Let’s Dance: Revolution

Mladá tanečnice Emily (Kathryn McCormick) přijíždí do Miami s velkým snem tančit na profesionální úrovni. Na jedné plážové party se seznámí se Seanem (Ryan Guzman) a protančí s ním celou noc. Sean vede kontroverzní pouliční taneční hnutí MOB, které se drze dere vpřed a tančí na nejrušnějších místech ve městě a také v netradičních prostorách jako jsou muzeum nebo banka. Občas si vyberou rušnou křižovatku. Prostě to rozbalí všude, kde vzbudí pořádný rozruch. Tancem provokují běžné kolemjdoucí a strhávají na sebe i pozornost médií. Jejich hlavním cílem, je způsobit co největší šok a být pořádně vidět i slyšet. Sean Emily postupně učaruje a rozhodne se do jeho tanečního projektu zapojit. Postupně se stane jeho hlavní tanečnicí. Brzy mají první neohlášené vystoupení, které opět zvedne ze židlí řadu kritiků i fanoušků. Jedny naštvané a druhé nadšené. Emilyn otec, bohatý byznysmen, ale nesouhlasí, aby se jeho dcera poflakovala s pouliční bandičkou. Představuje si pro ni jinou budoucnost. A tak to chce tanečníkům pořádně osolit. Místo, kde už MOB dlouho trénují, chce Emilyn otec rekonstruovat a využít jej k obchodním účelům. K tomu potřebuje vystěhovat tisíce zde žijících lidí. Skupina MOB se na protest proti tomu rozhodne vyrazit do ulic a tancem upozornit na problém těch, kteří zůstanou bez střechy nad hlavou. Teď už taneční skupina MOB netančí jenom proto, aby se předváděla a provokovala, nyní tančí pro zatraceně dobrou věc. (oficiální text distributora)

markyz. odpad!

Holky svlíknout, kluky namakat, přidat trochu lásky a krom sun krok - krok sun krok! NENI TĚCH TANEČNÍCH FILMŮ ZA POSLEDNÍ DOBU NĚJAK MOC?! ()

Prometheus69

Pojtme dat umneni pohyb! 4D rozmner... Nejen tradicniho artu. Absolutni battle jizda roku. Prekonalo me ocekavani, proste luxus. dokonce i hudebni podklad hodne povedeny. O fous lepsi nez 3. Takze jednoznacnych 5 A na tu tradicni vatu vam tradicne SERU! P) Jako by to snad nekdy bylo o nejakem pribehu. ()

Skuby47

Taneční filmy jsou mým oblíbeným žánrem. U tohoto filmu musím vyzvednout excelentní taneční choreografie a jejich neméně skvělé profesionální provedení. Snímek má jedinečný vizuál, realizovaný skupinou sympatických mladých talentovaných sportovců, se spoustou tanečních kreací a netradičních originálních nápadů. Také hudební stránka je velmi příjemná. Jedinou jeho slabinou je jednoduchý příběh, do něhož jsou tyto dokonalé taneční prvky zasazeny. ()

Mrkvič odpad!

Příšerně kulervoucí. Písničky strašný, tancování budiž, ale malilinkatej fragment mě z toho zajímal a nejotřesnější je to, že to snad ani o ničem nebylo. Prostě takovej videoklip, kde okolo tanečníků musí být ještě kupa wowovacích čumilů, aby hloupé americké obecenstvo poznalo, nad čím má žasnout. Zase to ale není film pro mě :) Takže povrchní holčičky, které si nebudou každých pět minut říkat, ať ti šmejdi z filmu táhnou radši poctivě makat, si asi na své přijdou. ()

Johnny.ARN

Takže budem mierny. Priznám sa, nepämetám si predchádzajúce filmy. Neviem o čom boli, nespomínam si na choreografie ba dokonca ani na hlavných hrdinov. Asi milion krát recyklovaný dej už nikoho neprekvapí a neohúri. Inak tomu nebolo ani tu. Úvodná päť hviezdičková scéna bola príjemné prekvapujúca. Strhla, nadchla, navnadila. Škoda, že zvyšok filmu taký nebol. Choreografií bolo síce požehnane, ale ani jedna ma nezaujala a nestrhla tak ako chorošky napr. vo Footlose. Veľa spravila hudba a beate tu použité sa mi absolútne nepáčili. Čo sa týka technického prevedenia tancov, do týchto vôd ( z obavy o svoj život ) radšej zasahovať nebudem. Ústredná dvojica sympatická, chémia pekne fungovala. Gallagher obstojný, veď ani poriadne nemal čo hrať. Návraty postáv z predošlých dielov naznačili, že tejto serií ešte neodzvonilo. Suma sumárum, obohraný a vykradnutý scenár, pekne prostredie, chabý strih pri niektorých scénach. 2 z 5 ()

FritoleXx

Stupidní, puberťácká až dětská podívaná, snažící se zaujmout audiovizuálem, která sice funguje, ale má to jedno velká ALE, a to děj. Ten je klasická pohádka o tom, jak parta "cool" lidí mění svět. V tomhle případě teda Miami. Příběh samé klišé, zvraty předvídatelné a viděné 100x, spousta trapných a směšných scén. Alespoň, že na ty tanečky se dobře dívá. ()

Phietros

Nejnabušenější díl co se týče techniky a vystupování na veřejnosti s mnohonásobnou akcí (v podobě hnutí MOB) a fakt přehnaných vychytávek! Srovnatelné s trojkou, těžko říct jestli o chloupek lepší?! Konečný taneček mezi Emily a Seanem jak z hříšného tance, nebo úseku jedničky na molu:D 80% ()

Trustme

Potrava pro domácí kino. Dárek pro subwoofer. Volume do plných. Zapnout efekty, vypnout mozek a šklebit se obdivem nad formou a tolerovat dějový obsah. Step Up 4: Miami Heat (Let’s Dance) Revolution mě nezhrnul koberec a nevyrval páteř, tak jako bombastická hudebně-vizuální nálož Step Up (Let's Dance) 3D (2010), ale některý flash mobs byly velmi efektní (úvodní hydraulické hrátky s lowridery). Scénář je zde zcela zbytečný a proto se též přikláním v případě dalšího dílu do podoby hudebního celovečerního klipu made in Step Up. ()

drake31

Sledovať bandu post-pubertálnych výrastkov ako hopsajú kade-tade, hore-dole, a počúvať to všemožné tuc-tuc ma len tak skoro neomrzí. Je to to zas a znova napratané všetkými klišé ktoré dokážete nájsť, ale v tom tempe sa to stráca, a len s blbo usmievate a užívate si vašich tanečných kreácii na gauči. Štvrtý Step Up sa sústredil na Flash Moby čo je viac než vďačná téma, a bola využitá najlepšie ako mohlo, s tím bolo spojená aj poukázanie na to čo internet a média dokážu a aké haló vedia vyvolať. Nechýbali fajn choreografie, skvelá hudba (kto mi pustí vo filme Glitch Mob ma vyhraté), a ani tá herecká banda nebola na zahodenie, potešili postavičky z dielov minulých. Takže odo mňa už klasické 4*, a kľudne znesiem aj ďalšiu nálož ... ()

Mishqo

Stále môžem povedať len to iste - super hudba, super choreografia, ktorá bola v tomto dieli možno ešte o kus lepšia, ale to všetko čo bolo okolo (scenár, "herci", ...) stálo za hovno. To je naozaj také ťažké natočiť kvalitný a zmysluplný hudobno-tanečný film? Ach... ()

Guzo

Ale jo.. taneční filmy moc nemusím, ale jednou za rok, proč ne. Oceňuji alespoň originalitu (v rámci žánru) s tancováním na veřejných místech a ne zase jen další blbou soutěž mezi týmy. 55 % ()

R1CH1E

Co jiného čekat od hudebního filmu než živou a svižnou hudbu, úžasné taneční kreace, trochu klišé a příběh propranej už tolikrát, že by ani Perwool nepomohl? Tady bylo všechno dávkované tak akorát a já jsem spokojenej. ()

Kosmik 1

Už samotný začátek napoví, že se bude jednat o pitomost největšího kalibru. Choreografie je sice jakžtakž průměrná, ale scénář je na nic. Zábava asi tak do 15ti let, pro ostatní spíše nudná záležitost a ukázka toho, jak jsou v americe opět všichni bez starostí, happy a cool. Ale na tohle už mě nebaví se koukat. A úplně na konec nezbývá, než si položit otázku, jak mohla hlavní aktérka ve finále tušit, že bude tančit a vzala si pod sukni ty taneční bombarďáky. :D 30% ()

MNTB

Snad první step up, kde nejde o romanci ale pravdu o tanec. Scéna v bance a muzeu bezkonkurenčně nejlepší. ()

rarepain

Hudba a choreografie super, nejlvíc se mi to líbilo v té galerii. Co se ale týče hereckých výkonů a příběhu tak to za moc nestálo, ()

danca044

Příběh byl opět znovu předvídatelný, takže chápu názory ostatních. Ale mě osobně se film velmi líbil a taneční choreografie byla strhující a skvěle promyšlená. Velmi mě zaujali také kostýmy a maskování herců. A samozřejmě jsem v kině jásala, když se na scéně objevil Moose. Pěkně to tam rozjel! Po tomhle filmu jsem měla chuť jít se někam bavit. Už se těším, až se na něj kouknu znovu a znovu shlédnu perfektní taneční kreace. ()

ZkuKol

Je to slabé! Příběh, herci a dialogy tradičně sucks. Jenže tentokrát už nudí i taneční scény. Už dlouho jsem neviděl tak upocenou snahu a následné selhání. Chybí tomu nápad, drive a dobrá muzika a prosto si to nezaslouží víc než... 10% ()

LuciusWlk

Příběhově opět prázdné, ale choreografie a soundtrack kurevsky pulzující. Slupl jsem to jako malinu a je mi jedno jestli budu za blbce. Jsem obyčejný konzument. Tohle si rád pustím hodně nahlas a určitě v blízké době znovu. No, čumím, překvapivě. ()