lubos111

Režie byla hlavní (a pro mě snad i jediná) slabina u druhého dílu a bohužel u třetího dílu se to nezlepšilo, spíše naopak, většina akčních scén (hlavně v 1. polovině filmu) je strašně rychle sestříhaná a zoom to taky rozhodně nevylepšil. nicméně v té 2. polovině filmu se to zlepší. K příběhu, scénáři a hereckým výkonům není co vytknout, tam nevidím žádnou slabinu. Nebýt té režie, tak se jedná o hodně nadprůměrný film. S hodnocením tady na CSFD, stejně jako u druhého dílu nesouhlasím, jednu hvězdu nebo odpad může dát skutečně jen ubožák a člověk, co se filmech evidentně ani trochu nevyzná (a tím pádem nemá co dělat na CSFD), kromě horší režie je to víceméně stejně skvělá podívaná jako první díl a být to v hodnocení horší o více jak 30% je směšné. Já si 3. díl užil stejně, jak ty předchozí. Za mě 78%. ()

martinhlavac

Katastrofa. Skoro celej film jsem se usmíval a měl oči v sloup. Neeson alias Rambo v důchodu to tam všechno pokosí, zbourá dálnici s nevinejma lidma, zboří půl baráku, zničí spousty věcí, majetku, zabije nespočet lidí, aby byl po zásluze odhalení pravého vraha propuštěn na svobodu. Mizí jako duch a do toho jako james bondovej vlastní scifi-hightechnology. Kdo to Megatonovi žere? Dvanáctileté děti? ()

Detoxi

Mám rád Liama Neesona a videl som 1 a 2, tak som včera bol aj na 3, Kino bolo plné, film mal dej, spád a okrem množstva nereálnych scén, som nenarazil na nič, čo by mi tak vadilo, aby som na tento film nadával. Bola to proste akčná oddychovka a fakt nechápem, prečo tak slabé hodnotenia. Možno by ste mali zabudnúť pri hodnotení na dej z jednotky a dvojky a pozrieť sa na to takto. Pri hodnotení by ste nemali porovnávať s predchádzajúcou verziou! Už keď som išiel do kina, som vedel, že štruktúra deju bude tá istá ako v predchádzajúcich dieloch a neočakával som zmenu. Vytknúť musím len ten český názov a to pri všetkých dieloch. To je fakt somarina - tento zvyk. Nechápem prečo musia k...viť pôvodný názov. ()

Meteora17

S kamarádkami jsme se rozhodovali, na jaký film půjdeme. Nakonec jsme se rozhodli pro tento. Jsem ráda, že jsem to viděla, ale nevím, jestli to stálo za to zaplatit v kině. Hned na začátku jsem se zarazila u hudby, takže už jsem věděla, že to nebudu hodnotit na 5* postupem filmu se to snížilo až na 3. O proti prvního dílu je to slabota. Doufám, že už nebude další díl. Liam je bezvadný herec a neměl by se "zahazovat" s tímhle průměrem. ()

randalll

Chtěl jsem být mile překvapený, no nestalo se :-( Scénář tak trochu hodně zaváněl Uprchlíkem a z udivujícího střihu (slušněřečeno) mě bolely oči když jsem ještě musel stíhat číst titulky. Hlavní hrdina až přehnaně tančí ve sprší kulek z pistolí a samopalů bez výrazného zranění. Ruští mafiání tady působí jako dutí a naivní pitomci kteří se né a né trefit do neohroženého Bryana :-D no jó "zvláštní soubor dovedností" :-) Ke konci filmu mě už spíše zajímal popcorn. ()

+sfinx+ odpad!

První díl byl zajímavý a především originální, druhý těžil ze slávy prvního a třetí už jen sbírá zbytky. Odpad možná není to nejférovější hodnocení, ale když mají ti ubožáci zase potřebu zdramatizovat situaci mrtvou ženskou, tak ať táhnou. Bez této laciné berličky bych uvažoval o 2-3 hvězdách. ()

hujerita

Totálne to kleslo a dúfam že ak bude dajaká 4-ka či čo tak Liam sa nedá uvŕtať ani za svet. Megaton natočil ďalšiu mega hlúposť. Nevedel som a neviem čo si mám o tom myslieť. 40 minút sa nič nedeje a potom ..... sa tiež nič nedeje. Dúfam že to na seba nezarobí a Megatonovi kakážu točiť A-čkové filmy. ()

goauld

Celkem bylo jasné, KDO za vražou jeho ex-manželky stojí... Akorát divák čekal, JAK na to ten nezničitelný "agent 009" přijde ;-) Akce to teda byla... to se musí uznat, ALE - méně rychostřihu, méně "těkavosti" kameramana, méně "seznamování" s dcerou a jejím milencem (bylo to vůbec nutné??) by rozhodně dílku prospělo. Bohužel - máme-li moc rychlostřihů za sebou, začne divák za chvíli celkem tápat, kdo nakonec je kdo a kde se tam ten nebo onen vlastně vzal :-) Nejlepší na tom celém "rychlofilmu" byl vyšetřovatel... Jeho "logické" jednání evokovalo, jako by mu snad někdo dal přečíst scénář :-) jak mu to tak skvěle "pálilo"... Akorát mi přišlo stále silně nevěrohodné, že když už by tak dobře používal důvtip a logiku, tak stále ale měl za vraha toho "nepravého".... To se nějak zrovna nepovedlo ;-) Každopádně, sledovatelné to bylo (až na nějaké ty přecejen "úsměvné" momenty, ve kterých by snad nepřežil ani gumový medvídek) , tudíž počítám, že se máme brzy v okénku "megahity na n@vě" na co těšit. ()

pouzivana

I když mám rád oba dva herce a celý film jsem hledal cokoli co bych mohl použít na obhajobu nějaké té hvězdy na víc, tak se mě to prostě nepodařilo. Je to fakt slabota po všech stránkách. Od scénáře až po rozkuřovačku co nosila koblihy. Doufám, že za tuhle roli dostali dostatečně velkej balík, aby jim to vynahradilo ostudu co si tady utrhli. Třetí hvězda je opravdu jen protekční. ()

Meego82 odpad!

No tak toto bol asi prvý film pri ktorom ma vážne rozboleli oči....tak nenormálne hlúpo natočenú akciu som teda ešte nevidel teda aspoň si to nepamätám. ()

Kaidan

z prvním dílem se to nedá ani náhodou srovnávat, toto je jako úplný jiný film, teda až nato že opět zachraňuje Liam svou dceru, málo akce, žádné napětí, dokonce i herci stáli za nic teda kromě Liama ovšem :) fajn ale, dokoukal sem to, takže to za jedno z kouknutí stojí, ALE po druhé to už asi nedám :) 2* ()

hotentot

Olivier Megaton určite nie je môj obľúbený režisér a v tomto filme toho svojho umenia moc nepredviedol. Už Taken 2 a tento najnovší Tak3n nesiahajú starej dobrej 96 hodinovke ani po členky... možno keby sa réžie ujal Pierre Morel ako v jednotke, tak by z toho možno boli lepšie akčné thrillery. Každopádne pri tejto (dúfam že poslednej) časti Takenu som sa iba nudil, nebavilo ma to. ()

cartyci

Tretia časť bola aspoň pre mňa lepšia o trochu ako 2.Napätia,akcia a aj zápletka príjemne potešili.Avšak scéna na diaľnici ma trochu sklamala. ()

Gagin

Je to slušnej akční snímek. Liam si zde sice trochu hraje na Chucka Norrise, který přežije všechno, ale hodnocení by mělo být na minimálně 65%. ()

bozska.mrcha

Film rozhodně nedosahuje úrovně jedničky, možná tak dvojky. Liam Neeson působí dýchavičně a vyžile, jeho parkour na začátku filmu nepůsobí věrohodně. Dougray Scott více připomíná labilního kryptoanalytika z Enigmy než padoucha. Luc Besson by již v této sérii neměl pokračovat. ()