Flash - Série 2

(série)
USA, (2015–2016), 16 h 16 min (Minutáž: 41–43 min)

Hudba:

Blake Neely

Grant Gustin, Candice Patton, Danielle Panabaker, Carlos Valdes, Tom Cavanagh, Jesse L. Martin, Robbie Amell, Wentworth Miller, Victor Garber (více)

Epizody(23)

Mladému superhrdinovi Flashovi se podařilo s pomocí svých blízkých překonat už mnoho nebezpečí. Ale v pokračování oblíbeného seriálu ho čekají další, ještě větší výzvy. Cesta na alternativní Zemi v jiné dimenzi je otevřena a strašlivý nový nepřítel Zoom už číhá za rohem! Pomůže zkušenější a ostřílenější superhrdina Arrow? Jak si Barry alias Flash poradí s vlastním zlomeným srdcem? A podaří se mu konečně očistit jméno neprávem odsouzeného otce? (TV Prima)

SNCIS

Obsahuje spoilery: Jmenuju se Barry Allen. Jsem nejrychlejší člověk na světě. Pro okolní svět jsem jen obyčejný forenzní vědec, ale potají s pomocí mých přátel ze STAR Labs bojuju se zločinem a hledám jiné metalidi jako já. Dopadl jsem muže, který mi zabil matku, ale zároveň jsem tím náš svět zpřístupnil novým hrozbám. A já jediný jsem dost rychlý na to, abych je zastavil... Jsem Flash! Rychlík Grant Gustin je zpátky! Herecké obsazení: Zůstalo takřka stejné... Je tu navíc 1 černoušek a sexy policistka. (http://nd02.jxs.cz/202/296/fb00a58b81_104795276_o2.jpg) Ta se zdrží, ale jen krátce. Příběh: Je tu cestování časem, skákání mezi zeměmi a celkově se to zabývá mnohovesmírem. Bonus je záporák Zoom (temný Flash), který je využít na maximum, neboť je v každé epizodě. Efekty: Žádný posun nezaznamenán. Druhá série mne trochu zklamala, protože nepřinesla nic nového, nic radikálního, nic z čeho bych se posadil na zadek. P.S: Kdyby tam nebyl Zoom, tak tu sou jen 3 hvězdy. - 70%. ()

FlyingGentle

První série byla vynikající, tahle je slabší, i když má zajímavé nápady i postavy. Jsem zatím u desátého dílu a furt čekám, kdy Barry oznámí detektivce Pati, že je Flashem. To jsem fakt zvědav! ()

JG9

Aji přes slabší začátek se tohle pokračování velmi povedlo, ne že by byl legendární Zoom lepší než ještě legendárnější Reverse Flash ale jako záporák byl hodně fajn a důkazem toho je to že zachránil jeden celý díl(6.) a ještě k tomu ty zvraty a lákání na Flashpoint se rovná perfektní série.9/10 Nejlepší díl:17. Nejhorší díl:13. ()