Tvoje tvář má známý hlas

(pořad)
Hudební / Soutěžní / Reality-TV
Česko, 2016, 120 min

Kamera:

Martin Hes

Účinkují:

Ondřej Sokol (moderátor), Vladimír Polívka (moderátor), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Petr Vondráček (více)

Začíná nová velkolepá show! Osm známých osobností se za pomoci týmu maskérů, kostymérů a choreografů změní na ikony hudební scény a zazpívají jejich nejslavnější hity. (TV Nova)

Radek_War_09 odpad!

Proč dávají v hlavním vysílacím čase takové sračky......... i na ten debilní teleshopping ráno bych se koukal už raději......... OSTUDA A HANBA ()

Albee odpad!

Je to šíleně suché... Slováci jsou celkem fajn, ale zde bych minimálně vyměnil moderátora. Sokol to bohužel nedává. Slováci mají tyhle show zmáknuté o 100% lépe. ()

HonzaMag

Tento pořad se přeci jen odlišuje od běžné novácké produkce. Má vtipného a pohotového moderátora; neokoukané porotce v čele s hláškujícím Kohákem a poměrně rozmanité soutěžící, kterým odvaha skutečně nechybí (a navíc působí jako parta, která se dobře baví). Některé výkony jsou skutečně fascinující... Jde zde především o zábavu, nikoliv jen o pěvecké výkony. Maskéři se přímo překonávají a herci a zpěváci rovněž. Já jsem třeba postupně změnil svůj osobní názor na Davida Krause (který mne nejprve primo iritoval v pořadu svého otce, pak jsem ho nějak toleroval a zde ho vnímám velice pozitivně). Přehrávající a namachrovaný Vondráček se musí smířit s faktem, že většinou vice než 1-2 body holt nedostane. Chýlková je výborná. Pazderková se snaží. Holišová je neskutečný chameleon. Fialovou přenechám mladší generaci. Mišík mne překvapil (Miley Cyrus neměla chybu). No a i ten dlouholetý novácký klaun Rychlý dokáže dojmout jako Satchmo. Tohle je fakt škoda odstřelit po pár minutách ... ()

marek86

Přijde mi, že kdo hodnotí jako odpad, musel vidět jen malou chvíli a nedal tomuto pořadu delší šanci než 5 minut. Osobně se u tohoto pořadu bavím, nejde ani tak o pěvecké výkony, jako o zábavu, které se mi zde dostává. ()

milaneg

Pořád lepší než 743. původní český seriál, kterým se zaplácne primetime dvakrát týdně, stačí když bude nepatrně lepší než konkurenční ve stejných dnech (od slova "den", i když "dno" tam asi patří taky), prémie budou, jestli začne o týden dřív než konkurenční. Většinu času se bavím, nevyhledávám TTMZH aktivně, ale když není nic lepšího...! ()

BigBang

Rodiče to zbožňujou, díky tomu jsem viděl dva díly, když jsem u nich byl. Docela dobrá licenční show, vtipný p. Kohák i moderátor. Hlavní kvalitou je, že nenápadně vzdává hold profesionálním performerům v pozadí, hlavně tanečníkům. Ze všeho nejvíc mě šokovalo, že formát prodává pořád Endemol - před 20 lety jsem se koukal na BigBrother a oni pořád existujou?! Neuvěřitelná vytrvalost. ()

quixote

Jeden z projevů naší úpadkové - nebo odpadkové? - doby. Nedávám odpad, jedna * patří zúčastněným za snahu. ()

BaruM

Každý díl nabídl širokou škálu různorodosti. Pokaždé se našel někdo, kdo mě prostě dostal, viz Petr Rychlý jako Pavel Nedvěd či Hana Hegerová. Od Novy celkem překvapení. ()

Oonika

Šla jsem do toho s velkou skepsí, ale byla jsem fakt překvapená, že v to není úplné dno. Sokol už mě tolik nebaví, ale Kohák je špička :) ()

Matyas

1. série = celkem fajn, neškodná zábava, nebýt Koháka 3*, 70% 2. série = horší, ale ujde díky Cinovi, nebýt něho 2*, 60% 3. série = odpad!, 0% celkově: 43 %, 2* ()

dEst28

První řada byla fajn, bylo to něco nového, bylo tam dobré obsazení. Od druhé řady už je to ale docela o ničem a neskutečné zhoršení kvality masek. ()

miroslav6

Čtu tady o nějakém dnu televizni zábavy atd. Ale mě to přijde jako to nejlepší co tv nova vypotila za dobu její existence. Na to že nemám rád neděle, protože se ráno nadšeně belhám do pracovního koloběhu rutiny, si tento pořad nenechám ujít a bavím se, což mi k mému nedělnímu nadšeni přidá aspoň dobrou večerní náladu. ()

Trixinka

U pořadů tohoto typu strašně záleží na castingu, ať už moderátora, poroty či soutěžících. S výběrem Sokola jako moderátora problém nemám, s porotou trochu ano - Koháka prostě vystát nemůžu. Bohužel kamenem úrazu jsou samotné "známé" osobnosti jako soutěžící. Z prvních dvou řad mi utkvěli v paměti pouze Rychlý, Etzler a Vojtek. Za pochvalu stojí ovšem třetí řada, která se dle mého skromného názoru povedla nejvíce a kde si vybavím skoro všechny účinkující i jejich vystoupení - nejvíc jsem fandila Dejdarovi s Hámou. U čtvrté řady se opět casting moc nevyvedl a držet palce šlo snad jen Gondíkovi. Další řady jsem již pravidelně nesledovala, ze zvědavosti jsem zkoukla pár vystoupení mého oblíbence Jaškówa.  Celkově je už snad každému jasné, že jednou vyhrát musí všichni účastníci, a že písničky jsou domluvené dopředu, tedy že celý výběr je jen show pro diváka. ()

Likan7

Vždycky se k nějakému dílu nachomítnu a za tu celou dobu se mi líbilo asi 5 výstupů. A přijde mi, že čím dál častěji se to mění v takovou travesti show. Jestli to ze začátku vysílání mělo nějaký "smysl", tak teď už i docházejí ty nejslavnější a nejlepší šlágry a mění se to jen na ty kostýmy. A porota už vůbec nestojí za řeč.. ()

ForGump

Byl jsem příliš krutý z počátku a rozhodl jsem se dát této šaškárně šanci a nakonec mě to donutilo změnit mirně názor. A tak následující text může obsahovat dost oxymoronů. Jasně, opět Nova přináší jednoduše řečeno shit, ale musím říct, že se mi díky tomuto pořadu zase na druhou stranu otevřela možnost, jak vidět staré ale především nové tváře ukázat, co v nich je. Tedy rovnou říkám, že tím nemyslím nesympatického Adama Mišíka. Ten mě rozhodně nepřekvapil a přitom jeho výskyt na metr čtvereční je dnes v naší kinematografii až alarmující. Toho si mohli nechat. Jenže pak jsou tady dvě ženy. Jednak Hana Holišová, o které jsem věděl, že je skvělou muzikálovou herečkou, ale stejně mi vyrazila dech a dokázala, že není jen ta z Ulice (i když bohužel na to musí v rámci smlouvy upozornit) a stejně tak Anna Fialová, jíž znám z Vinařů, ale především z divadelního Zabijáka Joa z Kalichu, takže vím, čeho je schopna herecky, ale takhle ještě tanečně a pěvecky? (asi si budu muset dohnat Muzikál). Obě předvádějí své umění jevištní všestrannosti. Opravdu klobouk dolů, a hle oslí můstek. Tuto frázi nejčastěji používají porotci (nejen tuto, dále potom - úžasné, bravurní, neuvěřitelné a ''Jak si to mohl/a udejchat?''), kterým se prostě všechno líbí a nechtějí či nesmí urazit. Pak přetvářka dostává ránu, když dochází na bodování a všichni se to snaží nějak ukecat. Ohromné je trapčení přetvařující se Jitky Čvančarové (ani slovo jí nevěřím), elektrikou zasaženého Janka Ledeckého, jenž hledá konec duhy a mnohdy se přidává i speciální host. (výjimkou budiž Adéla Banasova nebo Lukáš Pavlásek). Naštěstí je tu ve většině případů spolehlivý Ondra Sokol a Jakub Kohák, kteří jsou svý a dokáží rozvířit momenty, kdy dáváte oči v sloup, přičemž se chci zastavit u Kohákových vtipů na Romy. Proboha, když jsem viděl tváře některých, jak jsou udivení z toho, že někdo něco takového řekl, protože tohle se nesmí, tak jsem měl osypky. Tenhle pořad to je sluníčkářství a vůbec celá tahle země, které nehodlá přistoupit na ostřejší vtipy, a proto se u nás nechytne žádná show typu Johna Oliviera atd., protože jsme tady odkojeni těmito pokryteckými estrádami, kde každý kamarádí s každým a nikdo se nesmí nikoho dotknout. Nejsem rasista, ale nevím proč se všichni musí hned bouřit. Takže nejprve kvůli nim jsem nedal odpad a nyní i kvůli výše zmíněným účinkujícím a občasnému skutečně zajímavému vystoupení a masce, kde Petr Rychlý v úloze Honzy Nedvěda je příkladem za vše, a ačkoliv z celého pořadu přesto sálá strašlivá strojenost a častokrát se v těch trapných momentech pořad přímo rochní, tak dávám hraniční 1*, ale s přivřením obou očí. 20% ()

Cooller

1* protože nápad je to jistě povedený ačkoliv pochybuji že z českého mozku pravděpodobně stejně "ukradený" tak jako výměna manželek nebo ano šefe ale bohužel v tomto případě to není vůbec tak povedený jako ty ostatní vykrádačky... pokoušet se napodobit nenapodobitelné hlasy a to doslova nenapodobitelné spolu s jejich vzhledem je spíše pro fanoušky urážlivé než cokoliv jiného jelikož jak jsem psal dost z postav jsou skutečně jedinečné a svět u leckterých pláče a ještě dlouho plakat bude... mohlo by to mít úspěch jako nějaká soutěž profesionálních impresionistů ale ne amatéři... většina z toho co jsem viděl bylo skutečně hluboko pod urovní originálu až se člověk musí zase za svůj národ jednou zastydět ps. střelte někdo mišika a koháka po peru ať se ty ostudy národa proboha hlavně nerozmnoží! ()

Milda003

Pořad sám o sobě je sračka - keci kolem, moderátor suchej, dementní humor.. Ale jako ty výkony celebrit jsou famozni.. ()