Mladí a hladoví (TV seriál)

Young & Hungry

Under Construction

(neoficiální název)

Komedie

USA, 2014–2018, 25 h 14 min (Minutáž: 21–23 min)

Tvůrci:

David Holden

Mikel Neiers

Emily Osment, Jonathan Sadowski, Aimee Carrero, Kym Whitley, Rex Lee, Bryan Safi, Jayson Blair, Ashley Tisdale, Hina Khan, Jessica Lowndes, Annie Potts, Nick Roux, Jesse McCartney, Virginia Williams, Ping Wu, Mallory Jansen, Josie Loren, Jim Pirri, James Earl, Pilar Holland, Anna Grace Barlow, Rizwan Manji, Joel Brooks, Karen Maruyama, Alan Maxson, Andy Favreau, Stacy Hall, Carla Jimenez, Laird Macintosh, David L. King, John O'Brien, Taylor Zakhar, Michael Voltaggio, Renée Taylor, Kylie Minogue, Brandon Rush, Betty White, Jonathan Schmock, Heather Dubrow, Mara Klein, Jill Remez, Andy Buckley, Maestro Harrell, Keegan Allen, J. Teddy Garces, Karin Brauns, Rico E. Anderson, Tyler Ritter, Cleo Berry, Harvey Guillen, Nicole Byer, Tim Bagley, Lynn A. Henderson, Cedric Yarbrough, Abbie Cobb, Hal Ozsan, Satya Bhabha, B.K. Cannon, Alexis Carra, Darryl Stephens, Jodi Long, Cleo King, Ryan Caltagirone, Jackée Harry, Phil LaMarr, Mindy Sterling, Cheryl Hines, Jerry O'Connell, Briana Lane, Christian Gehring, Rachael Ray, Brittany Ishibashi, John Patrick Jordan, Kelen Coleman, Giada De Laurentiis, Paul Dooley, Carla Renata, Gregg Sulkin, Charlie Saxton, Ian Harvie, Julie Wittner, Steve Talley, Ryan Pinkston, Brent Bailey, Carlos Antonio, Jackie Joyner, Mark Adair-Rios, Michael Chomiak, Carl Reiner, Mia Serafino, Ritesh Rajan, Iqbal Theba, David Fickas, Kimberley Crossman, Greta Jung, Suzana Jurcevic, Karly Rothenberg, Sasha Compère, Matthew Atkinson, Juan Alfonso
  • Vyhy

Tak jsem zkusil rozkoukat nový sitcom, protože u svých oblíbených čekám na nové řady, a řekl jsem si, proč nezkusit něco, co v televizi nějakou tu dobu běží - takže to asi bude mít sledovanost. No, nevím, kdo se na to dívá, ale to se fakt nedalo. Nucený smích publika (ten by se ještě dal přežít), nudné vtipy, nesympatické postavy. Jednoduše vše bylo trapné, všemožné jen ne vtipné. První díl mě vůbec nezaujal, takže dál sledovat tento seriál nehodlám.(29.7.2018)

Americký sitcom o mladých lidech a jejich větších a menších krizích. Jako přes kopírák s X dalšími, ale... boháč a jeho kuchařka - neotřelá zápletka, vtipná a sympatická indická mrcha - to tu ještě nebylo, hlavní sameček je nerdí měkota, otřepanej smradlavej new york vyměnili za veselé barevné san francisco a "cosy" loft za "fancy" loft. Takže vlastně všechno staré dobré sitkomí teplíčko v novém silikonvalejáckém kabátku! Beru! Všema deseti! Hateři - pusťte si blackbooks a nechte mě snít, že budu umět vařit jako Gabi a najdu si svého Joshe!(3.4.2015)

Najskôr to bolo dosť slabé ale potom sa to nejako rozbehlo a nie je to až také príšerné. Dá sa na tom zasmiať častejšie než na Baby Daddy. Určite jeden z tých lepších sitkomov od cbs family. A príde mi divné, že hlavná postava sa sťažuje aká je chudobná , ked v každej epizóde má handry, ktoré by si chudobné babenky len tak dovoliť nemohli.(5.10.2014)

Na tento seriál jsem narazila náhodou a neměla jsem co dělat, takže jsem zhlédla první dva díly. Od té doby netrpělivě čekám na každý další. Nemohu si pomoci, ale mě se tento sitcom prostě líbí. Má to originální děj, nemá to 150 dílů, které stejně nikdy nezhlédnete a je to vtipné. Možná je to trochu stupidní, ale americký sitcom bez stupidity prostě neexistuje.(13.7.2014)

• LION-MR.T

Po čtyřech dílech se můj názor nezměnil. Boháč a chudá kuchařka z toho by mohl být dobrý sitcom řekli si scenáristé a do toho jim dáme tlustou černošku co má prořízlou pusu a asijského stárnoucího gaye, prostě dáme co nejvíce nejbarvitější postavy, ale scenáristé, už nemají vtip a herci zase talent.(9.8.2018)