Mladí a hladoví (TV seriál)

Young & Hungry

Under Construction

(neoficiální název)

Komedie

USA, 2014–2018, 25 h 14 min (Minutáž: 21–23 min)

Tvůrci:

David Holden

Mikel Neiers

Emily Osment, Jonathan Sadowski, Aimee Carrero, Kym Whitley, Rex Lee, Bryan Safi, Jayson Blair, Ashley Tisdale, Hina Khan, Jessica Lowndes, Annie Potts, Nick Roux, Jesse McCartney, Virginia Williams, Ping Wu, Mallory Jansen, Josie Loren, Jim Pirri, James Earl, Pilar Holland, Anna Grace Barlow, Rizwan Manji, Joel Brooks, Karen Maruyama, Alan Maxson, Andy Favreau, Stacy Hall, Carla Jimenez, Laird Macintosh, David L. King, John O'Brien, Taylor Zakhar, Michael Voltaggio, Renée Taylor, Kylie Minogue, Brandon Rush, Betty White, Jonathan Schmock, Heather Dubrow, Mara Klein, Jill Remez, Andy Buckley, Maestro Harrell, Keegan Allen, J. Teddy Garces, Karin Brauns, Rico E. Anderson, Tyler Ritter, Cleo Berry, Harvey Guillen, Nicole Byer, Tim Bagley, Lynn A. Henderson, Cedric Yarbrough, Abbie Cobb, Hal Ozsan, Satya Bhabha, B.K. Cannon, Alexis Carra, Darryl Stephens, Jodi Long, Cleo King, Ryan Caltagirone, Jackée Harry, Phil LaMarr, Mindy Sterling, Cheryl Hines, Jerry O'Connell, Briana Lane, Christian Gehring, Rachael Ray, Brittany Ishibashi, John Patrick Jordan, Kelen Coleman, Giada De Laurentiis, Paul Dooley, Carla Renata, Gregg Sulkin, Charlie Saxton, Ian Harvie, Julie Wittner, Steve Talley, Ryan Pinkston, Brent Bailey, Carlos Antonio, Jackie Joyner, Mark Adair-Rios, Michael Chomiak, Carl Reiner, Mia Serafino, Ritesh Rajan, Iqbal Theba, David Fickas, Kimberley Crossman, Greta Jung, Suzana Jurcevic, Karly Rothenberg, Sasha Compère, Matthew Atkinson, Juan Alfonso, David Douglas, Laura Chinn, Misty Monroe, Josh Casaubon

Proč jsou tyhle "potrhlé" sitcomy vždycky tak vtipné a zároveň tak originální? Člověk by si řekl, že se všema těma sitcomama co už dávno vznikly, už to ani nepůjde. A stejně se vždycky najde něco, co vás pak nakonec smete ze stolu. Young & Hungry je prostě nářez toho nejzábavnějšího humoru a skvěle sepsaných charakterů, kteří opravdu dokáží být originálně vtipní. Člověk by si také řekl, že nejoblíbenějšími postavami by měli být právě ty hlavní, ale když přijde na mě, u mě to na plné čáře vyhrává Yolanda s Elliotem. A když se k nim přidá i Sofia, je to smrtelná kombinace. Humor v tomto sitcomu je potrhlý, originální a hlavně opravdu vtipný - což u hodně sitcomů dokáže selhat. Také tématika je celkem založena na originalitě, když se vezme v potaz celkový koncept. Dávám 100%, a budu doufat, že se do budouvna natočí víc sérií.(25.6.2017)

Líbivě natočený sitcom s diblíkem v hlavní roli. Obsazení "kamarádky Miley" asi nebyl špatný nápad, protože to přitáhne všechny ty odrostlé diváky Hany Montany. Nebo teda aspoň nějakou část (a i to se ve sledovanosti počítá) a ona sama ta herečka zas až tak nesympatická není. Škoda, vzhledem k tomu, že si ani nehraje na nic víc než na "prokousejmesepárřadamanežtodajídohromady", že si nedali větší práci s výběrem většího sympaťáka do role ajťáka Joshe (uznávám, je to věc vkusu). Kamarádka a dva poskokové jsou úplně mimo. Ale koukám na to, tak to zas moc špatně hodnotit nemůžu. ;) Lehký podprůměr.(11.10.2017)

• giovanni3

Viděl jsem části hned několika dílů napříč sériemi a přijde mi, že je zde pořád totéž dokola. Všichni jsou hloupí a na těchto "pevných" základech s staví většina vtipu. Když nepomůže jen hloupost, tak se dá vždy trefovat do homosexuálního asiata a když ani to tak je zde rádoby nejvtipněší silná černoška, která se snaží dělat "hlášku za hláškou" a "vtipné výrazy"... Seriál nezachrání ani pohledná Aimee Carrero. 1z5(3.12.2017)

Na tento seriál jsem narazila náhodou a neměla jsem co dělat, takže jsem zhlédla první dva díly. Od té doby netrpělivě čekám na každý další. Nemohu si pomoci, ale mě se tento sitcom prostě líbí. Má to originální děj, nemá to 150 dílů, které stejně nikdy nezhlédnete a je to vtipné. Možná je to trochu stupidní, ale americký sitcom bez stupidity prostě neexistuje.(13.7.2014)

• Vyhy

Tak jsem zkusil rozkoukat nový sitcom, protože u svých oblíbených čekám na nové řady, a řekl jsem si, proč nezkusit něco, co v televizi nějakou tu dobu běží - takže to asi bude mít sledovanost. No, nevím, kdo se na to dívá, ale to se fakt nedalo. Nucený smích publika (ten by se ještě dal přežít), nudné vtipy, nesympatické postavy. Jednoduše vše bylo trapné, všemožné jen ne vtipné. První díl mě vůbec nezaujal, takže dál sledovat tento seriál nehodlám.(29.7.2018)