Ninjago

• Kanada LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu (více)
Dánsko / Singapur / Kanada / USA, (2011–2022), 57 h 26 min (Minutáž: 11–23 min)

Série(16) / Epizody(212)

Kai, Jay, Cole a Zane musí ovládnout moc svých elementů a zbraně Spinjitzu, aby ochránili zemi Ninjago, která má také podsvětí. (Netflix)

Dejweez26

Skvělý seriál mého dětství. Bohužel, postupem času to ztratilo svoje kouzlo.  Možná sice jenom z nostalgie, ale dávám 4* ':). ()

easer07

Když jsem ze začátku viděl tu paseku nesmyslných LEGO filmů a všech různých seriálů, radši jsem zůstal u LEGO hraček, těch aut a stíhaček, letadel a jiných. Ale pak přišlo něco, jako NINJAGO a vše se změnilo. Každou sobotu a neděli jsem do pohodlného křesla zasedával a díval jsem se na ono NINJAGO. Sensei Wu vztyčil svoji nesmrtelnou hůl, napil se čaje a mohlo začít to pravé dobrodružství, alespoň z mého pohledu. Dokoukal jsem všechny díly. Začal jsem sbírat i hračky mých oblíbených Ninjů. Dokoukal jsem další sérii a vždy si rád pustím na YouTubu NINJAGO. Nikdy nezapomenu na Lorda Garmadona a další paseku mých oblíbených postav. ()

vinnetou500

Jasný, některý vtípky jsou třeba otřelý... ale musíme brát v potaz, že NINJAGO je určeno dětem... prostě něco jako Pokémoni pro kluky no... :) mě osobně se při tomto pohledu seriál velice líbil :) tu spoustu odpadů vážně nechápu... ()

Shaman1135

A čo že LEGO, ono to prekvapivo veľmi dobre funguje. Príbeh nie je zlý (nehovorím že úplne originálny), vyzerá to slušne, navyše dobrý humor a tie kostičky na obrazovke zvládajú divy. Zvesti o možnom filme ma tešia, uvidíme ()

Cardo

Na seriál se dívám už od roku 2014 a stále se dívám, nicméně od 10. série už to není tak dobré. 11. série ušla, ale 12. ne, 13.má promrhaný potenciál, ale 14. by to ještě mohla zvednout, viz. 9. série po 8. Je však i pár věcí, které tvůrcům neodpustím: změna vzhledu hlavních postav, vozidel (vypadají úplně jak ty lego sety) a (téměř) celého světa (od 8. série), změna formátu z 22 na 11 minut (od 11. série). A kdo nad tím řekne, že je to pro dospělýho moc dětinský, tak je blbej a nemá právo to hodnotit, možná je to důvod proč to jenom jako celek má 59%, ale každá série má červenou kolonku. ()

Tongo

Nejlepší a nejznámější lego seriál který kdy existoval (podle mě ) má fajn postavy fajn záporáky příběh je teda spíš oukej ale to nevadí rád se podívám i na další díl protože mě to furt a neustále  dokazovalo překvapovat .Každá série se navíc soustředí na nějakou jinou postavu takže se vždycky něco nového dozvíme a jako seriál pro děti je to přímo perfektní a starší diváci si myslím že si to užijí také (sice teda asi mín ale užijí ) ()

VoiDson

Jelikož jsem vyrostl na Gumídcích, Kačerech, Simpsonech atd. ... tak tohle prostě nemusím, i když je hezké podívat se co všechno jde postavit z předražené hračky, tak mě to prostě nevzalo ... zlaté lego hry na PSP. Za mě osobně ne, ale když vidím, jak na tom děti ujíždějí, tak bych řekl ano... ()

Kongu

A mne sa to vcelku páčilo. Je to nápadité a miestami a j trochu napínavé. Ale *** za ten dabing. Blééééééééééééééééééééééééééééé! ()

VikkyASH

Tenhle seriál mě opravdu nadchnul! Má to děj, akci a napětí. Je to vtipné a sem tam to má parodující narážky na jiné filmy a seriály. Nechybí tomu ani dramatická složka, a zajímavé vztahové zápletky. Na to že je to jen pro děti, je tenhle seriál opravdu úžasný. V poslední řadě to má moc pěknou hudbu a to zejména v posledních dvou sériích. ()

TomPlaysCZ

Pamatuju si dávné doby, kdy jsem se ráno před školou vzbudil, pustil myslím že Barrandov, a tam se díval právě na Lego Ninjago. Asi měsíc zpět jsem dostal nostalgickou chuť si pustit pár dílů. No a skončilo to tak, že jsem shlédnul všech 10 sérií co zatím vyšlo. Série od série to bylo lepší, příběh každého dílu byl sice takový rychlý a velmi předpovídatelný, ale ti tak byl zajímavý. Doporučuji 90% ()