ilemas

Perníkový táta a Narcos se mi líbí mnohem víc. Na tomto filmu mě zaujala spíše velmi riskantní a nevděčná práce agentů, když se sblíží s lidmi byť kriminálníky a následně je musí zradit. Chápu, že to tak musí být, ale měl jsem z toho jakýsi divný pocit. Skvělý film, který mi zůstane dlouho ležet v hlavě, jen by to chtělo trochu větší šmrnc. ()

Fíla

Pro mě skvělá záležitost! Diane Kruger na jedničku a Bryan Cranston také skvěle. Film má velice dobré tempo, nenudí Vás. Ani dialogy a ani tím, co se zrovna děje v akci. Neříkám, že se jedná o film, na vrcholu, ale říkám, že se jedná o film, který je srovnatelný se špičkou. Role infiltrátora, musí být neskutečně těžká. Jedna chyba, jedno chybné slovo, jeden chybný moment a může být po Vás. Pablo Escobar si nejspíš myslel, že je drsňák, ale ve skutečnosti, je pro mě drsňák Robert "Bob" Mazur. Muž, který se dokázal vměstnat i s trochou potřebného štěstí, mezi drogové bosse, spadající pod Pabla Escobara. Zde, sehrál Bryan s Diane Kruger vynikající dvojici. Zpočátku se mi esteticky nezdálo, že se Ti dva k sobě hodí, to ale vynahradili svými hereckými výkony. Nádherná Diane a zkušený Bryan. Ono se to nedá srovnávat s filmy, jako jsou Kokain. Zde se jedná o film, který nám ukáže, pohled z druhé strany a tohle dílo, se velmi povedlo. ()

Aljak

Takéto gangsterské krimi-drámy moc nemusím, ale tento námet bol pre mňa dostatočným lákadlom, aby som sa na to pozrel. Ale nejako som sa v tom celom dejovom rámci strácal a miestami nebolo ani jasné, kto je vlastne kto a akú rolu v tom celom zohráva. Samozrejme, tie hlavné postavy boli jasné a ľahko identifikovateľné. Ale celkovo ten štýl mi akosi nesedel a nedokázal udržať moju pozornosť. Bolo to zdĺhavé a niektoré scény prehľadnosť skôr komplikovali ako zlepšovali. Najlepšia bola scénka keď bol Bob na výročnej večery so svojou ženou a doniesli tú tortu :D ()

M.i.k.e

z mého pohledu ovlivněno tím,že jsem nedávno dokoukal seriál Narcos a tam mi to přece jen sedlo mnohem víc.Infiltrátor není špatný film,Cranstonovi role sedí,ale za sebe jsem postrádal větší akci a když už ne tu,tak alespoň větší napětí a to jsem nedostal.Na jedno podívání tak akorát...60% ()

Martin741

jeden z tych slabsich filmov o Pablovi Escobarovi 1949 - 1993. Kecy o bankach v Paname boli na urovni, ale chyba poriadne tempo. nezaujalo ma ani infiltrovanie sa do klanu Escobara. Del Toro zahral Escobara ovela lepsie, toto je len liznute po povrchu, este aj v kinach to prepadlo . 40 % ()

Lischai

Překvapení ze Student Agency! Hodný family man Bryan Cranston musí jít undercover z domku na předměstí do prostředí úplně mimo jeho ligu, mezi drogové boháče v ohromných vilách a zabijáky, co střílí bez ptaní. Je to takové hollywoodsky uhlazené, takže všichni agenti jsou hrozně schopní a nedělají chyby, neexistuje policejní byrokracie a i nejtvrdší mafiósové jsou vlastně v pohodě pánové... takže pokud jste viděli Narcos, bude vám to připadat možná až moc sluníčkově milé. Ale je to svižné, zábavné a napínavé, takže jako příjemný, po srsti hladící thriller dobrá volba. ()

Rocky88

Wow, pro mne veliké překvapení. Samozřejmě, Cranston je výborný herec, což jako jediná věc nepřekvapuje. Překvapuje ale rychlý spád této víceméně konverzačky, skvělý casting na ostatních postech (včetně uklízeček) a velice zručná režie. Škoda nedořešených témat typu Fed či alespoň nějaké info o Escobarovi. V titulkách bylo na informace o něm a jeho obratu místa dost. Doporučuji, takovýchto filmů se točí málo. ()

bourec

Co k tomu dodat.Průměrnej rejža Fuhrman dostal do obhájce něco,co se mu už v dalších filmech nepovedlo.Atmosféru,překvapení,a hlavně parádní hlavní postavu,navíc s ksichtem M.McConaugheyho,a to se to pak natáčí..Infiltrátor je pomalej,ukecanej,tři napětí připomínající scény,jinak k zapamatování nic.Tyhle filmy podle knih jsou šedivý jak současný zimní dny.50%. ()

Nach

Kvalitní žánrovka se vším, co od tohoto žánru chcete vidět. Zde s lákavým bonbónkem "podle skutečných událostí". Bryan Cranston je výborný (jako ostatně ve většině svých rolí). Drogový kartel a celé podsvětí je vykresleno s důrazem jak na zločineckou, tak i lidskou stránku. Vývoj postav je zde poutavě zobrazen a na to, že má film dvě hodiny, tak uteče celkem rychle. Prostě dobrá jednohubka, kterou si možná někdy rád pustím. :) 75% ()

zette

Nevim co presne, ale zpracovanim me to nijak nezaujalo. Vse bohate nahrazuji herecke vykony a hlavne namet, ten je neskutecne zajimavy. Skoda, ze se "toho" nezhostil zdatnejsi reziser. ()

necisty

Začátek byl slabší a děj byl strašně zvláštně opisován. Všechno to asi klidně mohlo být na celý seriál, ale tady mi to přišlo, že některé věci vyřešili až moc jednoduše. Každopádně závěr mě přesvědčil. Ale jak je možné, že i největší záporáci byli zavřeni třeba na maximálně 15 let, už jsou nejspíš dávno venku a nevyřídili si to s nimi? ()

Juto

Film je sugestívna kriminálna dráma, ukotvená Cranstonovým darom hrať vnútorný konflikt s výrazom bez slov a hlbokým, pevným hlasom. 7/10 ()

dr.fish

Nemůžu si pomoct, ale tyhle filmy jsou všecky stejné. Od dob Donnie Brasco jsem neviděl nijaký, který by mne zaujal. V tomto případě jde o infiltraci drogového party v Kolumbii, vystopování toku peněz a zabásnutí všech co v tom jedou. Vzhledem k tomu, že kokain proudí do USA na základě vysoké poptávky, těžko věřit, že se s tím dá něco dělat. O tom ale filozofovat nemá cenu. Film zkrátka docela nůďo. 60% ()

flyboyeda

Vubec ne spatny narco-undercover-cop-thriller s vybornym Cranstonem. Pravda, nic, co by tu snad jeste nebylo, ale herecka sestava se pomerne vyvedla a film ma spad. ()

aniabo

Bryan Cranston hraje stejne jako v Breaking Bad, Diane Kruger ma v podstate stejnou roli jako v Hanebnych Panchartech. Zabavna kamera, hezky shoty. ()

CinemaRanger

Takřka mohu prohlásit, že se jedná o zklamání. Těšil jsem se na skvělého Bryana a na mexický kartel. Nakonec to je jen taková holá kostra toho, co to mohlo být. Žádné napětí, hodně hluchých míst. Bryan hraje tak na půl a rejža se lajdá. Nejprve jsem dal horší 3 hvězdy, ale když se mi snímek uležel v hlavě, měním na 2. ()

chelseaman22

Filmová obdoba Narcos založená na money laudering na území USA. BRYAN "KNÍRAČ" CRANSTON si výrazným způsobem podal přihlášku na 89th Academy Awards. Metráž by mohla být ještě více natažená, komu by se nelíbil pohled do světa drogových kartelů z Medelínů či Cali?! 84% ()

David.Darco

Film nebol sám o sebe nejak špatný. Naopak. Herecké výkony boli skvelé, tak isto kamera, réžia. Jednotlivo boli prvky zvládnuté dobre. Ale film ako celok ma nebavil a nepresvedčil. Škoda. ()