eexDon

Für mich - 65%, - /délka zbytečně natahovaná, akce přepálená - Porsche a letadlo, rozuzlení zápletky trapný/, + /osazenstvo při starém - hlavně Liam, souboje a víc už nic/, hodnocení - nijaké, zbytečné, natahované, přepálené, nejslabší díl série, natočené vlastně jenom z povinnosti, aby to byla teda ta trilogie ()

tomuleee

První díl série absolutní Bomba, druhý díl sice postavený na hlavu ale koukatelný ale toto? Tolik automobilových honiček snad neměl an i 6 díl série Rychle a zběsile (7 sem ještě neviděl). Škoda že rozlučka s Millsem byla tak nepovedená. Doufám že Nesson už na Luca Bessona zapomene bo 4 díl ve kterém by chránil vnučku bychom už nemuseli rozdýchat. 55% ()

mpet

Možná jsem trochu moc kritický a dát jen tři hvězdy za tento film je opravdu málo, ale místy je to prostě vytvořené pro nemyslící diváky, neboť takových logických bot v jednom filmu jsem dlouho neviděl. Jinak je to pěkná akční podívaná, ale to že scénář dělá z diváků blbce mě opravdu nakrklo. ()

fasser

Bože, bože Megalodon to zase celé zkur...! Tohle nejde srovnat ani s průměrnou dvojkou! Oliviere, tobě by měli zakázat točit. ()

Fixas

Už když jsem viděl prvních pár záběrů na mrakodrapy bylo jasné, že půjde o stejně špatné pokračování jako to bylo u dílu druhého. První díl byl tak odlišný od všech těch současných akčních filmů, ale tohle je jen další průměr. Prosím, už ten 1. díl dál nezabíjejte něčím dalším. 3* ()

CrashHP

Tretie a posledné vystúpenie Bryana Millsa prinieslo solídnu akčnú naháňačku. Ja som sa nenudil a bohovsky som si to užíval, takže som s touto časťou nadmieru spokojný. ()

quido.morava

Zoufalá a nekvalitní snaha pokračovatv "Takenech" - tady už odflákli vše, je to zcela iracionální a hloupé. Tvůrci se měli zastavit u "dvojky" a nekazit tak sérii Taken. ()

Mr.Dude

Tak debilního režiséra jako je Olivier Megaton už jsem dlouho nezažil. Neumělec jak prase, hovado, kokot. Ty střihy akcí dával stříhat svým dětem ne? To je tak debilní, že se to nestříhalo nůžkama, ale rovnou nožem, jo čtete správně, stříhalo se to nožem. A co to jako mělo být s tím zoomem? Zoom sem, zoom tam, zoom všude. Idiot. Ať jde radši natáčet porno, tam si toho zoomu užije až až. Takhle zprznit Takena. Jednička byla dokonalá, dvojka s přihmouřenýma očima, ušima, pérama, prdelama a pupíkama byla ještě koukatelná, ale tohle? Nemám slov. Jedna hvězda je samozřejmě za Liama, který dělal co mohl, i přes veškerej hnus tohohle filmu. ()

Tempter

Tímto filmem Liam definitivně vstoupil do Stevenova klubu důchodců bojových umění. Myslím, že se mu to nemuselo stát, do toho výstupu v dámském TV klubu v růžovém županu - https://www.youtube.com/watch?v=wOrfaVYNCK8, jsem mu ty dovednosti i "věřil". Jinak geriatricky vyvážená nechtěná krimi komedie s předvídatelným a až nudně tupým koncem. Já vím, co jsem asi čekal, že, sám si za to můžu... ()

Blackwolfik

Doufam jen ze uz nebude ctyrka!!! Dedek se uz sotva po place vlece. Ale nejhorsi je ten idiotsky pribeh. Jo kdyz z neceho tecou love bude se tocit co to jde. Jednicka byla pecka ale tim to vse konci. ()

PsenickaR

Trapné, nudné a už jen ždímající původní zápletku. Scénář, respektive celá dějová linka už je tak zoufale slabá, že by tomu ani prvňáček nevěřil, do toho ještě starší Liam, nudný detektiv v podání Foresta a pak je tu kokot Dougray, který je jednak absolutně nesympatický, že nechápu proč zrovna ho sem nacpali a hlavně pokud má hrát manžela Bryanovy exmanželky, tak pokud víme, v prvním díle se ukázal a byl o dost starší a najednou omladil ? Je to prostě slátanina, včetně zápletky a už ani té akce není tolik, takže slabota. Snad se tedy nedočkáme situace, že půjde Liam (¨Bryan ) zachraňovat vnouče a raději už půjde do důchodu. ()

onevoice

Nie je to vôbec zlé aké to má hodnotenie. Aj keď je pravda, že je to najslabšia časť. No stále to má grády, zaujímavý dej dobré súboje. Liam je stále vo forme. ()