Talentovaná Honey Danielsová je hiphopová tanečnice, která se živí jako barmanka a ve volném čase učí děti ze sociálně slabších rodin tanec v komunitním centru pro mládež. Jejím snem je stát se úspěšnou tanečnicí. Všimne si jí hudební režisér Michael Ellis, který ji obsadí do jednoho ze svých videí, dokonce jí nabídne místo choreografky. S nově objeveným bohatstvím začne Honey věnovat menší pozornost svým přátelům a dětem, které se účastnily hiphopových tanečních lekcí. Brzy se ukáže, že Michaelův zájem o Honey není čistě profesionální. Začíná ji používat víc a víc jako atraktivní doprovod, se kterým vymetá mejdany, a nakonec dívce dá jasně najevo, čím mu má zaplatit za kariéru, o kterou se jí postaral. Honey je postavena před rozhodnutí, zaplatí tuto cenu za úspěch, nebo se vrátí mezi skutečné přátele? Když Michaela odmítne, dostane se na černou listinu. Na začínající kariéru to má katastrofální dopad. Honey se ale nevzdává, podporována dětmi ze sousedství i díky neutuchajícímu elánu všem znovu ukáže, co na parketu umí. (TV Nova)

Eywa11

Jasné, že je to slabé, ale keď tam tak pekne densia, čo narobím :) ....... Tanec je proste super a prehliadla som aj tie desné herecké výkony. ()

Meinhart

Ke každému filmu přistupuji s určitým očekáváním. U tohoto jsem očekával super taneční tríčky, negry a jejich slang... Všeho se mi dostalo až nadmíru, škoda příběhu, mohlo to být hvězdiček pět. ()

l.bejk

jak by řekla moje kámoška Mega Filmeček je to tak.Naprostá pohoda ze světa tance, jessica alba se snad hodí všude.Hip-Hop.Tento filmček stojí za podívání,ti co rozozumí týhle musice budou spokojeni. ()

Zapinka

Další film, kde hlavní hrdinka má velký sen, vznikne zápletka, aby se k němu nedostala nijak lehce a zapůsobilo to dojemně na diváky, pomůže pár lidem, zamiluje se a nakonec toho snu dosáhne, má skvělýho chlapa a budu šťastně žít až do smrti. Nebýt tance dám míň hvězdiček. Je to jen další tuctový film! ()

HennessyVSOP

No i když poslouchám hip hop, tak tohle a step up a podobný taneční romantický předělávky Hříšného tance jsou fakt o hovně. Tenhle film může dostat dvě hvězdy jenom za Missy a za to, že má alespoň dobročinný motiv, to je ale vážně všechno. Navíc z černošského prostředí podobných přitroublých titulů už je až moc. ()

joxerveliky

Tenhle film mi malinko změnil k lepšímu názor na hip hop (ovšem z jiného pohledu než hudebního). Nejvíc jsem se při filmu pobavil, když malý rošťák v poslední taneční scéně tancuje v těch ukradených botech z mětra :-D ()

Teachman

Námět a zápletka: 7/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 6/10 ... Celkový dojem: 7/10 ()

albiebennett

Vítejte ve filmu, který bych označil jako historický. Společně s Jessicou Albou se vrátíme do doby, kdy oversize hadry nebyly ještě mainstream, nýbrž pouze dominantou hiphopové kultury. Jde o dobu nadměrného nošení nadměrných tílek, podivných pokrývek hlavy, lamba byly ještě hranatý, Hummery, ve kterých se vozí největší gangstři, byly koupené ještě z výrobní linky a ve streetdancu ještě něco znamenaly značky jako Rocawear nebo Ecko.  Zkrátka tvrdý bronx, ve kterém jsou všichni chudí, ale všichni to chtějí někam dotáhnout skrze metodu utancovat se až k smrti a světe div se lidi z produkce jsou zlí. Další dance film, dělaný jak přes kopírák. Celkem solidní zpracování bez kousíčku nápadu či inovace. ()

Valigar

Další film na způsob "Sestry v akci" akorát se to netýká zpěvu,ale tanci. Taky je to však dobrý, ale ne jako "Sestra..." a okouzlující Jessica Alba. Už jenom za ni 3* ()

mikalana

Pokud chceme pomoct, nesmíme se vzdávat a musíme dávat lidem šance k nápravě. Pokud někomu můžeme pomoct tím, že mu umožníme věnovat se svému koníčku, podporujeme jeho talent a pomůžeme mu uvěřit v sebe sama, můžeme mu dát do života více? Honey představuje film s několika zajímavými tanečními kreacemi - pohyby znázorňující baskatbalové hráče - s celkem dobrou hudbou. Nesedí mi postava pomystychtivého producenta hudebních klipů. Nedostali dostatek prostoru ani její rodiče, ani roztomilý černoušek s melounem na hlavě a jeho napravený bratr se vlastně nemohl zcela projevit. Scénář mi přišel nedotažený a nevýrazný. Hvězdičky dávám asi z osobních důvodů - někdo se někomu rozhodl pomoct a přičítám k průměrnému filmu. Vymanění z nevhodného vlivu přátel vyžaduje mnoho odvahy a zaměstnání novou činností. Honey Danielsová se rozhodla dát dětem šanci a zorganizování sbírky na taneční studio nám připomíná, že nemusíme být na všechno sami. ()

Neel

Pohádkový děj s rozkošnou Jessicou Albou a nezapomenutelnými hláškami Missy Elliott, která přesto, že hrála "15. zbrojnoše v 16. rotě", dokázala povzbudit celý, jinak prostý příběh. Tanec a hip-hop, to je to, oč tu běží, dobré choreografie, akorát je smutné, že dialogy v některých místech trochu postrádaly smysl... ()

Broen

Nemůžu jinak než dát 4 hvězdy. Halt jsem na tomhle filmu vyrůstala. Super songy, tance a Jessica Alba kočka. ()

Thalin

Ten příběh je tak nudný, plný klišé a hloupostí, že je člověk rád, že si za týden ani nevzpomene o čem to vlastně bylo. ()

josefina

Příběh je opravdu dementní, ale tanec a hudba skvělý a Jessica Alba kouzelná. Mimoto věřím na to, že i v showbusinessu se dá občas chovat normálně, pokud má člověk talent, takže možná ne kompletně utopie. ()