Hodnocení pilotu: Welcome to the jet age! Příjemný retro look a báječný soundtrack, letadlům PAN AM ale zadrhávají kolečka v nepřirozených, lépe uměle vypjatých chvílích (žádost o ruku na schodech letadla při nouzovém letu ze Zátoky sviní).Taky mi ukažte leteckou společnost (bez ohledu na dobu), která by kvůli svému zaměstnanci z nejnižších kategorií vyslala vrtulník. Opravdu lidi baví něco, čemu nemůžou věřit, když by to šlo natočit sice nudněji, zato věrohodněji? Některé seriály se ani nesnaží zastírat, že scénář jen potřebuje vyčerpat předepsaný počet dílů, a o nic "hlubšího" v tématu nejde, Pan Am je příkladem. Ještě bych vyhodil toho podmíráka Christinu Ricci, naopak Margot Robbie je nádherná! Za retro 4, za scénář 2.(15.12.2012)

Zlatá šedesátá byla ve všech ohledech kouzelná. Nebo si je tak aspoň pamatujeme při pohledu na elegantní tvary navoskovaných auťáků a dobře oblékaných žen. Seriál Pan Am je zasazený do prostředí stejnojmenné letecké společnosti, která tehdy bývala nejkouzelnějším způsobem, jakým se dalo cestovat. Je to dobře vyvážená odpočinková podívaná v přitažlivé podobě. Na pilu tlačí jenom výjimečně, a když už, tak s velkým citem. Pochopitelně taky hodně pomáhá, že hlavní hrdinové, kterými jsou letušky a piloti společnosti, vypadají tak dobře.(17.6.2012)

PAN AM! Příjemná atmosféra šedesátých let, příjemní herci, příjemné vlastně všecko, že jsem ochotný odpustit i tu naivitu a předvídatelnost některých scén. Co hlavně dělá tento seriál přitažlivým je možnost nahlédnout do zákulisí a být na palubě letadel jedné z nejprestižnějších leteckých společností co kdy byla. Ruku na srdce - kdo z kluků v dětství nechtěl být pilotem letadla a která z holek netoužila stát se letuškou?!?(8.4.2013)

Pilot: Tak tohle mě nadchlo. Po nepříliš povedeném The Playboy Club je tu další z letošních seriálových novinek odehrávající se v 60. letech. Ovšem na rozdíl od zmiňovaného seriálu, Pan Am vás dokáže do šedesátek přenést díky precizní výpravě i atmosféře, a zároveň slušně rozehrává děj okolo všech hlavních postav. A ani v nejmenším nenapodobuje Mad Men. Už jsem se bála, že všechny seriály, které se chtějí svézt na úspěchu Mad Men a nostalgie šedesátých let, dopadnou podobně vyumělkovaně jako The Playboy Club. Jsem ráda, že Pan Am jde svou vlastní cestou. Vedle přiblížení toho, jak to chodilo v legendárních aerolinkách Pan Am, se tvůrci nebojí zabrousit i do špionážních vod. Zatím maximální spokojenost. / Nadšená jsem i po třetím dílu. Pan Am je opravdu příjemná oddechovka, která se točí hlavně kolem vztahů, ale špionážní zápletka a zapojení politického dění do příběhu jí dodává na zajímavosti. 1. série - 80% // Nejoblíbenější postavy: Kate Cameron (Kelli Garner), Roger Anderson (David Harbour)(30.9.2011)

Americká televízia ABC na tento rok pripravila nový seriál zo 60-tych rokov, pravdepodobne na základe úspechu seriálu Mad Men. Ako napovedá názov, bude sa jednať o mimoriadne úspešnú leteckú spoločnosť, ktorá v 60-tych rokoch zásadne ovplyvnila leteckú dopravu v Amerike. Pan Am predstavuje nejvyšší štandard a luxus, zoskupuje nejlepších pilotov a nádherné ale aj vzdelané a svetaznalé letušky. Tvorcovia sľubujú vášeň, žiarlivosť a intrigy. Po zhliadnutí pilota som nadšený, takže sa púšťam do dalšieho sledovania, verím že sa mám na čo tešiť.(3.7.2011)

• - Christina Ricci musela během natáčení nosit vyšší podpadky než její kolegyně, protože společnost Pan Am vyžadovala, aby jeho letušky měřily 165 cm. Ricci přitom ve skutečnosti měří o 10 cm méně. (Aurum)

• - Původně byl do role Deana Loweryeho obsazen Jonah Lotan, po pilotní epizodě byl přeobsazen Mikem Vogelem. Lotan se objevuje v traileru, i když pro seriál byly scény z pilotního dílu přetočeny s Vogelem. (mottty)

• - Sledovanost pilotního dílu při premiéře na tv obrazovkách přesáhla 11 milionů diváků a rating se zastavil na hodnotě 3,1. (Dlee)