Elena z Avaloru (TV seriál)

Elena of Avalor

Elena z Avaloru

Elena of Avalor - Ready To Rule

Animovaný

USA, 2016, 20–27 min

Sofia the First ve starším vydání. I když to může působit kýčovitě, celkový koncept se mi líbí a některé písničky si i jako dospělák vyloženě užívám :-). Pro malé slečny určitě jedna z těch lepších možností.(24.12.2017)

• gpx

No tak tohle je opravdu nebezpečné. Další důvod uvažovat o vymazání Déčka ze seznamu kanálů. Totální sexistické zvěrstvo. #ZÁVADNÉ(18.5.2019)

Pro vyvážení etnických skupin už opravdu chyběla jen Elena. Klasická Disneyovka o statečné a rozumné princezně držící se klasického scénáře - zápletka, písnička, vyresebi. Pro děcka ale dobré.(26.1.2017)

Volné pokračování Sofie První se nese v podobném duchu, odlehčené díly plné písniček, krásných postaviček a neškodného děje. Naštěstí animace je pro oči líbivá a díly pro mozek dospělého stravitelné.(21.4.2019)

• - Elenini prarodičia, Francesco a Luisa, mali mať pôvodne mená Tito a Cici. (LuiCJ)

• - Princezná Elena predstavuje vôbec prvú latinskú princeznú pod záštitou Walta Disneyho. (LuiCJ)

• - Prvý seriál Disney Channel, ktorý získal certifikát prístupnosti TV-Y, a teda - seriál vhodný pre všetky deti. (LuiCJ)