Tanec je moja vášeň

• Nový Zéland

Drama / Romantický / Hudební

USA, 2003, 94 min

• Gemini

Takže, prosté děvče s velkým talentem hledá své štestí a ještě stíhá pomáhat všem svým bližním. Hm, že by pohádka? Ano:) Originální? Ale no tak... Jessica Alba? No, dobře, objektivně to asi je kus, ale já ji nežeru a herecky teda dobrá jen do těsné kombinézy či podobného skorooděvu. Některým filmům to dokonce vydělá na druhý díl;) Jenže - odpadové Crossroads jsou po všech stránkách horší a...no řekněme, že mi tenhle styl sedí přece jen víc , i když nějakou originalitu či zajímavost aby člověk pohledal. Takže na tomto místě pozdrav Gwen Stefani a Nelly Furtado a pro tenhle film 40%. PS: Film Honey-covered Jessica Alba by asi neměl moc děje ani myšlenku, ale přesto by byl daleko zajímavější;)(5.7.2007)

Jeden z tych lepsich tanecnych fimov - jednoznacne lepsi ako Step up alebo You got served. Aj ked pribeh a namet otrepany az to boli, je na koho sa pozerat a aj ked hip hop a pod. hudobne styly nemusim, hudba a najma TANEC, co bol vlastne jediny objekt zaujmu v tomto filme, boli skutocne dobre na takyto film.(9.2.2008)

VHS/// Obsazení 7/10 Děj 9/10 Hudba 10/10 Efekty 6/10/// +hudba, k tomu není co dodat, Mekhi Phifer je sympaťák a Jessica Alba je smyslná, pohádkový příběh a rovněž ostatní postavy -příběh v druhé polovině spíše melancholický, a možná slabší finále./// Od filmu jsem očekával hodně a rozhodně mě nezklamal. Celkový dojem trošku kazí druhá polovina filmu, která má byt dramatická, vyvolá však spíše melancholickou náladu, která zůstala i po skončení filmu. Samozřejmě hudba je výborná, tedy pokud máte rádi Hip-Hop a RnBčko a asi za nejlepší považuji sinchronizaci všech tanečníků/// Celkem 82%///(31.7.2006)

"Ty hlavo skopová, jestli přijdu pozdě, tak máš po ptákách, ty sluho bílej, co by chtěl bejt řidič slečny Daisy" ... dělová hláška Missy Elliot směrem k černému řidiči nakonec rozhodla o 3*. Filmeček o dívce, která chce dětem z ulice překazit slibnou dráhu zločinu tancem, je značně naivní až pohádkový (dobro a zlo, znáte to), ale když mě taneční filmy svádí jak býka rozpohybovaná muleta a tady se pohybovalo jedna báseň.(11.7.2006)

• Terva

CHYBA VE FILMU - Na benefičním koncertě skoro na konci flmu má Honey červený svetr a řetízek s křížkem. Křížek je neposedný, jednou je pod svetrem, jednou zase na svetru a zase naopak. Ve filmu mino jiné zazní Fabolous - Now Ride, který, mimo jiné, song ubral filmu jednu hvězdu http://www.youtube.com/watch?v=JLaaF7nuL1k nebo Goapele - Closer http://www.youtube.com/watch?v=962qtTDxnn8 CITÁT - Jo, a vy mi dáváte výsadu, že si vemu tanga a budu vám zadkem kroutit do kamery? Díky, ale já nechci!......(25.5.2011)

• - Do role Honey byla původně vybraná Aaliyah, ale ta bohužel v roce 2001 zahynula při leteckém neštěstí. (Bauer)

• - Lil Romeo (Benny) během natáčení povyrostl o 5 cm, proto v některých scénách musel stát s rozkročenýma nohama, aby vypadal nižší. (Bauer)

• - Jessica Alba sa priznala, že pred účinkovaním v tomto filme nevedela tancovať. Jej príprava sa upriamila na balet, jazz, hip-hop a trvala viac než 3 mesiace. (MarsyMK)