Tanečník Ash (Falk Hentschel) je samotář, který cestuje a soutěží ve streetdance. Snaží se být tím nejlepším z nejlepších a jeho snem je vyhrát Světový šampionát a porazit svého největšího rivala Vince z taneční skupiny Neporazitelní. Šance se blíží - tito trojnásobní šampióni budou brzy vystupovat v Paříži. Ash hned vyráží hledat nejlepší tanečníky po celé Evropě, aby mohl sestavit novou taneční skupinu. Se vším mu pomáhá jeho nový kámoš Eddie (George Sampson). První jejich zastávkou je dánský Copenhagen, kde získají Eddieho starého kamaráda Stepha, dalším je Tino, kterého na pláži na Ibize obklopuje houf krásek. Následuje Skorpion ze Švýcarska, Bam Bam z Amsterodamu, Kill a jeho bratranec Junior z Berlína. V Londýně narazí na skupinu The Surge. Potom se vypraví do Prahy vyzvednout Terrabita, dalším tanečníkem je Ali z Lyonu a pak už jen Yo Yo a Legend z Říma.

Jakmile je celé osazenstvo v Paříži, najdou si podnájem a navzdory několika maličkostem jsou všichni odhodlaní utkat se s Neporazitelnými. Eddie a Ash se ještě zastavují v samém srdci Paříže a to přímo v podzemním klubu Salsa. Zde Ash poprvé vidí krásnou Evu (Sofia Boutella) tančící vášnivou salsu na pódiu tvořeném boxerským ringem a rozhodne se ji do své taneční skupiny zapojit. Evě se ten nápad nejdřív moc nezdá, ale nakonec souhlasí. Spojení streetdance a vášnivé salsy nakonec probudí vzájemnou vášeň i v srdcích Evy a Ashe, ale co dál? Má vůbec narychlo spojená skupinka tanečníků z celé Evropy proti Neporazitelným šanci? (oficiální text distributora)

luciasce

Mám ráda taneční filmy, ale co bylo tohle? Dějová linka patetická, skákalo to od ničeho k ničemu, dialogy nesmyslné, postavy nezáživné a bez náboje a tanec, kromě jednoho, který tam byl asi omylem, to bylo příšerný. Některý věci mi tam absolutně nedávali smysl, jako popcornový dresy, vůbec se neřeší z čeho si to financujou, to cestování cikcak Evropou na začátku, ve Francii všichni mluví anglicky, i když kolem není jedinej angličan a vůbec, bylo to příšerný. ()

Napajka

Jedna hvězda za skvělá taneční čísla. Zbytek je zoufalá snaha o film. Hlavní hrdina se škálou výrazů jako Stevan Segal, jeho spolutanečníci, kterých je mnoho a neexistuje šance si je zapamatovat (ačkoli každý předvádí svůj "specifický" projev) a pokus o romanci, který tvůrcům nesežere ani hladový bernardýn. Film jen pro milovníky street dance. Anebo ty, kdo mají rádi neoriginální-klišé-do trapnosti sahající taneční snímky. A zajímalo by mě, kde světoví filmoví tvůrci sebrali pohled na ČR a Slovensko a la dobytek, hnůj, sockoizní tepláky a sídliště... To mě snad uráží :) ()

fabregas1

Chtěl jsem se podívat na nějaké to taneční umění a dostal jsem ho. Nej. divoká salsa v ringu. Hlavní hrdina byl kokot. Hlavní hrdinka neskutečně krásná. ()

Patroxi

Čekal jsem tedy víc ... film alsolutní kopie všech tanečních filmů se stejným scénářen jen pozměněné a jiné obsazení. VĚTŠÍ LEPŠÍ ODVÁŽNĚJŠÍ --- > nechápu kdo toto vymyslel ale měl by si za to dát facku ... ()

gezko

Ajajaj. Kam sa podelo herectvo? Veď som si pri sledovaní pripadal, ako na stretnutí bývalých samovrahov. Žiadne oduševnenie, žiadne zmysluplné dialógy. Celé to bolo ako keby odchytili zopár ľudí na ulici, postavili ich pred kameru a čakali, že z nich budú hviezdy... V tomto filme okrem tanca nič nefunguje, ani povestná iskierka medzi hlavnými hrdinami, lebo pán Falk Hentschel to celé zabil svojim hraním sa na hranie. Hodnotenie 1*, aj to len kvôli pekným tanečným choreografiám a jedinému hereckému prejavu vo filme v podobe postavy Manu-ho (Tom Conti). ()

Gamine

Chvílema mě skoro bolelo to sledovat. Ty romantické části by mohly sloužit k definici kýče. Přišlo mi, že se hlavní herec do té role nějak nehodil.. kdyby šlo jen o tanec, i ten byl v mnoha filmech tohohle žánru lepší. ()

camomilla

Hodne tance, zadny pribeh, nesympatcky frajer. Tyhle filmy jsou jak pres kopirak, ale presto se da najit mezi nimi perlicka (Tancim, abych zil). Bohuzel tohle je jen skleneny koralek. ()

Verdell

Příběh a herecké výkony jsou opravdu žalostné, ale co jiného by se od tanečníků dalo čekat. Na konci jsem si říkala, jestli se tam náhodou neobjeví i Evin strýc a taky nezačne tancovat (pochybuji, že by to někomu z postav připadalo absurdní, přesto, že by měl ležet v nemocnici). Líbil se mi jenom tanec, ale taky jenom o tom ten film je a je od začátku jasné, že to nebude skvělý napínák ani vtipná komedie. Film jsem zhlédla jenom z důvodu, že jsem dostala pozvánku na premiéru. Sama a dobrovolně bych na něj nikdy nešla. Snad časem najdou jiné řešení, jak tanec propagovat, když už ho tolik chtějí filmovat. ()

Jegynek

Myslím si, že tenhle film se moc nepovedl, jak po strance choreograficke tak dejove. A kdyz uz bychom cekali nejakou dobrou hudbu, jak to u tancenich filmu byva zvykem, ani te jsme se nedockali. Jedine cemu bych dala pet hvezdicek byl latinskoamericky tanec v ringu, ten me naprosto okouzlil. ()

BASTÍK

Cesta do Prahy dost přehnaná. Zkušená tanečnice Sofia Boutella (30 let), která vystřídala "nezralé hopsalky", mě upoutala nejvíc. ()

VoiDson

Ano je to dokola pořád to samé outsider si vytvoří svou taneční skupinu a vyráží do boje. Do cesty se připlete láska a když se blíží velké finále, tak se to jednoduše potentuje. Při velkém finále se stane zázrak a všechno je zase dobrý a oni nakonec vyhrají. Ano správně jak předvídatelné a stále se opakující, ale mě prostě tohle baví a nevadí mi to. Jen v tomhle díle mi už od začátku Ash byl hodně nesympatický, ale pak jsem si zvykl. Když ale porovnám s prvním dílem, tak tohle je naprostá pecka. ()

9J9

Tak nějak už jsem tušila, že to bude zase na stejné brdo co se týče příběhu.. nějak ještě nevymysleli nic lepšího. Každopádně se vždy těším na taneční sestavy a hudbu. Tu i teď mohu ale pochválit. Obdiv tanečníkům a hudba též skvělá - 3 hvězdičky :o) ()

Gazzellka

no napriek mojej tanecnej minulosti musim podotknut, ze moja inac oblubena sofinka mi pripadala ako slightly retarted, asi by ju nemala kamera zaberat zblizka a priamo do tvare. ash ma nadmieru iritoval a priznavam, ze som to stiahla najma kvoli stephanie (danska tanecnica), ktoru osobne poznam a kvoli uzasnej elisabette di carlo. napriek vsetkemu som vsak zostala sklamana. ()

andy60

Pro milovníky tance povinnost, pro nás ostatní film bez příběhu, kde je všechno podřízeno pohybu a tanci. Co musím pochválit, je dobrý 5.1 zvuk. ()

cartyci

V celku film mal dej aj sa dalo predpokladať ako to skonči ale bol som skutočne veľmi veľmi milo prekvapený víťaznemu tancu.Ten ma skutočne dostal.Vôbec som to nečakal lebo som si to poriadne ani nevedel predstaviť ale bolo to skutočne super ()