Let’s Dance: Revolution

Mladá tanečnice Emily (Kathryn McCormick) přijíždí do Miami s velkým snem tančit na profesionální úrovni. Na jedné plážové party se seznámí se Seanem (Ryan Guzman) a protančí s ním celou noc. Sean vede kontroverzní pouliční taneční hnutí MOB, které se drze dere vpřed a tančí na nejrušnějších místech ve městě a také v netradičních prostorách jako jsou muzeum nebo banka. Občas si vyberou rušnou křižovatku. Prostě to rozbalí všude, kde vzbudí pořádný rozruch. Tancem provokují běžné kolemjdoucí a strhávají na sebe i pozornost médií. Jejich hlavním cílem, je způsobit co největší šok a být pořádně vidět i slyšet. Sean Emily postupně učaruje a rozhodne se do jeho tanečního projektu zapojit. Postupně se stane jeho hlavní tanečnicí. Brzy mají první neohlášené vystoupení, které opět zvedne ze židlí řadu kritiků i fanoušků. Jedny naštvané a druhé nadšené. Emilyn otec, bohatý byznysmen, ale nesouhlasí, aby se jeho dcera poflakovala s pouliční bandičkou. Představuje si pro ni jinou budoucnost. A tak to chce tanečníkům pořádně osolit. Místo, kde už MOB dlouho trénují, chce Emilyn otec rekonstruovat a využít jej k obchodním účelům. K tomu potřebuje vystěhovat tisíce zde žijících lidí. Skupina MOB se na protest proti tomu rozhodne vyrazit do ulic a tancem upozornit na problém těch, kteří zůstanou bez střechy nad hlavou. Teď už taneční skupina MOB netančí jenom proto, aby se předváděla a provokovala, nyní tančí pro zatraceně dobrou věc. (oficiální text distributora)

Amoen

Divím, že se scénaristům není trapné omýlat ten samý trapný příběh s tou samou trapnou zápletkou 4 díly po sobě. Co se týče tance, choreograficky a technicky dokonalé a upřímně řečeno, úplně by mi stačily pouze taneční scény k tomu, abych mohla říct, že film byl opravdu dobrý, bohužel scénář byl opět romantická srágora a zkazil mi dojem z celého filmu. 4 hvězdy pouze za tanec. ()

pidalka

Já za to nemůžu, ale mám slabost pro tyhle filmy.... jakmile slyším hudbu, začnu tancovat a nakonec to prostě nedám a musím blbnout :-) ()

Uragan

Každý ,,Leťs Dance,, začíná o muži a ženě, kteří se dají dohromady.... tančí spolem a sou šťastní.... pak dojde neočekávané zklamání a hádka... a urovná se to posledním tancem :-D Tady se nakonec přidá aj starosta.. Ale na druhou stranu, co se týče muziky a tance, tak na to se dalo dívat :-) ()

rasto87

Bolo to fascinujúce, originálne , miestami dojemné ale hlavne geniálne zahrané. Konečne opäť Let´s Dance boduje a skvelými tanečnými kreacíami a nápadmi doslova klincuje. Fakt sa nečudujem že za prvý týždeň premietania dosiahol Step up Revolution vyše 11 melónov. Klobúk dole naozaj som sa bavil a to hlavne na poslednom tanci. ()

maniacxl

Troufám si říct,že po stránce taneční je tenhle díl určitě nejlepší.Už jen kvůli závěrečné perfektně vymyšlené choreografii!A pak že "Amerika nemá talent".Ostatní věci,jako třeba další herce hodnotit nemá cenu,protože tu šlo hlavně ukázat světu jak se dá "ještě tančit",a to se povedlo fakt na výbornou.65%. ()

Axineya

Zápletka hrozná, dialogy hrozný a vůbec celkově facepalm neslézá z obličeje. Ale hudba a choreografie bomba, skvělá vizuální podívaná, a navíc je těch tanců víc jak předtím. Kdyby film osekali jen na ty jejich flashmoby, tak je to na 100%. Takhle bohužel musí člověk trpět skrz trapná klišé příběhu. ()

mondavi

Dvě hvězdičky za tanec a hudbu, vše ostatní byla levná mizérie, určena pro mladší a zdegenerovanou část populace. ()

lobo87

Zaujímavá mladá herečka (Kathryn McCormick), pekný námet, fantastické číslo v galérii. Ďalší film z radu Step Up, ktorí sa však ničím výnimočným nevyznačuje... 60% ()

Bau.Baushka

Možná nejlepší díl série, minimálně co se tance týče. Jsou zde skvělé synchronní choreografie, oproti jiným dílům méně freestylu. Škoda, že jinak je tento díl "nejméně pravděpodobný" a nejvíce vzdálen realitě. Plus za vkomponování moderních technologií. ()

blondboss

Neveril som, že Step Up séria ešte dokáže niečím prekvapiť. A pozrite sa na to...ono to prišlo a je to zároveň ťažký konkurent prvého filmu, ktorý sa mi vryl do kože, pretože sa tam dokonale skĺbila romantika s tancom a atmosférou. Tento film atmosférou neprekonal jednotku, ale prekonal ju "messagom" a skvelými choreografiami, z ktorých mi padala sánka. Naozaj klobúk dole. Pestré, svieže, romantické a aj keď dejovo plytké, predsa len s nejakým odkazom. A vážení, z charizmy a krásy Kathryn McCormick som padol na zadok. Musím pridať štvrtú hviezdičku. 70 % ()

Ajka2

U tohoto filmu snad ani nelze hodnitit dějovou linii, ta je již od prvního dílu Step Up v podstastě stejná, opakující se. Na tenhle film jsem šla do kina jen kvůli tanci, hudbě. A to je taky ten důvod, proč si ode mě film vysloužil čtyři *. Taneční triky a sestavy jsou skvělé a doprovázené dobrou hudnou, co víc si u takovéhoto typu filmu přát? ()

Veeria

Film utekl jako voda a já jsem seděla v kině a říkala si: ,,to už je konec??" :D Pokud máte rádi tanec a romantiku, zaručuji vám filmový zážitek!! :) Nehledě na to, že vybrali velice skvělé hlavní postavy, mezi kterými to řádně jiskří :D ()

Abalzo

Revolution v názvu nevypovídá jen a pouze o ději, ale také o filmu jako takovém. I přes množství klišé má tento díl série cosi nového, neokoukaného. A to se mi líbí. Choreografie včetně všech efektů jsou podle mě povedené, hudba dobře zvolená, hlavní herečka poměrně hezká - co víc si vlastně od takovéhoto filmu přát? ()

kikin01

Scénář sice jednoduchý, ale co u takového filmu vymýšlet. Neřadím se mezi tanečníky, ale hezky se na takové umění dívá. Docela překvapení, a výstup v galerii byl opravdu zářivý ()

warha

Už se z toho stává velmi hnusný salát. Už vidím jak by je v klidu nechali tancovat v obchoďáku nebo na ulici... ()