Ledová archa

• USA Snowpiercer
USA, (2020–2025), 30 h 58 min (Minutáž: 43–53 min)

Předloha:

Jacques Lob (kniha), Benjamin Legrand (kniha) (více)

Jennifer Connelly, Daveed Diggs, Mickey Sumner, Sheila Vand, Alison Wright, Iddo Goldberg, Lena Hall, Aaron Glenane, Mike O'Malley, Karin Konoval (více)

Série(4) / Epizody(40)

Planeta zamrzla a v obřím vlaku, který krouží po zeměkouli, se poslední lidé snaží bok po boku přežít v křehké rovnováze. (Netflix)

Recenze uživatele Kimkong k tomuto seriálu (34)

Božský konstruktér (2021) (S02E08)

Wilforduv ďábelský plán se uskutečnil. Nejdříve rozdělit posádku a poté se přes sabotáž stát hrdinou. ()

A jedeme dál! (2021) (S02E09)

Wilford upevňuje moc. Původní vedení dává uklízet hovna nebo do spánku. Melanie zůstane opuštená. ()

Do bílé noci (2021) (S02E10)

Další změna vedení vlaku a pokus o záchranu Melanie. ()

Série 3 (2022) (S03)

Téma vlaku jedoucího zmrzlou pustinou je již hodně vyčerpané. Několik zvratů, ale jinak už slabota. ()

Želva a zajíc (2022) (S03E01)

Dva vlaky. V každém je odboj a v každém to stojí za hovno. A doslova někdo dostává sračky a někdo si žije jak pán. Jo a tajemný cizinec z náhodného domku. ()

Poslední na řadě (2022) (S03E02)

Nový cestující. Superzbraň. A setkání vlaků. ()

První rána (2022) (S03E03)

Převzetí vlády nad vlakem. Trochu to přehnali s tou velkou lži na konci. ()

Nový život (2022) (S03E05)

Pokusy o vraždu Wilforda i Laytona. Čekání na dítě. Proč Pike dělá co dělá nedává smysl. ()

Narozen, aby krvácel (2022) (S03E06)

Přiznám se. Tady jsem usnul a musel jsem si konec pouštět znova. Zápletka s Pikem je v kontrastu s jeho chováním minimálně na začátku řady naprosto nepochopitelné. Vytvořili si vlastního padoucha, jen aby nějakého měli. ()

Ouroboros (2022) (S03E07)

Další díl, kde jsem spal. Naprosto zbytečný díl. Pokud bych chtěl koukat na snění, pustím si Sandmana. ()

Dát se do pořádku (2022) (S03E08)

Po dvou uspávacích dílech jsme se vydali hledat postavu která táhla předchozí řady. V cestě se objeví obláček plynu. Důvěryhodný informátor tvrdí, že vše bude ok. No není. Díky konstrukční vadě a lži umírá další, ačkoli jen hostující, člen pohádky. Náhoda? To sotva. Ale nikomu to nevadí. Zatím. ()

Signál pro všechny (2022) (S03E09)

Máme tady očekávanou záchranu a né tak očekávanou zradu. Takový malý převrat. Opět. Kdo je proti komu se ještě uvidí. ()

Prvotní hříšníci (2022) (S03E10)

Spousta pletichaření o nadvládu nad vlakem. Rozdělení vlaku a otevřený konec. ()