Talentovaná Honey Danielsová je hiphopová tanečnice, která se živí jako barmanka a ve volném čase učí děti ze sociálně slabších rodin tanec v komunitním centru pro mládež. Jejím snem je stát se úspěšnou tanečnicí. Všimne si jí hudební režisér Michael Ellis, který ji obsadí do jednoho ze svých videí, dokonce jí nabídne místo choreografky. S nově objeveným bohatstvím začne Honey věnovat menší pozornost svým přátelům a dětem, které se účastnily hiphopových tanečních lekcí. Brzy se ukáže, že Michaelův zájem o Honey není čistě profesionální. Začíná ji používat víc a víc jako atraktivní doprovod, se kterým vymetá mejdany, a nakonec dívce dá jasně najevo, čím mu má zaplatit za kariéru, o kterou se jí postaral. Honey je postavena před rozhodnutí, zaplatí tuto cenu za úspěch, nebo se vrátí mezi skutečné přátele? Když Michaela odmítne, dostane se na černou listinu. Na začínající kariéru to má katastrofální dopad. Honey se ale nevzdává, podporována dětmi ze sousedství i díky neutuchajícímu elánu všem znovu ukáže, co na parketu umí. (TV Nova)

josefina

Příběh je opravdu dementní, ale tanec a hudba skvělý a Jessica Alba kouzelná. Mimoto věřím na to, že i v showbusinessu se dá občas chovat normálně, pokud má člověk talent, takže možná ne kompletně utopie. ()

Umělec

Tak tuhle slabotu nemůže zachránit ani Jessica Alba. Navíc, když tady není jen na okrasu,ale má hrát. A to skoro za celý film nesleze z plátna... Céčkovej film. 15% ()

Lumpicek1979

Docela naivní filmeček, ale mně se líbil. Hudba se mi líbila a dokonce jsem si k tomu sehnal i celé písničky, které se ve filmu objevily. Díky obsazení tohoto filmu je film koukatelný. Sice si tam Jesica Alba hraje na nevinou a hodnou, ale chápu, že jela podle scénáře. ()

Kris007

No nejsem si jist co napsat. Moc to ve mě teda popravdě nezanechalo. Plno klišé, které opravdu bijí do očí ať už věčně optimistická Honey nebo plný sál jásajících lidí. Víc si vtom asi najde nějaký negr(čti afroameričan) z Amériky který tohle možná zažil. Nic pro nás, zatuchlé a /oproti americe/ konzervativní evropany :) ()

missteeque

Za hlášku Missy E. v závěru jedna hvězda, za konečné taneční vystoupení druhá hvězda. Tenhle film tak maximálně uspokojí teenagery od 13-17 let, co mají rádi černou hudbu. Jinak je to nezajímavé a chvílemi i dost trapné, Alba jako naivní Matka Tereza pro malé chudé černoušky, co ke štěstí, lásce a prachům přišla jako slepá k houslím je k politování. Avšak v tom špatném slova smyslu! ()

Rattlanake

Taková normální pohádka pro dospělé o hudební popelce, která ke štěstí a penězům přišla. Jessica Alba v tomto filmu hraje nevinou, slušnou, těžce pracující dívenku, bohužel ve skutečném životě je tomu naopak. Ovšem musím dodat, že hudba je tu brilantní a taneční výkony jsou dobré, na let´s dance to rozhodně nemá, ale na pohodové odpoledne je tento film ideální. ()

Rathe

Ano je to pravda, že příběh jako byl tento je poměrně typický, ale tento byl podle mě podán skvělou formou a líbil se mi. ()