Reklama

Reklama

Mladí a hladoví

(seriál)
  • USA Young & Hungry (více)
USA, (2014–2018), 25 h 14 min (Minutáž: 21–23 min)

Tvůrci:

David Holden

Kamera:

Mikel Neiers

Hrají:

Emily Osment, Jonathan Sadowski, Aimee Carrero, Kym Whitley, Rex Lee, Bryan Safi, Jayson Blair, Ashley Tisdale, Hina X. Khan, Jessica Lowndes, Annie Potts (více)
(další profese)

Série(5) / Epizody(71)

Obsahy(1)

Mladá, velmi talentovaná kuchařka a zároveň smolařka Gabi (Emily Osment) se stane osobní kuchařkou velice vlivného a bohatého IT podnikatele Joshe (Jonathan Sadowski), se kterým naváže velmi zvláštní a silný vztah. U Joshe také pracují svérázná Yolanda (Kym Whitley) a homosexuální Asiat Elliot (Rex Lee), který nedokáže držet jazyk za zuby. Překoná přátelství Gabi a Joshe všechny nástrahy, které jim osud přichystá? (L.petr)

(více)

Recenze (53)

LION-MR.T odpad!

všechny recenze uživatele

Po čtyřech dílech se můj názor nezměnil. Boháč a chudá kuchařka z toho by mohl být dobrý sitcom řekli si scenáristé a do toho jim dáme tlustou černošku co má prořízlou pusu a asijského stárnoucího gaye, prostě dáme co nejvíce nejbarvitější postavy, ale scenáristé, už nemají vtip a herci zase talent. ()

Judy24 odpad!

všechny recenze uživatele

Strašné. Nevím, co je víc klišovité a hysterické - vtipy, umělý smích, nebo Elliot? Emily Osment navíc příšerně křičí, jako kdyby chtěla dát důraz na ty nesmysly, co má napsané ve scénáři. A vůbec nejsmutnější na tom je, že Young & Hungry je taková blbost, že se na to Američané budou s chutí koukat...au... ()

Reklama

giovanni3 

všechny recenze uživatele

Viděl jsem části hned několika dílů napříč sériemi a přijde mi, že je zde pořád totéž dokola. Všichni jsou hloupí a na těchto "pevných" základech s staví většina vtipu. Když nepomůže jen hloupost, tak se dá vždy trefovat do homosexuálního asiata a když ani to tak je zde rádoby nejvtipněší silná černoška, která se snaží dělat "hlášku za hláškou" a "vtipné výrazy"... Seriál nezachrání ani pohledná Aimee Carrero. 1z5 ()

veru_needy 

všechny recenze uživatele

Proč jsou tyhle "potrhlé" sitcomy vždycky tak vtipné a zároveň tak originální? Člověk by si řekl, že se všema těma sitcomama co už dávno vznikly, už to ani nepůjde. A stejně se vždycky najde něco, co vás pak nakonec smete ze stolu. Young & Hungry je prostě nářez toho nejzábavnějšího humoru a skvěle sepsaných charakterů, kteří opravdu dokáží být originálně vtipní. Člověk by si také řekl, že nejoblíbenějšími postavami by měli být právě ty hlavní, ale když přijde na mě, u mě to na plné čáře vyhrává Yolanda s Elliotem. A když se k nim přidá i Sofia, je to smrtelná kombinace. Humor v tomto sitcomu je potrhlý, originální a hlavně opravdu vtipný - což u hodně sitcomů dokáže selhat. Také tématika je celkem založena na originalitě, když se vezme v potaz celkový koncept. Dávám 100%, a budu doufat, že se do budouvna natočí víc sérií. ()

metal.storm 

všechny recenze uživatele

Seriál začína extrémnym stereotypom, pri ktorom už na začiatku viete, čo sa stane. Aj tak sa mi to páčilo, na odreagovanie. Úprimne je mi ľúto, že to skončilo naozaj odpornou romantickou žumpou. Gabi bola len taká malá, milá, nevinná slečna, vykľula sa z toho odporná, sprostá, americká mrcha, bez kúska vtipu. Naozaj vážne netuším, kto by s ňou vydržal, v skutočnosti. Je to deprimujúca, iritujúca nechutná postava. Navyše každé druhé slovo toho skvostu je buď Josh, alebo vodka. Ešte smutnejšie je, že ten najstereotypnejší homosexuál je jediný, koho človek nakoniec ako tak znesie. A verím tomu, že ho v skutočnosti neznesie skoro nik. Ps: Do Mexika je to ďaleko, tak som sa chcela opýtať, či mi požičiaš lietadlo, ale nechcem ťa využívať. Vrrr, (ktoré mu pravdepodobne z nejakého dôvodu jeden s tých klaunov tam zničí). ()

Galerie (335)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama