátých let, příjemní herci, příjemné vlastně všecko, že jsem ochotný odpustit i tu naivitu a předvídatelnost některých scén. Co hlavně dělá tento seriál přitažlivým je možnost nahlédnout do zákulisí a být na palubě letadel jedné z nejprestižnějších leteckých společností co kdy byla. Ruku na srdce - kdo z kluků v dětství nechtěl být pilotem letadla a která z holek netoužila stát se letuškou?!?(8.4.2013)

 • Pajky3
  ****

  Ač jsem to ani nečekal, tak letušky mě dostaly a jsem docela zklamaný, že se dalších dílů nedočkám, protože bych se rád díval. Vede mě k tomu hlavně příjemná retro atmosféra, zajímavé postavy, skvělé obsazení a neokoukané prostředí. Já osobně jsem si zamiloval francouzku Collete a pilota Deana, takže jsem jim musel držet palce, ale i ostatní se mi vcelku zamlouvali. Kate se špionáží přinášela rozhodně něco zajímavého a i Ted s Laura patřili mezi kladné stránky a vytvořili zajímavý trojúhelník v závěru. Tam mě navíc potěšila ve vedlejší roli i Ashley Greene. Nakonec tedy vlastně ta, která mi vadila nejvíc byla ta, která je nejznámější. Tedy Maggie v podání Christiny Ricci. Vážně škoda, že nejsou další díly, protože by mě osud linek Pan Am určitě dál zajímal...(28.4.2014)

 • KevSpa
  ****

  Pilot: Tak tohle mě nadchlo. Po nepříliš povedeném The Playboy Club je tu další z letošních seriálových novinek odehrávající se v 60. letech. Ovšem na rozdíl od zmiňovaného seriálu, Pan Am vás dokáže do šedesátek přenést díky precizní výpravě i atmosféře, a zároveň slušně rozehrává děj okolo všech hlavních postav. A ani v nejmenším nenapodobuje Mad Men. Už jsem se bála, že všechny seriály, které se chtějí svézt na úspěchu Mad Men a nostalgie šedesátých let, dopadnou podobně vyumělkovaně jako The Playboy Club. Jsem ráda, že Pan Am jde svou vlastní cestou. Vedle přiblížení toho, jak to chodilo v legendárních aerolinkách Pan Am, se tvůrci nebojí zabrousit i do špionážních vod. Zatím maximální spokojenost. / Nadšená jsem i po třetím dílu. Pan Am je opravdu příjemná oddechovka, která se točí hlavně kolem vztahů, ale špionážní zápletka a zapojení politického dění do příběhu jí dodává na zajímavosti. 1. série - 80% // Nejoblíbenější postavy: Kate Cameron (Kelli Garner), Roger Anderson (David Harbour)(30.9.2011)

 • - Společnost Sony Pictures Television koupila práva na vysílání seriálu Pan Am, který jej dostala na obrazovky televizních stanic Star v Indii a TVNZ na Novém Zélandu. Společnost se také rozhodla vysílat seriál na klíčových trzích v Asii, jako je například Hong Kong. Jako první odstartoval Pan Am na obrazovkách Indické Star na začátku roku 2012, následoval Nový Zéland v únoru, od března byl seriál vysílán na stanici Imagica BS v Japonsku. Během roku se Pan Am „dolétl“ i na australský kontinent, kde jej uvedla televize Nine Network. (Dlee)

 • - Původně byl do role Deana Loweryeho obsazen Jonah Lotan, po pilotní epizodě byl přeobsazen Mikem Vogelem. Lotan se objevuje v traileru, i když pro seriál byly scény z pilotního dílu přetočeny s Vogelem. (mottty)

 • - Americká televízia ABC pripravila nový projekt zo 60-tych rokov pravdepodobne na základe úspechu seriálu Mad Men (od r. 2007). (Maslord)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace