Honey

Honey

Tanec je moja vášeň

Drama / Romantický / Hudební

USA, 2003, 94 min

VHS/// Obsazení 7/10 Děj 9/10 Hudba 10/10 Efekty 6/10/// +hudba, k tomu není co dodat, Mekhi Phifer je sympaťák a Jessica Alba je smyslná, pohádkový příběh a rovněž ostatní postavy -příběh v druhé polovině spíše melancholický, a možná slabší finále./// Od filmu jsem očekával hodně a rozhodně mě nezklamal. Celkový dojem trošku kazí druhá polovina filmu, která má byt dramatická, vyvolá však spíše melancholickou náladu, která zůstala i po skončení filmu. Samozřejmě hudba je výborná, tedy pokud máte rádi Hip-Hop a RnBčko a asi za nejlepší považuji sinchronizaci všech tanečníků/// Celkem 82%///(31.7.2006)

Docela dobrý....... Mekhi Phifer je frajer takže tomu dal ''šmrnc'' Jessica Alba to je NO COMMENT to je asi všem pánům jasný.Hip hop mám rád a hodně ho ''žeru'' takže vše dobrý, ale pořád ten příběh tady už byl hodně krát, sice v tomto příběhu je to víc o tanci a Hip Hopu ale ten příběh zachranování dětí z ulice tu je............ (Proč třeba tentokrát nezachranovali veleryby???) PS: všimli jste si, že ve skoro každém songu ve filmu bylo v textu a zpěvu zpíváno jméno hlavní hrdinky ''Honey'' ? :-)(11.4.2008)

Přesto, že Bille Woodruff stále jen točí a zabývá se hudebními esy, neznamená to, že se dílko musí 100% podařit. Tak jako v jeho předcházejících pokusech je zde bezduchý, částečně vykradený scénář, vše stojí a padá na dobré hudbě. Do role byla vybrána všestraně nadaná Jessica Alba typově a vzhledově podobná Alexi z Flashdance. Zde se předvedla opravdu v plné své kráse a její "taneční pořádek" byl svižný a od "podlahy".Tři za hudbu a smyslnou Jessicu.(24.7.2004)

• Radiq

Víte jak to chodí - niggaz, hip hop, r'n'b, jejich podělaný pohyby, gesta a mluva. Jestli tohle nemusíte, ruce pryč. Jediný, co tam stojí za to, je Jessica Alba. Ale vůbec se mi nelíbí, co tam dělá. Negerský tancování - that sucks. A furt nechápu, proč se před sebou tak navzájem předvádijou. To mi psychika nebere. A ten stupidní příběh... Sympaticky tam ještě působí Mekhi Phifer.(25.11.2007)

• milka

Další z té řady tanečních filmů, u kterých přesně víte co se bude dít a jak to celé dopadne. To by možná ani tak nevadilo, kdyby aspoň fungovali ty taneční choreografie a hrála dobrá muzika. Muzika ale dobrá nehraje a taneční scény nemají vůbec žádný náboj a jsou nudný. Aspoň že tý Albě to tady sluší, ale to se dalo čekat.(1.1.2008)

• - Jessica Alba sa priznala, že pred účinkovaním v tomto filme nevedela tancovať. Jej príprava sa upriamila na balet, jazz, hip-hop a trvala viac než 3 mesiace. (MarsyMK)

• - Vo filme si zahral skutočný pes predstaviteľky Honey (Jessica Alba), vlastným menom Sid. (Paldiny)

• - Lil Romeo (Benny) během natáčení povyrostl o 5 cm, proto v některých scénách musel stát s rozkročenýma nohama, aby vypadal nižší. (Bauer)