Dlouhých šest let se v samoobsluhách staral o naše bezpečí a nyní se Paul Blart (Kevin James) konečně dočkal zasloužené dovolené. Proto se se svou dospívající dcerou vydává do Vegas, aby si s ní užil zábavu dřív, než se ona sama vydá studovat na vysokou. Zločin si ale dovolenou nevybírá. A když povinnost volá, Blart je vždy připraven. (Bontonfilm)

Hpatrik odpad!

Hloupé, mimořádně trapné a nezábavné. Soubojová scéna na konci byla asi to nejtrapnejší co jsem kdy viděl. A mimochodem chudák Neal Mcdonough! :-) ()

Torgal

Neviem čo sa stalo, ale zo sympaťáka Paula Blarta sa v druhom diely stal čistý dement čo sa v každej situácii chová ako totálny idiot bez kúska sebareflexie. Zápletka s hotelovými lupičmi je tiež extrémne slabá a nezaujímavá. Nevtipná trapárna v ktorej ma pobavila len jedna scéna (bitka na chodbe v ktorej ochrankári úplne náhodným spôsobom vytĺkli bandu zloduchov). 3/10 ()

Mngwa odpad!

Tohle je úděsné. To má být jako vtipné nebo co? Už dlouho jsem ničemu nedala odpad, vetšinou dávám aspoň 1* ale tady na tu hrůzu se nedalo dívat déle než 10 minut. ()

bearmeedek

Další americká oslava tuposti a vtipných a odvážných tlouštíků. První díl mi celkem nevadil, snad i trochu pobavil. Ve dvojce mi i hlavní hrdina polda přijde trapný. Několik dalších tlouštíků zvedalo odpor k podívané a korunu tomu nasadila hrozivá vepřová kýta v roli policajtovy dcery. To nebylo humorné ale spíš smutné. Děj stál za kakanec a "dojemné" scény v našich končinách nefungovaly. Do odpadu nešlo jen proto, že jsem u filmu stihnul vypít kávu a jeden svrchně kvašený ležák. ()

rublik05

První Policajt ze sámošky je obyčejná průměrná, přesto ale docela sympatická komedie, jejíž největší předností byl samotný Paul Blart, respektive jeho představitel Kevin James, a také hned několik povedených vtipných scén. Policajt ze sámošky 2 je v tomto ohledu víceméně stejný, opět zde řádí především sympaťák Kevin James, film má odlehčenou atmosféru a na nic velkého si nehraje. Bohužel je ale také mnohem hloupější, chybí mu větší tah na branku, ohledně humoru nepřichází absolutně s něčím novým, většinu času jen sází na jistotu a recykluje jedničku, až je to místy docela trapné. Chtělo by se napsat, že je to zkrátka klasická dvojka se vším všudy. Najde se pár podařených fórů, jinak je to ale těžce o ničem. Zbytečné pokračování. 3/10. ()

SKreyn

Trápna hovadina, no smial som sa. Nechápem, keďže pri podobných komédiách to vypínam už po pár minútach. Podľa mňa lepšie než jednotka, no asi záleží od nálady pri pozeraní a po slabučkej jednotke som nič dobré nečakal, skôr opak. Čiže príjemné prekvapenie. :) ()

JohnZ87

Příjemné pokračování kvalitativně srovnatelné s prvním dílem. Jedna ze závěrečných "bojových" scén příjemně překvapila propracovanou choreografií a poměrně působivým střihem. Jinak Kevin James je klasik, který nezkazí žádnou srandu. Jedním z producentů filmu byl Adam Sandler. 60% ()

elimS

65% - komentář 20ti slovy: Vím, je to blbost a trhlé a hloupé, ale protože jsem se u komedie KONEČNĚ i párkrát zasmál (vesele pousmál), tak účel to splnilo. ()

Scraffy

Už jednička nebola dobrá. Tak prečo pokračovanie? Ešte trápnejšie ako jednotka a to som myslel, že to snáď ani už nejde. ()

Trixcze

Párkrát se člověk slušně zasměje hlavně u konce, ale dát tomu tři hvězdy nemůžu to bych křivdil spoustě jiných filmů. ()

Ivoman

Fantastická akční scéna na chodbě, kdy jdou proti sobě dvě partičky byla sice perfektní, ale nemůže podržet celý film. ()

xtomyx

Dvě hvězdy dávám jen proto, že všechno nebylo úplně tak trapný, jinak je to velký propadák s malým nádechem parodie. Škoda, že se z toho stala podprůměrná kejda. ()

36. ročník Zlatých malin - výsledky

36. ročník Zlatých malin - výsledky

28.02.2016

Tak jak už je dlouhá léta zvykem, den před udílením Oskarů se udílí tzv. anticena Zlatá malina pro nejhorší film a nejhorší tvůrce za uplynulý rok. Nejinak tomu bylo i letos. V posledních ročnících… (více)