Po první sérii... Nevím nepřijde mi to v ničem originální... Běloška,běloch,černoška,asiatka a občas spolubydlící jihoameričanka... Dobrá směsice, ale nefunguje... Nejvíce dokáže pobavit "homosexuální asiat"... Nikdo jinej k tomu nepřidá nic navíc a to je málo na to že to má bejt "komedie"... Je pravda že Aimee Carrero je fakt pěkná, ale zase moc tam není což je škoda...(12.3.2016)

První 4 epizody mě nebavily, šlo spíše o poznávání charakterů postav a o představování své minulosti atd... ale v pozdějších dílech se nuda změnila ve velice dobrou zábavu. Je tam spousta vtipných scén, ale chápu, že pro někoho to může působit trapně. Každá postava v seriálu je "exot" a když se sejde taková parta exotů, tak jejich činy jsou tak trapné až je to vtipné a to je právě to, co se mi na tom líbí. Role Kym Whitley je bezkonkurenční!!(18.10.2014)

• Tommassi3

Nepotřebuju mít Šestý smysl, abych předem odhadl, jak bude zřejmě vypadat projekt, který tvůrci s tragickým Davidem Holdenem na čele postaví na Disneyho rádoby hvězdičce a mladší sestře Haleyho Joela Emily.. Seriálová variace Pretty Woman pro náctiletá uhrovitá děvčátka s křečovitým humorem i herectvím..(16.9.2016)

• Dida_M

Myslím, že ani krásna tvárička Emily Osment nezakryje jej príšerné hranie v tomto seriály. 5 minút tohto seriálu a začalo ma to nudiť. Obyčajné lacné americké klišé. Krásna nemotorná blondína, ktorá býva s najlepšou kamarátkou. A neskutočne bohatý muž, ktorý svojím správaním pripomína 15-ročného tínedžera. Ale aspoň tam dali černošku, ktorá svojím šarmom a vtipom vás ma "zaujať". A to už ani nehovorím o tom nútenom smiechu v pozadí, ktorý vás ma presvedčiť, že totá scénka bola neskutočné vtipná, a že si ten seriál užívate. Už keď nič, tak aspoň v tom pozadí máte divákov.(11.7.2014)

Na tento seriál jsem narazila náhodou a neměla jsem co dělat, takže jsem zhlédla první dva díly. Od té doby netrpělivě čekám na každý další. Nemohu si pomoci, ale mě se tento sitcom prostě líbí. Má to originální děj, nemá to 150 dílů, které stejně nikdy nezhlédnete a je to vtipné. Možná je to trochu stupidní, ale americký sitcom bez stupidity prostě neexistuje.(13.7.2014)