Tanečník Ash (Falk Hentschel) je samotář, který cestuje a soutěží ve streetdance. Snaží se být tím nejlepším z nejlepších a jeho snem je vyhrát Světový šampionát a porazit svého největšího rivala Vince z taneční skupiny Neporazitelní. Šance se blíží - tito trojnásobní šampióni budou brzy vystupovat v Paříži. Ash hned vyráží hledat nejlepší tanečníky po celé Evropě, aby mohl sestavit novou taneční skupinu. Se vším mu pomáhá jeho nový kámoš Eddie (George Sampson). První jejich zastávkou je dánský Copenhagen, kde získají Eddieho starého kamaráda Stepha, dalším je Tino, kterého na pláži na Ibize obklopuje houf krásek. Následuje Skorpion ze Švýcarska, Bam Bam z Amsterodamu, Kill a jeho bratranec Junior z Berlína. V Londýně narazí na skupinu The Surge. Potom se vypraví do Prahy vyzvednout Terrabita, dalším tanečníkem je Ali z Lyonu a pak už jen Yo Yo a Legend z Říma.

Jakmile je celé osazenstvo v Paříži, najdou si podnájem a navzdory několika maličkostem jsou všichni odhodlaní utkat se s Neporazitelnými. Eddie a Ash se ještě zastavují v samém srdci Paříže a to přímo v podzemním klubu Salsa. Zde Ash poprvé vidí krásnou Evu (Sofia Boutella) tančící vášnivou salsu na pódiu tvořeném boxerským ringem a rozhodne se ji do své taneční skupiny zapojit. Evě se ten nápad nejdřív moc nezdá, ale nakonec souhlasí. Spojení streetdance a vášnivé salsy nakonec probudí vzájemnou vášeň i v srdcích Evy a Ashe, ale co dál? Má vůbec narychlo spojená skupinka tanečníků z celé Evropy proti Neporazitelným šanci? (oficiální text distributora)

ExpertAsie

Nic nového tento film nepřináší, je tu jen cool parta, která se snaží být lepší než ostatní a hlavní hrdina tohoto filmu se zamiloval do krásné francouzky. ()

Likan7

V porovnání s prvním dílem bych možná mohl dát 3*, ale zdravý rozum tomu prostě zabraňuje. Taneční scény jsou o chlup lepší, a netaneční příběh, který tu je překvapivě více v popředí než samotný tanec, není tak blbej jako v podobných filmech. Hodně tomu pomáhá Sofia Boutella, kterou už od doby, co byla tváří Nike žeru. Jako jediná tu má něco jako charisma a je vidět, že se hýbat opravdu umí. Narozdíl od Ashe v podání Toma Contiho, který je nesympatický blb. Komu se tento žánr líbí, bude určitě spokojený a může si přidat jednu až dvě *. ()

TommyDiamond odpad!

Film začal odletem do Paříže na nějakou velkou taneční soutěž (kterou jistě vyhrají i když jsou samozřejmě autsajdři). První tréningový tanec začal v ringu a já to nevydržel a musel jsem vypnout. Osobně jsem myslel, že vydržím díl, ale nejde to. Tyto filmy o tancování jsou odpadem celé filmové kinematografie. Je to pro mě jako poslouchat dechovku. 5% ()

dzagudka

Baví mě stále nové nápady, jak sladit různé druhy tance, když to není zrovna streetdance a balet, je to salsa. Co mi ale vadí je, že z nás v zahraničních filmech vždycky udělají takový vidláky!! Dál fakt nechápu, jak je možný, že kamkoliv ve filmech hrdina přijede, všude umí skvělě anglicky a rodilí Francouzi (pokud to teda byli vážně Francouzi), tak mluví i mezi sebou, přestože není nikdo jiný zrovna kolem. Další věc, kterou nikdy nepochopím je, jaktože se všichni můžou vždycky jen tak sbalit a odjet pryč jenom proto, že jim někdo řekne: Pojď, založíme crew a vyhrajeme soutěž. O tom, že amatéři vždycky porazí profesionály, kteří to dělají spoustu let se raději nebudu ani zmiňovat. Nadruhou stranu mě film ale nijak nenudil, přestože byl děj předvídatelný od začátku do konce. 2* za film a 1* za 3D, ze kterého mě minořádně nebolely oči a docela jsem si to i užila, přestože jinak 3D filmy nevyhledávám (viděno v cinema Vue, Aberdeen 02/04/2012). ()

Maja238 odpad!

Hrozné! Nesnesitelné! Trapné! IrisHelenka: Jen poznámka: Tanec je umění, ale TOHLE nebyl tanec, to byl DĚS! Stejně jako celý film... Vím o čem mluvím, dělám taneční konzervatoř... :P ()

AgnesDee odpad!

Stupidní, s prvním filmem nemá téměř nic společného a finálním výstupem by neporazili žádného mistra světa. ()

Didisek

Moc veliký kulturní zážitek vám to nedá. Klasický příběh lidí co mají rádi tance, chtějí soutěžit, pak se pohádají, skoro to nevyjde...Naprosto předvídatelný film bez hlubšího nápadu. Každopádně tancování je úchvatné a Paříž romantická, ke všemu Sofia Boutella si zaslouží sólovou hvězdičku, co by bez ní dělali :) ()

Blazis34

Jelikož taneční filmy se mi docela líbí (i když jsem taneční prkno) tak jsem si StreetDance 2 nenechal ujít. Kdybych to měl zhodnotit, tak děj byl úplně jasný a neoriginální a po třech minutách se dalo předpověď, jak asi dopadne. Ano správně, Final Clash vyhráli na poslední chvíli a Eva s Ahsem zůstali svoji. Až moc jednoduché a tolikrát už obehrané. Jinak samotné tance se mi líbili a hlavně kvůli nim se mi vyšplhá hodnocení na tři hvězdičky - 40%. ()

Charlinka odpad!

Aspoň tu naší vlajku mohli udělat správně. Nejenom že ten film má špatnej scénář, ale on má i špatnou režii a herce. Dokonce jsem se přistihla jak několikrát během filmu křičím na obrazovku jak moc blbý to je. Taneční kreace byly ucházející ale to je asi tak všechno. Bože kdy už přestanou natáčet blbý taneční filmy. Stále si myslím, že taneční filmy mají potenciál jen ho zjevně nikdo neumí využít. ()

DanielP.

3* za Sofia Boutella ona je opravdu tanečnice jak má být. Jinak super choreografie. Tenhle film je čistě o tanci nic víc v tom nehledejte. :) ()

Inusa

Už je toho moc, pořád dokola...Navíc mi to přišlo pěkně trapný. Hlavní hrdina nesympatický a scéna s chilli, která měla být zřejmě strašně vtipná, byla dost ubohá. ()

lobo87

Hlavnou devízou Street Dance je opäť pomerne vysoký počet tanečných čísel. To ťahá film do lepšieho priemeru. Hlavný hrdina bol dosť nesympatický, ale vynahrádzala to jeho ohnivá partnerka. Tanečné latino čísla v klube boli vrcholom filmu, čo je pri jeho názve StreetDance trošku mínus. Rovnako pravidelne sa opakujúci jav vo väčšine tanečných filmov - súper predvádza o poznanie lepšie tanečné čísla, hlavne vo finálovej bitke. Pre fanúšikov žánru ale určite príjemne strávená necelá hodinka a pol... 60% ()

SheldonShamy

Zmixování latinských tanců a street dance mi přijde jako velmi dobré téma, ale toto zpracování mě neoslovilo. Mnohem lepší výstupy jsou když tančí jednotlivě, dohromady to nemá tu šťávu. Ani hlavní hrdinové v sobě nemají to kouzlo, kterým by vás u obrazovky upoutaly. Tancovat sice umí, ale s hraním je to už horší. A hlavní postavy jsou prostě... nesympatické... ()

Abalzo

I když mám tyhle filmy rád, Street Dance 2 mě hodně zklamal. Že je tu příběh jak přes kopírák všem podobným filmům, to bych přehlédnul, vždyť jsem to i očekával. Co ale nemůžu přehlížet je to, že hlavní postavy jsou nesympatické, ústřední dvojice ošklivá a taneční scény strašně špatně nastříhané, což je dělá nepřehlednými a divák si je tak nemůže naplno užít. Kde ale opravdu smekám je ten "latino" souboj v klubu. Co tam předváděli - neuvěřitelné. P.S.: proč nás všichni filmaři mají za tak moc zaostalou zemi??? A ještě navíc tu v Praze našli nějakého východního míšence...tsss.. ()

hastafix

Kde sakra vzali ty popkornový úbory tak rychle??:XD Jedna hvězda za Sofii druhá za tanec jinak v žánru novodobých dance filmů nic nového. Mimochodem Ash vypadal že má ochrnutou půlku xichtu... ()

Georgeton

Čo sa týka ,,dance,, celkovo by to bolo za 5*, perfektné zábery, skvelý strih, ale bohužiaľ, čo som nebol zvyknutý u viacerých tanečných filmov bol až preretardovaný scenár, ktorý si zaslúžil odhodiť do koša a spáliť, jednoducho veľký najväčší odpad, aký mohol byť. Nepíšem, že ostatné majú dokonalý scénar, ale toto oproti ostatným, ktoré aspoň trošku rezonovali k filmom je tento SHIT. ()

KeiGe

Tvůrci této "řady" filmů si nechávají velmi záležet na kvalitě konkurenčních tanečníků, ale na hlavní představitele jaksi zapomínají. I laik vidí, že při tom vrcholném závěrečném battlu jsou záporácí prostě lepší a naši hrdinové na ně fakt nemají. Kdo čekal nějaký velmi duchaplný děj a dialogy ať se liští. S něčím takovým se tady nepočítá. Chvílema jsem měla pocit, že se primitivní děj snaží zachránit asi ztrojnásobením tanečních scén, což jim neberu za zlé :) ()