poster

Resident Evil: First Hour (TV seriál)

Horor

Velká Británie, 2011, 4x6 min

Scénář:

April Choi
 • Raziel_cz
  ****

  Na fanouškovský projekt až podivně neurážející, vzhledem k zásahu přímo do hlavní příběhové linky herního Resident Evilu. Nízký rozpočet se na First Hour podepsal více než znatelně, přesto se tvůrcům podařilo věrohodně přenést na "plátno" atmosféru původních titulů a tím pádem se z ní stává mnohem lepší záležitost než celovečerní paskvily Extinction a Afterlife Mulcahyho a Andersona .(23.8.2012)

 • B3n
  **

  Zjavní neherci, ale aj tak je to sympatický počin. V ostatnom čase som videl viacero filmov od profesionálov na nižšej úrovni ako tento nízkorozpočtový miniseriál. Akurát neviem, prečo zo šiestich minút je asi tak štvrtina času z každého dielu venovaná titulkom. Pre fanúšikov zombie seriálov vlažne odporúčam, pre fanúšikov série Resident Evil je toto povinnosť. Dvadsať minút nikoho nezabije.(9.3.2017)

 • SOLOM.
  **

  Jasně, je to sice poněkud amatérsky natočené, ale zas až taková tragédie, jak tu někteří popisují, to nebyla. Navíc se tu objevilo i několik známějších tváří – takže nejde jen o samé „amatéry“. Nato minisérie navíc netrvala tak dlouho (jednotlivé díly už vůbec ne), abych se u toho stačil nudit a to navíc zombie tématiku moc nemusím. Jelikož jsem dal filmové sérii (zatím) hlavně průměrné hodnocení, tak tady musím jít samozřejmě s jednou hvězdou dolů, ale i tak si myslím, že 40-45% je docela slušných…(24.11.2017)

 • blondboss
  *

  Tak toto vytvorili vyslovene zarytí fanúšikovia Resident Evil počítačovej hry, lebo to bolo očividne amatérske a ako doplnok k sérii to nestálo za veľa, lebo v zásade sa tam len opakovalo to isté, čo môžeme vidieť v rámci celej série. Takže toto bolo dosť zbytočné a navyše tie herecké výkony boli ozaj katastrofálne. 20 %(15.8.2018)

 • Terva
  ****

  Tento příběh začíná roku 1998 v Racoon city. Sledujeme zde Leonův začátek rozložený do čtyř asi pětiminutových příběhů. Je to také samozřejmě odnož příběhů nazvaných Resident evil. CITÁT - Pane jsem od policie, stůjte!!!........ Klidně se dá napsat, že First Hour je komorní příběh odehrávající se na jednom nejmenovaném zemědělském statku nedaleko Raccon city. Závěrečná kapitola je celkem brutální. Leona si zde zahrál James Whitwell, Claire Redfieldovou zase Coral Rose a Chrise Redfielda hrál Will Magno. ZAJÍMAVOST - April Choi, která měla spolurežii, scénář a produkci si ve filmu zahrála malé cameo a to jednu postavu ze zombies.(4.11.2012)

 • - Jednu ze zombie si zahrála spolurežisérka, scenáristka a producentka April Choi. (Terva)