Na palubě letadla Concorde roste napětí a nejistota! Nachází se tu totiž televizní reportérka Maggie Whelan (Susan Blakely), která má v rukou kompromitující materiály a právě se stala terčem pomsty bývalého milence, zrádného pašeráka Harrisona (Robert Wagner)... Ona i všichni cestující - ve hvězdném obsazení Alain Delon, Sylvia Kristel, Bibi Andersson a další - jsou ve smrtelném nebezpečí, kterému se budou snažit uniknout! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

AlesNitram

Dobrodružný / Drama / Thriller :o))) aha :o) jedna hvězdička za charizmatického Alaina Delona a druhá za opravdu dobrou zábavu. Jinak vše špatně (nad manévry Concordu ve vzduchu mi zůstával rozum stát, v kolika tisíci metrech otevřel pilot v kokpitu okýnko??? stejně tak i nad hláškou"asi jsme mu zkazili den" a šel jsem do kolen). Cestu do Moskvy už snad ani komentovat nebudu, protože to už jsem vyloženě nechápal, co se děje. A nebo tím to možná bude... celý film jsem nepochopil! ()

Mac._ odpad!

Akrobacie Concordu při maximální rychlosti, otevření okénka pilotní kabiny a střílení světlic jako klamných cílů mě pobavilo jako nic za dlouhou dobu! :))) ()

krysarr

Neni to napinavy (ale chtelo by byt), je to predvidatelny, neni to vtipny (ale chtelo by byt), je to pritazeny vcetne dialogu a ani Alain to nezachrani. Efekty z doby, kdy vznikaly Star Wars a dalsi klasiky, jsou spis k smichu. Tohle se fakt nepovedlo ()