Tvoje tvář má známý hlas

(pořad)
Hudební / Soutěžní / Reality-TV
Česko, 2016, 120 min

Kamera:

Martin Hes

Účinkují:

Ondřej Sokol (moderátor), Vladimír Polívka (moderátor), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Petr Vondráček (více)

Začíná nová velkolepá show! Osm známých osobností se za pomoci týmu maskérů, kostymérů a choreografů změní na ikony hudební scény a zazpívají jejich nejslavnější hity. (TV Nova)

husokachna odpad!

Fuj, hovada hnusný bez špetky soudnosti a studu a Kohák jejich král! EDIT: proč se tady každej, komu se to trochu líbí, musí vyjadřovat k nám, kterým se to nelíbí. Všiml jsem si, že je to takovej syndrom csfd, kdykoliv je něco subjektivně hodnoceno špatně, tak ti jimž se to líbí, se musí vymezovat, obhajovat a poučovat ty, kteří tomu perou odpady. Tak nás do prde*e nechte mít svůj názor, jestli se Vám to líbí, tak se za to nestyďte a mějte z toho radost a nebo sem nelezte. A zopakuju - ty divně namaskovaný, převlečený napodovači jsou totálně odporní a hotovo. ()

adelina8

Je to už značně vyčpělé, tenhle formát nejde točit pořád dokola. Chválí se vše i evidentně špatný výkon. Nejsem negativní člověk, ale trocha objektivity by i v zábavném pořadu neměla chybět. Čímž se dostávám k porotě. Koháka jsem měla vždycky ráda, tady už se ale vyčerpal. Háma OK. Ledeckému jsem nikdy nepřišla na chuť a pokaždé se modlím, aby mluvil co nejstručněji. Co je ale nejhorší článek tohoto estrádního kolosu, je moderátor Sokol. Kdyby byl jen nevtipný, tak je to ještě v pohodě, ale tak zoufale trapný výkon jsem snad nikde neviděla. Ubohé sexistické narážky, předpřipravené vtipy a aranžované miniscénky během rozhovorů, které vážně nefungují... Snesu mnohé, ale tohle je opravdu to nejhlubší dno. Nevím, co se stalo, v dobách Partičky jsem Sokola měla ráda, ale poslední dobou mi přijde, že mu sláva a peníze stouply do hlavy a pitvoří se jako blbeček. Z Tváře už vlastně sleduji jen vystoupení soutěžících, pak přetáčím nebo ztlumím zvuk, abych se Sokolovým výstupům vyhla. Občas ale něco zaslechnu a neskutečně se za něj stydím a cítím se trapně, že má toto někdo zapotřebí. První, možná i druhá řada byl oddechový pořad víceméně pro širokou cílovou skupinu lidí, teď už je to jen plejáda trapnosti pro ty s "vysokou školou života." Bohužel všechen ten balast okolo často zastiňuje výborné výkony soutěžících, kteří se opravdu snaží. Mělo by to být o nich a ne o Sokolovi, který se vždy snaží mít veškerou pozornost. Chtělo by to kouknout ke Slovákům pro inspiraci. Neříkám, že jejich verze Tváře je dokonalá, nicméně umí to mnohem lépe než my. Moderátor i porota působí nenuceně, žádná křeč, žadné předpřipravené vtipy a i tak to funguje. ()

petikacka

Běžte všichni do prdele!!! Tohle je jedna z nejlepších soutěží u nás, ale co je na ní vůbec nejlepší...JE TEN VTIP !!! Stačí když se na jeden díl podíváte a už nebudete chtít přestat. Za mě 100% ()

Chudobka

Před pár lety jsem občas nějaké číslo viděla, nikdy ne celý pořad. Protože to všechno okolo samotného pěveckého výkonu mě neskutečně štve. Když tam byl jako moderátor Polívka, dalo se to poslouchat. Bavil mě Jan Cina, který je výborný ve všem, co dělá. Ale když jsem si tento pořad pustila dnes dopoledne při snídani, nešlo to. Porota je otřesná. Kdyby tam nebyla žádná porota a rozhodovali pouze diváci, bylo by to možná snesitelné. Ale ani moderátory nemám moc v oblibě. Sokola jsem dřív nesnesla vůbec, ale v Devadesátkách se mi líbil a musím uznat, že některé pořady moderuje vtipně. Ale Háma je už všude a čeho je moc, toho je příliš. Soutěží ti dva, kdo bude "vtipnější"? Moderování si představuji jinak. ()

gonga

Jednu hvězdu za výborného Petra Rychlého v roli Honzy Nedvěda. To mě skutečně pobavilo velmi. Ovšem na rozdíl od všeho ostatního. ()

dawe787

Asi po sto letech zábavný pořad, který mě bavil. Myslím, že tohle Nova opravdu vychytala! 2.série ještě lepší, mnohem objektivnější hodnocení a výběr finalistů, prostě spokojenost. Tak jak mě v 1.sérii šokovala Holišová, tak tady mě dostal svým talentem Cina, bravo!!!!! Bohužel třetí řada nedosahuje už takových kvalit,velké to zklamání a přestal jsem pořad sledovat. ()

77Ivana

Myslím,že hodně uživatelů dává "odpad" jen proto,že to dává tv Nova. Klobouk dolů před všemi učinkujícími. ()

tyna97

Druhá řada... Pazderková mega trapná, až to není možný. A vůbec ne vtipný. Úúúúplně nejde poznat ten "náhodný výběr" tváří.. Masky bohužel celkem nepovedené, narozdíl od první řady. A ty příšerné střihy.. Fuy. Nechápu, proč se masky dělají dle neoriginálních klipů, nýbrž z nějakých koncertů-říklad Rihanna ve 3. řadě. Porota je hluchá? Nebo jen my všichni u televize slyšíme, jak to bylo zazpívané nehorázně falešně? Nemluvím o tom, že nikdy nevyhraje ten nejlepší. Celé je to podvod. ()

Rochester

Dost nechápu, proč se vyrojilo tolik "rádoby odborných kritiků" na TV zábavu?? Ráda se podívám na talentované lidi, kteří nás umí pobavit tím co my sami neovládáme. Zvláště se obdivuji všem maskérům, kteří odvádějí doslova perfektní umělecká díla. ()

allebra

Dnešní díl neměl chybu, improvizace byla perfektní, všechno ladilo, všichni jeli na 200%. Skvěle jsem se bavila, super. ()

Olík

Copak by jsme ještě mohli předložit národu, který miluje seriály, jenž nesou přídomek nekonečné a to nejen díky počtů dílu, ale také množství blbosti, v anketách popularity podporuje kapelu jejíž skladbu si za oficiální hymnu vybrala krajně pravicová Dělnická strana a miluje svoje sportovní hrdiny pouze do doby, než přijde první prohra? Někdo nějaký nápad? Mám to! Co takhle zkrachovalého podnikatele s italskou módou Petra Rychlého převléknout za nesvéprávného showmana Dana Nekonečného? Já myslím, že jedno oko nezůstane suché! ()

digishit odpad!

Tvoje tvář má známou prdel! Odpad! Jak vystupující tak hlavně porota v čele bezdomovcem Jakubem Kohákem. Díky nechci ani zadarmo. ()

jupisova

Nedívám se téměř nikdy na TV, ale tuto sobotu jsem udělala vyjímku, protože jsem byla zvědavá na Sokola. A výborně jsem se bavila , zasmála a uvolnila . Velice mne překvapil David Kraus jako Adele a Petr Rychlý jako Armstrong . Bylo to i chvílemi vtipné ...Nevím co jiného od tohoto žánru čekat ... ()

oli009

Zjevení! Vůbec bych se nebála takto nazvat tuto show. V době, kdy jsou nám podsouvány laciné pouťové a cirkusácké odrhovačky nebo ještě lépe všelijaké soutěže dělané podle amerického modelu, jejichž trapnost hvězd se dotýká, je pro mě tento pořad živou vodou. Ještě předtím než se člověk začne koukat na tuto show, je důležité uvědomit si a ujasnit si, co je jejím účelem a co od toho můžeme očekávat. Hlavní myšlenka je vcelku jasná. Darovat peníze na charitu, zatímco se budou herci snažit pobavit diváky tím, že si tuto show užijí. Podle množství odpadů ale soudím, že většina z vás pravděpodobně očekávala kultivovanou společenskou show, kde to jen bude hýřit vysokým intelektem. Že to ve spojení s TV Nova nedává smysl? Ne, vážně nedává, ale jinak si to skutečně nedokážu vysvětlit, protože já se náramně bavím. Šla jsem do toho s tím, že uvidím trapnou show, kde se budou herci a herečky předhánět v tom, kdo ze sebe udělá většího blbce při parodování jiné celebrity, ale dostala jsem něco mnohem serióznějšího. Je to možná blbost, ale má dobrý účel a je vidět, že vystupování všichni berou vážně a svědomitě se na ně připravují. Některé výkony mi vážně přišly úžasné a zaslouží si obrovskou pochvalu. ()

Wallis3

Konečně jsem na TV Nova narazil na zábavný pořad, který má aspoň trochu něco do sebe, plus ušlechtilou myšlenku darovat vítěznou částku na něco užitečného. Problém je ale v tom, nebo to spíš budou obavy, že když to budou dávat každej tejden, tak to zevšední hodně rychle. Možná kdyby jednou za měsíc, udělali by lepšejc. ()

Rockerman

Je to sice jen další estráda, ale není to až tak trapné, jak vypovídají některé komentáře. Viděl jsem asi půlku druhého dílu a jen Petr Rychlý v masce " Satchma" stál opravdu za to! Sokol to uvádí také docela nevtíravě a porota, až na za každou cenu vtipného Koháka solidní. Je docela možné, že už neuvidím ani minutu, ale rozhodně to je lepší zábava, než ty nekonečné a zbytečné pěvecké soutěže Superstar a jím podobné. ()

RedDuck

Celý pořad jsem neviděl, ale ty části které se mi dostanou přes sociální sítě jsou hodně dobrý:) A je fajn zase jednou vidět lidi co už něco dokázali a o nic jim nejde. Ta pohoda je tam vidět. ()