Dovolená u tohoto jezera není zrovna šťastný nápad. Jezero Lake Placid je vyhledávanou turistickou oblastí. Když se několik turistů ale stane obětí neznámého lidožrouta, je povolána na pomoc skupina lidí, která ho má zneškodnit. Úkol je jasný, ale celou situaci zkomplikují vztahy mezi členy týmu. Kelly je paleontoložka, která má z přírody strach a svého prvního výjezdu do terénu se opravdu hrozí. Její odpor k otevřeným prostorám rozčiluje ochránce zvířat Jacka, který by se nejraději obešel bez ní. Třetím v partě je místní šerif, který chce netvora za každou cenu najít a zabít. Do věcí však začne nečekaně zasahovat i profesor mytologie, který se snaží všechny přesvědčit, aby netvora chytili živého. Čas běží a vrah je stále na svobodě. (HBO Europe)

E lan

Průměrný horor s tolik ohraným příběhem, který v tomto pojetí nijak neurazí (rozhodně ne před půlnocí v pondělí večer). Je to dobrá zábava pro usínání, hlavní postavy jsou velkým klišé, které ale tak nějak funguje dohromady (snad jen kromě standardně dřevěného Pullmana). ()

haWranka

Krásná ukázka "kvalitního" béčka. Sympatická hlavní hrdinka a můj oblíbenec Bill Pullman. Jezero představuje všechno, co jen můžete čekat od filmu, kde je hlavní zápletkou přerostlej krokodýl požírající všechno, co mu přijde do cesty a naprosto oddanej svojí paničce:) ()

gemi

Miluju scény, kdy lidé vědí, že ve vodě číhá smrtelné nebezpečí, a přesto se do jí jdou ráchat, případně jako ta telata čumí naklonění přes okraj loďky a hrozně se diví, když po nich pak obluda skočí. Film je těmito scénami protkán. Některé scény jsou docela vtipné, což tento jinak zcela nezajímavý snímek drží kousíček nad vodou (plnou hladových přerostlých krokodýlů). ()

waska

Spíš než horor je to komedie, s dobrým hereckým obsazením a s pár lekavými momenty. Víc než za 3* to není určitě, za míň už kvůli sympatickému krokoušovi taky ne. ()

Kvasekus

takové celkem klasické lehce horové drama o vraždícím monstru. Nicméně akční scény byly vcelku povedené a občas se atmosféra pěkně uvolní, ale dohromady to nedává víc než ty tři hvězdy už jenom proto, že vedlejší herci jsou lepší než hlavní hrdinové. ()

Acrobat odpad!

A babke nikto neprikázal, že prikrmovať zvieratá je v ZOO zakázané ? Čoby bolo keby... Herecké najtopornejšie telesá (okrem Gleesona) sa zišli predviesť scenáristický neosobné a prešľapné gestá, ktoré nedokážu navnadiť atmosféru ani na tých mizerných 76 minút. Veľké hodnotenie je záhadou z Lake Placid, kde jediným tromfom je akurát jednota miesta. Od vody sa nikdy nevzdiališ, ale od filmu sa puto pretrháva každou Ďalšou minútou. (videné 13.08.2019, AMC) ()

Demonic189

V 15tich totálna bomba, z ktorej som uchcával. Dnes predsa len o niečo priemernejší mix komédie a hororu, kde sa mihne kopa známych xichtov a jeden fantasticky krokodíl. Ten je chvala bohu digitálny len občas, inač ide o parádne a des naháňajúce monštrum. 65% ()

RypavaDvojka

Milý vtipný nature horor s velkým krokodýlem. Musím říct, že mi to trošku evokuje Anakondu (První díl modrý a dobrý, druhý černý ale mě se moc líbil, poslední dva díly kvalitativně jinde, tady to bude pravděpodobně podobně (Heh, vtipná slovní hříčka)). Pěkná kamera, vtipu dost (Sob, krokodýlí máma nebo ten tlusťoch (nemám šajna o jménu)). Celé to vytváří vcelku koukatelný filmy a jelikož se mi tématikou trefil do chuti, 80% má jistých. ()

Likan7

Bridget Fonda byla tehdy jedna z nejkrásnějších hereček a je velká škoda, že s herectvím sekla takhle brzo. Každopádně jedna * patří právě jí. Ta druhá sympaťákovi Pullmanovi a faktu, že film má jen 82 minut. Většinou je to totiž celkem nuda. Triky ještě nebyly tak dobrý a levný, aby se krokodýl mohl víc rozparádit. Jako béčko na nějaký deštivý dopoledne to ale neurazí. ()

Nix

Další krokodýlí jednohubka. A zase jsem se bavil, tentokrát je tu odlehčená forma v podobě vtípků a fakt jsem se nasmál u toho. Co se týče zvířátka, na 90tky je fakt slušně udělanej a celkově film i díky krátké stopáži odsýpá a nenudí. Skvělé béčko. ()

Euchrid

Děsivé tohle jezero rozhodně není, ale jako nějaký hybrid napínavé komedie mě už poněkolikáté vůbec neurazil. Bridget je bezva roztomilá a krokouš nejspíš bude taky jenom nepochopený dobrák. Míru zábavnosti bych šoupl do mezí podvečerního sledování telky, když už se člověku nechce moc přepínat kanály, ale zas tak vymatlaný aby se díval na cokoli ještě není... ()

Knor

Dokonalá hororová komedie, přesně vyvážená a max. zábavná. Skvělý obsazení to celý jen podtrhuje. ()

Ethano

Celkem koukatelný horor?, thriller?, komedie?, parodie? - raději jenom film. Jedna věc mi ale pořád vrtá hlavou: "Je to zločin, přát si spolknutí policistů?" :) ()

Stejšn

U tohohle filmu jsem se výborně bavil. Zdařile balancuje na hraně mezi příšeráckým hororem a černou komedií. Od nudných béček typu zvvíře zmutované do obřích rozměrů -> vraždí vše živé -> povoláme armádu a nazdar - se liší výrazným ekologickým aspektem, když se hrdinové snaží tvora pochopit a i zachránit. Přestože terorizuje jiné lidi. U scény s medvědem jsem vyprskl smíchy a i hlavní hrdinové si z ní dělají ve filmu srandu ("viděls jakej měl ten medvěd výraz?"). No a babka tomu dává korunu. Poprvé mě to moc a moc bavilo, podruhé už to sice bylo jen příjemné na koukání, ale i tak tomu s čistým svědomím dávám 4 hvězdičky, hlavně za nový pohled na žánr. ()

Vikinec

Můj oblíbený film. Půjčil jsem si to jako seriózní horor, ale nakonec jsem se bavil ještě víc. Je to opravdu vtipný. ()