Stranger Things

• USA Stranger Things
Drama / Fantasy / Horor / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller
USA, (2016–2024), 36 h 1 min (Minutáž: 42–150 min)

Série(5) / Epizody(35)

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 7/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 5/10. Nejraději jsem měl postavu Willa, která byla nejlépe propracovaná od první do poslední chvíle. ()

Plukos

Asi nejhorší nejlepší seriál. 70 % seriálu je k přetáčení, protože vesměs tam jsou vycpávkové a cringe scény. Zbylých 30 % je pak lore, který seriál zachraňuje. Docela smutný, že seriál s takovým budgetem, nedokáže dělat smysluplné scény a konverzace. Z čistě příběhové stránky to má určitě 4 až 5 hvězd, nebo alespoň ty zvraty a nostalgie zaslouží tolik hvězd. Zbytek seriálu 2 hvězdy max, naprostý odpad bez zajímavých scén, spousta plot armouru a Deus ex machina saves na poslední chvíli. ()

swenyx

Kdyby se mě někdo zeptal "Jakej seriál bys mi doporučil?" tak bez váhání řeknu Stranger Things. Každá série mě natolik vtáhla, že jsem celý den přemýšlel jen o tom až se zas budu dívat. Posun efektu napříč sériemi je neuvěřitelný a to samé i lore. Za mě prostě numero uno seriál. ()

Pan.Antonin

Stranger Things vynikají především tím, jak dokáží skloubit skvělé hororové prvky s komedií a všemi možnými odkazy na 80. léta. Dále pak hereckými výkony (zejména děti), ač teda zrovna já jsem na začátku nemohl vystát Šerifa Davida Harboura. --- První dvě série (až na jeden příšerný díl) byly velmi dobré a i se u mne blížily pětihvězdičkovému ohodnocení. V sérii třetí byla slabší hororová část a větší důraz se kladl na komedii a hlavně na vztahy mezi postavami. Tuto sérii hodnotím jako slabší. Čtvrtá série se vrátila ve velkém stylu a Vecna byl příjemným oživením, ale přesto k ní mám pár výhrad. Především ty díly byly až příliš dlouhé (hlavně ty poslední), což by se třeba dalo vyřešit vyškrtnutím linky z Ruska, kterou pak mohly zpracovat jako samostatný film. Ale pak by v seriálu zase nebyl Šerif a Winona a lidi by prskali. Případně mohlo být víc kratších epizod. A především tvůrci ukázkově zpackali její finále. Samotný boj s Vecnou byl velmi dobrý, ale po něm má epizoda ještě 40 minut. A co se v nich stane? Nic velkého. Takové epické finále by nemělo být tak daleko od konce. Pak se divák nudí a to je škoda. ()

Lendak

“Make mistakes, learn from them and when life hurts you, because it will, remember the hurt. The hurt is good. It means you’re out of that cave.”____ 1. SÉRIA___ "Friends don´t lie."____Mix Spielberga a Kinga? Yes please!! Obidvaja majú niečo spoločné. Obidvaja sú géniovia svojho odboru a aj samotní tvorcovia. Všetko tu je takmer dokonalé. Od paradného, napínavého a prekvapivo aj inteligentného scenára a deju, po úžasnú osemdesiatkovú atmošku. A hercov nevynímajúc. Stranger Things je proste spracované s takou ohromnou láskou a precíznosťou a je to vidno v každej scéne. To isté sa dá povedať aj o postavách. Takmer každá postava tu má minimálne jeden svoj moment. Proste nemám slov. Zatiaľ čo prvá séria je taký úvod do celého (už vlastne univerza) sveta ST, tak tie ostatné už si idú vlastnou cestou. Láska na prvý pohľad existuje. Tlieskam Dufferovcom. 2. SÉRIA___ "Bitchin!"___ Epickejšie, akčnejšie a hlavne, viac Kingovejšie. Áno, Stranger Things sa vrátili jak sa patrí v novšom, viac sviežom a lepšom kabáte jak predtým. Znova tu je vidno inšpirácia Spielberga (vizuál) ale hlavne, a čo ma najviac potešilo, Kingom. A to tým jeho štýlom písania príbehov a gradácia. Neverím že toto neje z jeho pera. Ale mimo toho tu je aj viac cítiť ten osemdesiatkový fíling, scenár není tak detinský a celkovo je táto séria oveľa dospelejšia, ale zato menej hororová. Čo mne vôbec nevadí, práve že vyhovuje. Lebo ten psychologický triler s prvkami hororu do tejto zápletky pasoval jak prdel na hrnec. Dufferovci ale nezabudli na to, čo robí Stranger Things Stranger Things. A to sú tie postavy. Ako v prvej, každá z nich tu má svoj moment slávy. Hlavne Bob si finále ukradol pre seba. Rest in pís. Herci tu sú tiež lepší jak minule, najviac tu je vidno u Winony, kde tie jej výjavy neboly až tak prehnané. A na koniec taká malá rada do života. Len to, že pomôžete zachrániť Stredozem, neznamená že prežijete útok Demo-psov. VERDIKT: 10/10 3. SÉRIA___ "We´re not kids anymore."_____ Stranger Things je každou sériou ďalej za tou predošlou. Podivnejšie, akčnejšie, vtipnejšie, epickejšie, emočnejšie a viac osemdesiatkové. Táto ultimátne komediálna dávka extázy sa v sekunde mení na nervák jak prasa. A milujem to! To, ako Dufferovci dokázali vytvoriť tento seriálový skvost sa nedá opísať slovami. Jednoducho každá sérka vynikala v niečom inom. Prvá vynikala v hororovej atmosfére, druhá v strhujúcom deji a táto vynikala prevažne emočne lebo celú ST3 si ukradol Dacre Montgomery ktorý má set sakra herecký talent a dokáže divákovi predať emócie iba svojím pohľadom. Tvorcovia ale nezabúdajú na jednu vec. A to že tí detskí herci nebudú vždy deti a preto spravili túto sériu plnú pubertiackých emócií, viz. Will v lese kde Noe už podruhýkrát dokázal že vie hrať. A to finále plné zvratov, akcie a emócií? To ani nestojí za reč. Definícia strhujúceho žánru. Hopperov list tomu dosadil zlatú korunu. Ale aj tak to je podľa mňa tá najslabšia sérka. Čo mi najviac vadilo bol ten nečakaný obrat. Najviac to bolo vidno na Hopperovi. Kým v prvých dvoch to bol taký trochu tvrdohlavý ale správňacký šerif, tu sa z neho stal wannabe hláškujúci foter. A ono to je vtipné, ale tá jeho premena nedáva nijaký zmysel. Ďalej to, že toto už zďaleka není nejaká komorná dráma, ale čistý, ale furt poctivý, blockbuster. Lebo keď sa nad niektorými vecmi človek zamyslí, tak to je riadna chujovina. Už len to, že týpek s nadváhou a partia detí skolia trénovaných zabijákov je celko Strange. Ale furt to je úžasná séria, ktorá nezabúda na to, prečo je taká skvelá. Po tretíkrát môžem tlieskať Dufferovcom za ich robotu. A ako tak vidím z nových informácií, tak budem aj po štvrtý krát.  4. SÉRIA___ "There is no shame in running. Don´t try to be heroes."___ Stranger Things bolo, je, a furt bude vždy o postavách. O ich radostiach, strastiach, traumách, dilemách a vnútorných démonoch a zápletka bola druhoradá. Tá to iba doplňovala. Presne ako u majstra hororu, Stephena Kinga. Teraz to je ale naopak. Príbeh je prvoradý ale na postavy sa furt nezabúda. Character development tu je asi najlepší za celý seriál. Tí, čo pičujú že ST už není ono, že od komornej scifi drámy sa z toho stal debilný blockbuster, tak sú asi dostali po hlave korčuľou, lebo Dufferovci od začiatku plánovali že každá séria bude väčšia, väčšia a väčšia. Táto sa ale vrátila ku prvej sérii, a konečne tu máme plne hororové DivnoVeci. Všetko tu je takmer perfektné. Od scenára ktorý do seba geniálne zapadá, po boží soundtrack ktorý furt používa staré známe ST skladby (Soldiers mi vždy dá husinu) ale nebojí sa zakomponovať aj osemdesiatkové vypaľováky, Running up that hill ani nemusím komentovať. Hudba perfektne dotvára atmosféru tých neskutočne napínavých a kulervoucích scén. Jak v každej sérii, tak aj tu si niekto ukradol herecky celú sériu. V prvej to bola Winona, v druhej Noah, v tretej Dacre, a tu si to ukradla jeho sestra Sadie. Scéna na cintoríne je neuveriteľná, ale úžasná emočná vykrádačka. Ale aj tak sa úplným ťahúňom série stal Eddie. Geniálne strelený týpek, ktorý má svoje hodnoty s jedným z najlepších character developmentov s celom Stranger Things. Jeho metalové sólo je jeden z top highlightov. Spolu s Maxiným útekom, jednoshotovou prestrelkou v Californii, sračkunaháňajúci, súbojom s Demogorgonom a odhalením Vecny, ktorý je ten najviac odpaľujúci zvrat v celom seriáli, sú toto úplne vrcholy tejto úžasnej série. Tých 30 mega na epizódu tu je fakt vidno. Bál som sa že sa v tom ten seriál utopí. Ale hovno! Dufferovci to dokázali a vytvorili rýdzi diamant medzi blockbustermi, ktorý nemá obdobu. Hneď po druhej sérii to je tá najlepšia. Lebo druhá vynikala hlavne dejom a tým, jak bola vygradovaná. A tu je tiež úžasne vygradovaná, ale má to pár dierok. Napríklad tá stopáž je extrémne vyhrotená. Niektoré dejové linky tu sú zbytočne naťahované, a niektoré tu ani nemuseli byť. Výlet na Kamčatku bol skvelý, ale aj tak to nijak nepasovalo do tej celej mozaiky. California mala zase málo priestoru a až na finále ma to dosť nudilo. Jediné čo ma zaujímalo bolo Hawkins. Som hrdý na to, jak sa dokáže seriálová produkcia takto prekonať. Aj keď som sa toho bál, tak štvrtá séria nijak nevybočuje z radu a furt robí to čo robí DivnoVeci Divnovecami. Eddie ma po rokoch priviedol späť ku Metallice. Túto adrenalínovú dávku extázy odporúča 9 a pol demonetopierov z 10. // V skratke jedno z najlepších diel na poli seriálov s perfektnou réžiou, scenárom a neskutočne impozantným svetom ktorý každou sériou viac a viac odhaľuje svoje tajomstvá. V prvom rade to je ale skvelá zábava s neuveriteľne napísanými postavami a nostalgickou hudbou ktorá do každej scény perfektne pasuje a dodáva tie emócie, ktoré by mal človek v ten moment dostať. () (méně) (více)

tomfor

S každou další sérií mi to tím protahováním stále víc připomíná La Casa de Papel, vlastně nevím proč se na to dívám a s pocitem ať už to proboha skončí. A ty otravné, rádoby vtipné postavy typu vyhulenec s umělým hárem z dodávky nebo ruský pilot, pokud bude další série, děkuji nechci. ()

jackalsc

Tento seriál si po zhlédnutí 4 sezón zařazuji mezi oblíbené, kde v mém seznamu budu muset udělat nové místo. Snad po každé sezóně jsem si říkal, že v nejlepším by se mělo skončit a nervózně jsem kráčel do další sezóny. Tvůrci ale ukázali, že mé obavy byly zbytečné. Na pátou závěrečnou sezónu už se tedy nebojím těšit a mám důvěru v to, že to tvůrci nepokazí a bude to nářez. Každá sezóna byla sama o sobě zajímavá, nabitá obsahem a nepustí diváka jen tak ze židle. Obsah se v průběhu života seriálu lehce mění a v pozdějších fázích už to není úplně to stejné s jakou myšlenkou seriál začínal, nicméně toto je převážně způsobeno stárnutím dětských herců a tvůrci našli podlě mě perfektní rovnováhu jak si co nejvíce zachovat originální atmosféru vzhledem k tomu, že tehdy dětští herci už nejsou děti. Herecké výkony byly výborné a nemám co k vytknutí. Obzvláště Hoppera si budu dlouho pamatovat, ten měl skvěle napsanou postavu a skvěle se do ní vžil. Ale i ostatní zaujmuli a každý měl své chvilky "slávy". Vizuály má seriál úchvatné a je zde vidět velký budget. Myslím si, že lépe se vyvést už opravdu nemohly. Ať už obyčejný kytkový demogorgon, mindflayer, či vecna. Všichni působí nechutně a nahání hrůzu. Musím také tvůrce pochválit za učebnicový příklad kompozice seriálové epizody a celkovou strukturu jednotlivých sezón jak díly na sebe navazují. Na konci skoro každé epizody máme takzvaný háček, který diváka zaujme, či šokuje a povzbudí ke sledování další epizody. Háčky jsou navíc přirozené vzhledem k plynutí scénáře, v žádném případě nebyly umělé, což je velmi důležité a proto si myslím, že pochvala je na místě. Skvělé složení epizod tedy mělo za následek to, že jsem se opravdu těšil na každou další epizodu a někdy jsem se neudržel a částečně jsem dopadl u binge-watching večerů které jsem si ale velmi užil :) (i když to je proti mým pravidlům :D). Asi i díky tomu si seriál užívá takovou popularitu, je to velmi dopaminové. Snad jen dvě poznámky bych měl. První k sovětským oblekům. Příjde mi jako nesmysl, aby se rusáci v utajení strojili do takových uniforem ještě na americké půdě. Na druhou stranu je možné, že tvůrci se k tomu odhodlali možná i kvůli tomu, že seriál má i mladší divácké publikum a tvůrci se chtěli ujistit, že toto publikum jednoznačně pozná ruského mužika :D Druhá poznámka, je k epizodě ze 2 série s Kali, ta byla nudná a do seriálu podlě mě nepatřila. ()

jana.b

Seriál hodnotím bezprostředně po maratonu všech čtyř sérií. Mé sympatie a antipatie k hlavní hrdince se střídaly v závislosti na tom, zda zrovna byla obětí (fandila jsem), nebo zda pomáhala ("kupodivu" jsem fandila též). Nefandila jsem, když se chovala jako fracek, což je vlastnost, které nejsem obecně příznivcem, a což je důvodem, proč jsem poslední půlhodinu posledního dílu čtvrté série tolik neprožívala. Vím, že šlo o celé lidstvo, ale osudy hlavní cílené oběti (poměrně sympatického záporáka s ne úplně hloupým světonázorem) levitující-spící mě v napětí moc nedržely. Co jsem nedávala po všechny čtyři série, bylo to, že NancyJoyceAdalší omráčí monstrum, hlavu mu neutnou, tak můžou čekat, že se za chvíli asi pravděpodobně probere a půjde po nich, a oni na něj několik dlouhých momentů ZASNĚNĚ HLEDÍ (eufemismus)!!! Ale na druhou stranu kladně vyzdvihuji dobovost obsahující módu, muziku, zřejmě i techniku (hláška Suzie o internetu pobavila), schopnost vtáhnout (pro mě zejména v první a čtvrté sérii), efekty byly super a vlastně i to Elino deusexmachinovství nakonec shovívavě beru. Vlastně docela fajn oddechovka. ()

fandimir

1. série 85% První série mě nechytla až zas tak moc, jako následující tři, ale i tak jsem si ji užil. / 2. série 90% Začátek nic moc, ale potom se to rozjede a poslední dva díly jsou naprosto skvělé, bohužel opět pouze čtyři hvězdy kvůli nijak nedokončené, a pro mě nejneoblíbenější lince v celém seriálu ve které El jede za svojí ztracenou sestrou. / 3. série 90% Ten sci-fi nádech mi tam úplně nesedí, ale opět skvělé zakončení série. / 4. série 95% Za mě nejlepší a nejvíc hororová série ve které se všechno vysvětlí a vše do sebe zapadne. Výrazně delší díly mi vůbec nevadí a finále opět skvělé. ()

ReactLotus

Najlepší seriál ever? I don't think so. Najlepší pôvodný seriál Netflixu? Asi aj hej. Jediný dôvod, prečo som si pozrel seriál je Master of Puppets od Metallici. Proste ma to nelákalo. Ale k tomu sa ešte dostanem. Nemyslím si, že deti vedia hrať, je to divné a nelogické, keď práve ony majú zachraňovať svet. Preto som sa ST vyhýbal. Prišlo mi to ako debilný nápad, ale mýlil som sa. Seriál zo mňa ale neurobil pedofila, takže názor na deti v hlavnej role zostáva rovnakí - nemajú tam čo robiť. ST to vymyslelo s nimi dobre a prekvapivo si Netflix vybral vhodné deti, ktoré vedia hrať. Plus si kidi určite dobre rozumejú, lebo vedia uveriteľne zahrať všetky emócie. Tvorcovia veľmi dobre vyriešili problém viditeľného starnutia u detí a nevyzerajú ani príliš staro, ani mlado.    Síce nie všetci herci mi sadli (napr. Will). Je teplý. To mi je jedno, aj napriek tomu, že som homofób. Nehodil sa mi tu, prišiel mi trochu zbytočný a mal som pocit, že tam bol len pre 2 veci (to sú ale spoilery, tak ich neupresním) až pokým vo 4. sérií nedostal viac priestoru. Konečne sa ukázal aj trochu inak. To je tu úžasné, ten character development nie len u Willa, ale pri väčšine postáv. Je to family & society friendly seriál, čiže takmer žiadne nadávky a rasovo a sexuálne diverzné obsadenie. Príbeh je dobrý, avšak každá séria je prakticky o tom istom, len s drobnými zmenami. Pri 4. sérií ma to už trochu omrzelo. Tie zmeny sú vlastne iba nové postavy a trochu iné situácie. Vždy to ale je o tom, že treba zachrániť svet pred monštrami z Upside Down. Škoda, ale o čom inom by to aj malo byť. Preto som aj rád, že to ukončia 5. sériou. Už tomu dochádza "šťava".    Soundtrack je nádherný. Zhoduje sa s piesňami, ktoré vyšli v rokoch, kedy sa série odohrávajú, čo neplatí iba pri piesňach, takže to dáva pocit nostalgie a pritom nie som až tak starý, a tie časy som nezažil. Nech ide Marvel/Disney niekam so svojím CGI. Literally jedine Vecna (miestami), Upside Down (v 1 scéne) a zopár ďalších vecí vyzerajú hrozne. Inak to je majstrovské dielo. Kvalita… Ešte sa vrátim k tomu soundtracku. Je tu The Four Horsemen a Master of Puppets od Metallici😍😍 Súdruhovia zo ZSSR majú extrémne zaujímavú dejovú linku, ale strašne nelogickú. Akoby tvorcovia veľmi nevedeli ako ich do príbehu zakomponovať. 8/10 ()

Repa_02

1.série 90%. Zvedám pět procent kvůli celému seriálu... Až na špatný začátek byla skvělá. 2.série 90%. Nejlepší série nebýt toho hloupého dílu o eleven a její sestře. 3.série 80%. Nejhorší série - nebylo to ani sci-fi/fantasy ani horor. Příběh mě nijak neohromil a do šestého dílu prostě nuda. 4.série 95%. Nejlepší hlavně kvůli tomu, že se tam všechno vysvětlí a za hororovou atmosféru. Nejlepší zápletka a zakončení je taky skvělé. Celkem 85%. Mohla by tam zemřít už nějaká hlavní postava, je to docela divné, že lidi tam umírají, ale nikdo hlavní nezemřel. ()

oli9

80ky jako vyšité. Tuhle partu si oblíbíte. Skvěle promíchané hororové a akční filmy z 80tek . Hororové i vtipné momenty. Viděl jsem ten hype okolo tohohle seriálu a nějak se mi do něj nechtělo. Tak jsem se k němu dostal až ted a musím říct. Ten hype je zaslouženě... Děj, herecké výkony, prostředí , atmosféra.. Vše nemá chybu, 4 série jsem hltal jako nic. Až na jeden díl ( sestra ) do sebe vše zapadalo jako perfektní promyšlený složitý stroj ()

Kozlowski8

Do retro stylu 80. let stylizovaný seriál, z něhož doslova sálá dobrodružství, tajemno a napětí, které prožívají hrdinové jeho příběhu z městečka Hawkinsu. Skvěle seskládaný příběh, v němž se protíná několik linií, skvělá syntezátorová a rocková hudba, příznačně doplňující tu osmdesátkovou atmosféru a výborní herci v nezapomenutelných a výtečně napsaných postavách. Kromě osvědčených harcovníků, jako je David Harbour nebo Winona Ryder, mne nadchla Millie Bobby Brown a celá parta dětských hrdinů, která příběh neskutečně obohacovala a myslím, že byla přímo jeho hlavním - nosným kamenem. První a druhá série je u mne na čistou pětku, třetí a především čtvrté pokračování však trošku ztratilo dech a kouzlo a vidím je na čtyři, resp. tři hvězdy. Parádní práce všech, kteří se na seriálu podíleli. Silná závislovka a krásný, nostalgický výlet do 80. let a do filmové tvorby tohoto období a taky do dob pravého dětského kamarádství a dětských part. 85 %. ()

Kecana

Stejně jako s Hrou o trůny, i s tímto seriálem jsem si počkala až na rok 2022. A konečně jsem pochopila, proč jsou z něj všichni tak nadšení. Fantasy seriál s dětskými hrdiny, které si člověk zamiluje. Už aby byla další řada:) 10/10 ()

Bestfan112

První série je vždycky taková normální, docela o ničem. Děj: Ve městě Hawkins, ve kterém se dějí podivné věci,se sice po jednom chlapci slehne zem, ale objeví se dívka, která vládne silami, které jako by byly z jiného světa. Postavy: Nejvíc Cool podle mě jsou: Mike Wheeler, Eleven ( Jedenáctka, El, Jane, pokud neumíte někdo anglicky!!!!!! ) Jim Hopper, Nancy Wheelerová, a právě Will Myers on je Strašně Cute!!!!!! Kvalitní tato série celkem je, Série 8/10 Jo jo jo, ono se nám to ještě vylepšuje... Od podivného Willova zmizení uplynul téměř rok. A život v Hawkinsu se ještě nepodařilo uspořádat. Ani zdaleka. Eleven se nám tu ještě vylepšuje, ještě nové postavy Mad Max uuuu ta je mňamí, Billy...tak to je celkem slizák, Nancy je také mňamí, ale ta už tu je od první série!!!!! Tato série je ještě lepší než první série, 9/10 No ty „vole”!!!!!... To je také Strašně moc skvělá série... Nová láska. Nové obchodní centrum. A vzteklé krysy, které běží za nebezpečím. Prostě léto roku 1985 ve městě Hawkins. I jediné léto ale může změnit úplně všechno. Jak se tam vloupali do té ruské základny No ty Vado!!!!!!!!! A jak tam je ta Sexy kost Robin Už rači dost nadávek, sexuálních narážek atd... nechci aby ste mě někdo nahlásili To teda nechci!!!!!!!! Prosím ne!!!!!!!!!!!!!!!! No nic. A to finále, jak tam byla Suzie ( OMG, ta je prostě Cute) hezky tam zpívali Limahl - NeverEnding Story (hudební videoklip) (1984) R.I.P Billy chudák, jednak to byl slizák Čtvrtou sérii ještě dokoukám, Ze tří sérii která se mi líbí jsou všechny Opravdu jsou to všechny série!!!!!! 9/10 Stranger things 4 je nejlepší série, no ty bláho, to je prostě Cool. Těsně před jarními prázdninami se do Hawkinsu vrací temnota. Čeká nás nová porce hrůz, děsivých vzpomínek a taky úplně nové nebezpečí, ze kterého tuhne krev v žilách. První díl kromě konce byl o ničem, druhou epizoda si nepamatuju, třetí epizoda byla už dobrá, jak Eleven m**la tu holku bruslí a jak pak řvala ( tak po tomhle mi běží mráz po zádech), čtvrtá epizoda je celkem lepší, po té minulé epizodě s tou bruslí si Jane přidělá na problémech a pak naštěstí přichází ten nějaký doktor ( zřejmě z její minulosti ). Shrnu to: od té páté, šesté epizody to je nejlepší. Série 17/20 Shrnutí: Toto je jeden z nejlepších seriálů všech dob už se moc těším na pátou sérii, která přijde přiští rok Seriál 43/50 ()

nikinikiniki

Výborný seriál, kde najdete všechno - napětí, akci, lítost, překvapení, romantiku a mnoho dalšího. U filmů a seriálů se moc nedojímám, nicméně některé pasáže mě fakt dostaly a vehnaly slzy do očí anebo se postaraly o husí kůži. :) Všichni herci naprosto bezvadní. Oblíbila jsem si pochopitelně "jedenáctku" v podání výborné Millie Bobby Brown a Dustina (Gaten Matarazzo). Netrpělivě vyhlížím 5.řadu. :) ()

Netflix chystá americkou Korunu

Netflix chystá americkou Korunu