Hodný holky (TV seriál)

Good Girls

Drama / Komedie

USA, 2018–2020, 27 h 35 min (Minutáž: 41–44 min)

Tvůrci:

Jenna Bans

Christina Hendricks, Retta, Mae Whitman, Reno Wilson, Manny Montana, Matthew Lillard, David Hornsby, Kathleen Rose Perkins, Kingston Foster, Lidya Jewett, Izzy Stannard, Sara Paxton, Larry Clarke, Zach Gilford, Carlos Aviles, Sally Pressman, June Squibb, Keith Brooks, Christine Horn, Robert Jumper, James Lesure, Thomas McDonell, Allison Tolman, Jwaundace Candece, Kelly O'Neal, Clark Sarullo, Meredith Giangrande, Leland L. Jones, Caleb Emery, Paige Hullett, Braxton Bjerken, Nicholas Alexander, Albie Selznick, Danny Boyd Jr., Kue Lawrence, Annie Sertich, Damien Leake, Noah Salsbury Lipson, Joanna Leeds, Denitra Isler, Lauren Stamile, Brad Morris, Jay Jackson, Christopher Gehrman, Josh Duvendeck, Nicole Bilderback, Stephanie Dunnam, Susie Geiser, Jennifer Pierce Mathus, Lisa Dring, Tiffany Morgan, Blake Shields, Blake Gibbons, Pasha D. Lychnikoff, Joe Lorenzo, Sam Huntington, Ryan Masson, Jessica Treska, Diva Zappa, Franco Vega, Jessica Walter, Mary Hollis Inboden, Tricia O'Kelley, Diane Delano, William Allen Young, Richard Leacock, Michael Croner, Marshall Manesh, Cinda Adams

Prvních pár dílů je úžasných, pak se tempo snižuje, protože do popředí se dostává sentiment, moralizování atd., což je docela škoda. Holky mohly klidně více tlačit na pilu. Každopádně je to 10 dílů skvělé zábavy a vyloženě se těším na druhou sérii. Chemie mezi hlavními třemi hrdinkami je dokonalá, zejména Retta dokáže už jen svým pohledem diváka rozesmát, zatímco Christina Hendricks umí zase ukázat, že když potřebuje, ví, jak být tou správnou b*tch. K tomu si přičtětě skvělý soundtrack.(17.1.2019)

Nemastný a neslaný sitcom, který jakou svou přednost využívá ústřední hereckou trojici. Ano, je radost se na ně dívat, ale diváka to do nekonečna bavit nebude. Škoda, že scénář úplně nezvládá držet napětí a svou nejlepší zápletkou, kterou je vykradení super marketu třemi maminami vlastně po 2 epizodách kompletně diskarduje. Retta je výborná, ale po pěti epizodách končím.(9.7.2018)

U Good Girls mě zaujalo obsazení. Kočka Christina Hendricks a Mae Whitman z Parenthood a k tomu pár dalších známých tváří. Příběh, kde tři matky kvůli finanční tísni se rozhodnou dát na dráhu zločinu taky nevypadal marně. Ze seriálu jsem velice spokojený, matky jsou výborné, Rio je taky perfektní a krásně to obohacuje. Seriál mě bavil a tak prodloužení pro druhou sérii hodně potěšilo. 70%(9.5.2018)

Vynikající seriál, jehož největší předností je funkční chemie mezi třemi hlavními představitelkami, včetně odzbrojujícího množství hlášek. (update: platí pouze pro I. sérii)(19.7.2018)

Absolutně boží. Jinak se to říct nedá. Přesně takový seriál tady chyběl. Skvěle napsané, zahrané, zrežírované. Všechny tři hlavní postavy jsou obsazené tak dokonale. Konečně mám dojem, že vidím v televizi normální ženské. Rio hraný Manny Montanou je gangster se zlatým srdcem a okamžitě jsem si ho zamilovala. Good Girls se dle popisu tváří jako komedie, ale je to mix krimi, drama a černého humoru a tohle všechno vytváří něco mezi oddychovkou a seriálem, který ze mě udělal závislou. 19 epizod jsem shlédla během 5 dní a okamžitě bych si to zopakovala znova. NBC si tenhle klenot nezaslouží.(6.5.2019)

• - Když ženy poprvé vykrádají obchod, Annie (Mae Whitman) zakřičí: „Dobře, všichni zůstanou v klidu a nikdo nebude zraněn... Dámy a pánové, tohle je vloupání!“ Což se nápadně podobá prologu Hunny-Bunny a Pumpkin během vyloupení restaurace ve filmu Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994). (Mani)