Obrovský gorilí samec King Kong nezemřel po pádu z mrakodrapu, stále žije! Jeho život je ale opět v ohrožení. King Kong je již dlouhou dobu v kómatu a nutně potřebuje operaci. Lékaři ale nemají krev a bez té zákrok provést nelze. Jeden lovec však učiní nečekaný objev. V pralese najde samici stejného druhu. Okamžitě je převezena a King Kong může být operován. Jenže po probuzení z kómatu King Kong cítí přítomnost samice a pudy jsou silnější než všechny řetězy. Společně uprchnou do hor, ale lidé je nehodlají nechat na svobodě… (Vapet Production)

Foxí

3* hlavně proto, že si pamatuji jak jsem tento film jako malá milovala a brečela u něj. V této době by dostal tak 1*, při zavření všech 4 očí 2* ()

Juto

Filmoví tvorcovia nedokázali vylepšiť pôvodný príbeh. Stále je to Kong vs. civilizácia s množstvom akcií s vysokou palebnou silou a šialene nepravdepodobnými dejovými zvratmi. 5/10 ()

Šimpy

Hodnotil bych lépe...ale vážně nemůžu a to i přes to, že to byla v dětství moje srdcovka. Viděl jsem ji současně s jedničkou a líbilo se. Ale na L. Hamiltonovou je pěkný pohled a pak...malé kongátko, bych se rozbrečel.:-) ()

WolfR

Tento film je špatný, to je pravda. Příběh oživení King Konga a následně nalezení jeho partnerky je naprostá hovadina a taktéž herci a hlavně vizuální efekty jsou příšerné! Navíc tu není žádná pořádná emotivní scéna, která v King Kongovi vždycky je a tady chybí. Jednu hvězdu dávám za některé povedené akční scény a tu druhou za úžasnou Lindu Hamilton, která je moje oblíbená herečka. 2 slaboučké hvězdy. ()

majo25

Veľa scén pôsobí z dnešného pohľadu komicky, ale na svoju dobu to bol typický snímok pokračovania predchodcu. Triky nie sú vôbec zlé, skôr to herecké poňatie a myslenie hlavných hrdinov. Hodnotenie: 50% ()

Nivenx odpad!

Ach ne. Umělý srdce dají mega opici, která byla prostě rozstřílena na hadry a žít už nikdy neměla. A za další film je nehorázná blbina, kterou nezachrání nic. ()

anli

Volne pokracovani "King Konga"z r.1976,ktere radeji vubec vzniknout nemelo.Scenar je opravdu hloupoucky a bez napadu.nechapu,co reziser John Guillermin timhle filmem zamyslel a navic divakovi vubec nic zajimaveho jako reziser nepredvadi.Prvni pulhodinu jsem cekal,co se z toho vyvine a pak jsem se modlil,aby uz to skoncilo.Jediny klad filmu je Linda Hamilton,ktere to moc slusi a Peter Elliott,ktery dela co muze.Samozrejme to cely film nezachrani a ja mu davam zivoucich 20%. ()

sskrblik

King of the jungle returns! Umělá resuscitace největší opičky a následná svatba s družkou neméně chlupatější. Ne tak docela - spíše ždímání původního schématu s jedním jediním záměrem - uždíbnout si ještě nějaký ten žvanec pro sebe. Zkrátka prvoplánovaná vyděračská akce, která má za úkol nalákat fanoušky jedničky. ()

Castrator

Během prvních minut jsem si říkal, co se zase lidem z ČSFD nelíbí, když to má nápad celkem dobrý (i když velmi velmi neoriginální) a vůbec se film nerozjíždí špatně, ale čím víc se film blížil k závěru, tím víc jsem dával zdejšímu hodnocení za pravdu. King Kong žije je blbost, scénář dementní, provedení hodně špatné, jde prostě o špatný film. A tomu blbečkovi, co mi v komentáři prozradil, jak film skončí SPOILERKK to tentokrát odskáče definitivněSPOILER, mockrát "děkuji". ()

JančiBači

Pamatam si tento film z detstva.Klasicka piratska verzia so zlym zvukom,obrazom a dabingom jednej osoby.Bol som zhrozeny,pretože King Kong s J.Lange sa mi pačil a toto ma velmi rychlo prebralo.. ()

Jello Biafra

Kong sa po 10 rokoch vracia s transplantovaným srdcom aby našiel svoju vysnívanú samičku a splodil s ňou potomka. Že tá zápletka znie infantilne a hlúpo? Áno bohužiaľ taký je aj celý film. Zatiaľ čo v roku 1976 dokázal John Guillermin natočiť ľahko nadpriemerný remake, tu už sa mu pokračovanie doslova rozpadlo pod rukami. Okrem slabých výkonov (ne)hercov sa tu dočkáme pestrej zmesi všemožných stupidít od scén ako si Kong pochutnáva na hromade krokodýlov či záverečné rádoby akčné zúčtovanie kde sa na scénu dostanú amatérske triky a trapná zadná projekcia. V tomto momente sa z filmu stáva čistá paródia. Jediné čo uznávam, že Linda Hamilton sa naozaj snaží, ale to film nemôže v žiadnom prípade zachrániť. K filmu môžem dodať snáď len to, že v dobe uvedenia sa z neho stal gigantický kasový prepadák a definitívne pochoval filmovú kariéru režiséra. ()