Tvoje tvář má známý hlas

(pořad)
Hudební / Soutěžní / Reality-TV
Česko, 2016, 120 min

Kamera:

Martin Hes

Účinkují:

Ondřej Sokol (moderátor), Vladimír Polívka (moderátor), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Petr Vondráček (více)

Začíná nová velkolepá show! Osm známých osobností se za pomoci týmu maskérů, kostymérů a choreografů změní na ikony hudební scény a zazpívají jejich nejslavnější hity. (TV Nova)

Wishkah

Některé výstupy nic moc, některé doslova utok na bránici a některé i dechberoucí. Nově se po hodně, hodně, hodně, opravdu fakt hodně, možná snad dokonce poprvé od vzniku stanice podařilo vyrobit zábavnou estrádu. Jo chápu, že někteří uživatelé tohoto webu mají takove ty pseudoumělecké potřeby a nevěnují pozornost vkusu obyčejného českého človíčka, ale mě se to líbí, baví mě to a doufám, že laťka neklesne. A Ondra Sokol po počátečním rozpačitém moderování našel svou polohu a jde mu to moc dobře. ()

Warle odpad!

Absolutně nechápu, proč je kolem téhle sr*čky takový hype.. To fakt nováckým plebům stačí ke spokojenosti to, aby se jejich milované postavy z Udice a Ordinace a čert ví z jakých dalších odpadů sešli na pódiu, tam mékali jako ovce, protože nikdo z nich stejně zpívat neumí a v podstatě jen dělat sám sobě ostudu? To že za to komediální vystoupení jsou oceneni standing ovation je poslední kapka. Člověk by řekl, že Nova už konečně musela najít to totální dno, ze kterého už dál jít nejde, ale očividně na něm zatím nejsme. Potěš koště. Totální úpadek společnosti.. ()

gurmanik

Zcela neodpovídající hodnocení. Po několika letech sleduju některý pořad v televizi pravidelně, pokud to jde. S troškou nadhledu a vcítění se do účinkujících, se u toho dá slušně vypnout a nechat se bavit. Ne všechno musí mít životní poselství nebo šokovat... ()

Yardie

Musím říct, že celkem příjemné překvapení. Čekal jsem od toho nějakou další estrádu, ale jednou se mi takhle v sobotu nechtělo koukat na žáden film, chtěl jsem jen vypnout a přečkat dobu než půjdu spát, tak jsem to hodil na to. A nebylo to vůbec špatné. Kvalita zpěvu je velmi dobrá, práce maskérů neskutečná, sem tam nějaký vtípek, rychle to utíká a celkově je to docela zábavné. Jasně, nevyhledávám to, ale pokud v TV nic není a nechce se mi hlavně věnovat pozornost nějakému filmu a chci jen vypnout, tak je to jasná volba. Pohodička, relax, zábava. Překvapení. Howgh! ()

simply

Těžko hodnotit něco tak nekompaktního. Přiznám se, že jsem neviděla v kuse celý jeden díl. Spíš mě zajímalo, jak si zpěváci poradí s vybranými písněmi než komentář moderátora...Některé výkony jsou pěvecky silnější a některé bohužel slabší. ()

Oralfabet

Ať už kdokoli předvede cokoli, porota jeho výkon vynese do nebe + Janek Ledecký měl debilní kecy na adresu Marilyna Mansona (a taky řekl, že v metalu nejde o texty, ten pi*** zkur****!!!) + Příšerná Highway to Hell v podání jakési slečny, jejíž jméno si nepamatuju a myslím si, že ani není dost talentovaná na to, aby si ho pamatoval kdokoli jiný + spousty dalších trapasů, o nichž se můžu jen domýšlet, neboť toto dílo vážně nijak pravidelně nesleduji = Značně nesympatický mix, který si zaslouží tak dvě hvězdy. ()

cesky_hrac

Každý sobotní nebo nedělní večer jsme se s rodinou sešli abychom společně koukali na Tvoje tvář má známý hlas. Když jsem při mé běžně prohlídce na ČSFD viděl poněkud nízké hodnocení tak jsem se zhrozil . No, nemají všichni lidé stejný názor :-( Mě osobně přišla tato soutěž vtipná a zábavná a navíc jsem díky ní objevil některé hudební interpreti nebo skupiny, které jsem předtím neznal. To přidávám k velkému plusu seriálu. A to není vše co bych vyzdvihl! Pochválil bych ještě (většinou) nádherné masky a dobré pěvecké výkony. Protože týden není dlouhý čas na trénování zpěvu. Překvapuje mě, že to zvládnou toho zpěváka tak dobře napodobit. Prý už tato soutěž skončila. Ach jo. Budu si muset najít o sobotách jinou zábavu. Budu na tebe vždy vzpomínat můj milovaný pořade!! Moje celkové hodnocení: 89% Obsazení: ?/10 (V každé řadě byli jíní. To bych musel každou řadu hodnotit zvlášť.) Hudba: ?/10 (No..Ehm.. To taky nebudu hodnotit.Z důvodu vypůjčené již hotové hudby. No... znělka byla dobrá.. Tadádá..) Kamera: 10/10 ( Nemám výhrady:-) Efekty: 10/10 Režie: 8/10 ()

suzanne1997 odpad!

Já osobně si myslím, že tenhle pořad nepotřebuje pět sérií natož jednu. Pokud se chce někdo převléct za hvězdu a poskakovat po pódiu, je to jeho věc. Já se však na tenhle televizní výmysl odmítám dívat, nestaví totiž na ničem, co bych opravdu ocenila. Pokud chce být někdo hvězdou, musí se jí stát ne nesmyslně poskakovat podle předlohy. A jako velkolepou show bych to rozhodně nenazvala, tady podle mého názoru vystupují herci, kteří nechtějí být hvězdy, spokojí se s pseudohvězdami. Tento pořad jde mimo mě a je mi jedno, jak moc povedené to vystoupení bylo. Ten kdo se na něj chce dívat a baví ho, ať se na něj dívá. Já raději přepnu program. ()

betyn odpad!

Ne že bych si potřeboval vylít ego a už ze zvyku tomu vrazit odpad. To ne. Když jsem ale se zděšením koukal na archivní pořady vysílané na stanici Telka, říkal jsem si, jestli to opravdu lidem v té době stačilo. Jestli to opravdu bylo pro ně zábavné. Uklidňoval jsem se, že tato doba je už pryč a tyto nevkusnosti a trapnosti vymizeli. Po včerejšku ale váhám, zdali jsem si něco sám sobě nenamluvil... ()

Gore

Po třech dílech mě to stále baví. Anička Fialová jako Bruno Mars a Adam Mišík jako Miley Cyrus nemělo chybu. Dokonce i Ondra Sokol jako moderátor přidal nový vítr a nepůsobí nudně nebo se nepředvádí jako v poslední době každý. Svůj účel pobavit splnilo a to estrády nemám vůbec rád. ()

RomeroIsGod

Dávám 2 * a obě jsou za Honzíka Nedvědů v podání Rychlýho. Neskutečný, bizarní, úlet. Pěstičky nahoru, Pavlínka a pekelnej smích. ()

Jaroslaf

vožralej, slizkej sokol a pochybné scény s herci co napodobují zpěváky. prej tam není playback. pochybuju. jedna za polákovou v porotě :D ()

Heero

Občas se té proměně zasměju, ale to je tak všechno. Odpornej moderátor Sokol a ještě odpornější porota ve vedení s ultra debilním Kohákem a s hodňoučkou dilinkou Pazderkovou. Víc asi dodávat nemusím. ()

Blue.Shark

Paradoxně jeden z pořadů z produkce Novy, který není retardovaný, a to, co z něj dělá koukatelnou zábavu, jsou výkony aktérů. Je pro mě naprosto neuvěřitelné, co dokážou maskéři a choreografové. Ale co je často perfektní, to jsou výkony soutěžících, které jsou mnohdy opravdu špičkové. Jak muž dokáže zazpívat ženskou písničku nebo naopak žena mužskou písničku...brada na zemi. Ondřej Sokol se sice sem tam moderátorsky ztrapní, ale pořád ví, co dělá, a považuju ho za schopného člověka, kterému mezi ostatními moderátory ještě nechybí smysl pro osobitý humor. Nejtrapnější na celé soutěži je porota, která je tam úplně zbytečně, ale sem tam se jí rovněž povede nějaký ten vtípek. Rád koukám na lidi, kteří něco umí a tahle "soutěž" mi to umožňuje. ()