3,5* ~~~ Čas od času je třeba trocha té slaďárny. A tohle je slaďárenská telenovela s příchutí dramatu a špetky špionování. Problém je, že posledních několik dílů už autoři asi tušili, že se žádná druhá série nebude, protože chování postav a děj se začaly zvrhávat v klasickou telenovelu, kdy jsou skoro všichni se všemi, řeší se tristní nedorozumění a vztahy a celé to upadá do absurdna a nesmyslů, což byla škoda. Řekněme, že těch deset dílů stačilo, u dalších už začínal být scénář více a více rozumu prost.(12.12.2015)

PAN AM! Příjemná atmosféra šedesátých let, příjemní herci, příjemné vlastně všecko, že jsem ochotný odpustit i tu naivitu a předvídatelnost některých scén. Co hlavně dělá tento seriál přitažlivým je možnost nahlédnout do zákulisí a být na palubě letadel jedné z nejprestižnějších leteckých společností co kdy byla. Ruku na srdce - kdo z kluků v dětství nechtěl být pilotem letadla a která z holek netoužila stát se letuškou?!?(8.4.2013)

Ač jsem to ani nečekal, tak letušky mě dostaly a jsem docela zklamaný, že se dalších dílů nedočkám, protože bych se rád díval. Vede mě k tomu hlavně příjemná retro atmosféra, zajímavé postavy, skvělé obsazení a neokoukané prostředí. Já osobně jsem si zamiloval francouzku Collete a pilota Deana, takže jsem jim musel držet palce, ale i ostatní se mi vcelku zamlouvali. Kate se špionáží přinášela rozhodně něco zajímavého a i Ted s Laura patřili mezi kladné stránky a vytvořili zajímavý trojúhelník v závěru. Tam mě navíc potěšila ve vedlejší roli i Ashley Greene. Nakonec tedy vlastně ta, která mi vadila nejvíc byla ta, která je nejznámější. Tedy Maggie v podání Christiny Ricci. Vážně škoda, že nejsou další díly, protože by mě osud linek Pan Am určitě dál zajímal...(28.4.2014)

• shyster

Jedná se spíše o podprůměrný seriál, který nejspíš táhne hlavně dámskou část osazenstva. Zasazení děje do 60.let je zajímavý tah, zvláště se podařilo vytvořit kulisy těchto let. Jenže samotný děj, který by měl mít 20 minut, je natáhnutý na dvojnásobek. Scénáristi se až tak moc nesnaží a nedokáží vytřesat z toho víc. A ono by to i šlo, když si uvědomíme, jaké postavení měli v 60.let všichni ti piloti a letušky.(31.7.2013)

Pilot: Tak tohle mě nadchlo. Po nepříliš povedeném The Playboy Club je tu další z letošních seriálových novinek odehrávající se v 60. letech. Ovšem na rozdíl od zmiňovaného seriálu, Pan Am vás dokáže do šedesátek přenést díky precizní výpravě i atmosféře, a zároveň slušně rozehrává děj okolo všech hlavních postav. A ani v nejmenším nenapodobuje Mad Men. Už jsem se bála, že všechny seriály, které se chtějí svézt na úspěchu Mad Men a nostalgie šedesátých let, dopadnou podobně vyumělkovaně jako The Playboy Club. Jsem ráda, že Pan Am jde svou vlastní cestou. Vedle přiblížení toho, jak to chodilo v legendárních aerolinkách Pan Am, se tvůrci nebojí zabrousit i do špionážních vod. Zatím maximální spokojenost. / Nadšená jsem i po třetím dílu. Pan Am je opravdu příjemná oddechovka, která se točí hlavně kolem vztahů, ale špionážní zápletka a zapojení politického dění do příběhu jí dodává na zajímavosti. 1. série - 80% // Nejoblíbenější postavy: Kate Cameron (Kelli Garner), Roger Anderson (David Harbour)(30.9.2011)

• - Americká televízia ABC pripravila nový projekt zo 60-tych rokov pravdepodobne na základe úspechu seriálu Mad Men (od r. 2007). (Maslord)

• - Sledovanost pilotního dílu při premiéře na tv obrazovkách přesáhla 11 milionů diváků a rating se zastavil na hodnotě 3,1. (Dlee)

• - Původně byl do role Deana Loweryeho obsazen Jonah Lotan, po pilotní epizodě byl přeobsazen Mikem Vogelem. Lotan se objevuje v traileru, i když pro seriál byly scény z pilotního dílu přetočeny s Vogelem. (mottty)