Mladí a hladoví (TV seriál)

Young & Hungry

Under Construction

(neoficiální název)

Komedie

USA, 2014 - 2018, 25 h 14 min (Minutáž: 21–23 min)

Tvůrci:

David Holden

Mikel Neiers

Emily Osment, Jonathan Sadowski, Aimee Carrero, Kym Whitley, Rex Lee, Bryan Safi, Jayson Blair, Ashley Tisdale, Hina Khan, Jessica Lowndes, Annie Potts, Nick Roux, Jesse McCartney, Virginia Williams, Ping Wu, Mallory Jansen, Josie Loren, Jim Pirri, James Earl, Pilar Holland, Anna Grace Barlow, Rizwan Manji, Joel Brooks, Karen Maruyama, Alan Maxson, Andy Favreau, Stacy Hall, Carla Jimenez, Laird Macintosh, David L. King, John O'Brien, Taylor Zakhar, Michael Voltaggio, Renée Taylor, Kylie Minogue, Brandon Rush, Betty White, Jonathan Schmock, Heather Dubrow, Mara Klein, Jill Remez, Andy Buckley, Maestro Harrell, Keegan Allen, J. Teddy Garces, Karin Brauns, Rico E. Anderson, Tyler Ritter, Cleo Berry, Harvey Guillen, Nicole Byer, Tim Bagley, Lynn A. Henderson, Cedric Yarbrough, Abbie Cobb, Hal Ozsan, Satya Bhabha, B.K. Cannon, Alexis Carra, Darryl Stephens, Jodi Long, Cleo King, Ryan Caltagirone, Jackée Harry, Phil LaMarr, Mindy Sterling, Cheryl Hines, Jerry O'Connell, Briana Lane, Christian Gehring, Rachael Ray, Brittany Ishibashi, John Patrick Jordan, Kelen Coleman, Giada De Laurentiis, Paul Dooley, Carla Renata, Gregg Sulkin, Charlie Saxton, Ian Harvie, Julie Wittner, Steve Talley, Ryan Pinkston, Brent Bailey, Carlos Antonio, Jackie Joyner, Mark Adair-Rios, Michael Chomiak, Carl Reiner, Mia Serafino, Ritesh Rajan, Iqbal Theba, David Fickas, Kimberley Crossman, Greta Jung, Suzana Jurcevic
  • Judy24

Strašné. Nevím, co je víc klišovité a hysterické - vtipy, umělý smích, nebo Elliot? Emily Osment navíc příšerně křičí, jako kdyby chtěla dát důraz na ty nesmysly, co má napsané ve scénáři. A vůbec nejsmutnější na tom je, že Young & Hungry je taková blbost, že se na to Američané budou s chutí koukat...au...(10.7.2014)

• giovanni3

Viděl jsem části hned několika dílů napříč sériemi a přijde mi, že je zde pořád totéž dokola. Všichni jsou hloupí a na těchto "pevných" základech s staví většina vtipu. Když nepomůže jen hloupost, tak se dá vždy trefovat do homosexuálního asiata a když ani to tak je zde rádoby nejvtipněší silná černoška, která se snaží dělat "hlášku za hláškou" a "vtipné výrazy"... Seriál nezachrání ani pohledná Aimee Carrero. 1z5(3.12.2017)

Po první sérii... Nevím nepřijde mi to v ničem originální... Běloška,běloch,černoška,asiat a občas spolubydlící jihoameričanka... Dobrá směsice, ale nefunguje... Nejvíce dokáže pobavit "homosexuální asiat"... Nikdo jinej k tomu nepřidá nic navíc a to je málo na to že to má bejt "komedie"... Je pravda že Aimee Carrero je fakt pěkná, ale zase moc tam není což je škoda...(12.3.2016)

• Tommassi3

Nepotřebuju mít Šestý smysl, abych předem odhadl, jak bude zřejmě vypadat projekt, který tvůrci s tragickým Davidem Holdenem na čele postaví na Disneyho rádoby hvězdičce a mladší sestře Haleyho Joela Emily.. Seriálová variace Pretty Woman pro náctiletá uhrovitá děvčátka s křečovitým humorem i herectvím..(16.9.2016)

Najskôr to bolo dosť slabé ale potom sa to nejako rozbehlo a nie je to až také príšerné. Dá sa na tom zasmiať častejšie než na Baby Daddy. Určite jeden z tých lepších sitkomov od cbs family. A príde mi divné, že hlavná postava sa sťažuje aká je chudobná , ked v každej epizóde má handry, ktoré by si chudobné babenky len tak dovoliť nemohli.(5.10.2014)