Epizody(20)
-
Operacija prikrytija (E01)
-
Děňgi na bočku (E02)
-
Bunt na korable (E03)
-
Mirnyj atom (E04)
-
Finansist (E05)
-
Most (E06)
-
Sekta (E07)
-
Schrony (E08)
-
Agent Paladin (E09)
-
Zachvat samoljota (E10)
-
Perebežčik (E11)
-
Čelovek, kotorogo ně bylo (E12)
-
Čjornyj spisok (E13)
-
Složnyj farvatěr (E14)
-
Tajfun (E15)
-
Russkij dvigatěl (E16)
-
Ryba po-kitajski (E17)
-
Grjaznaja bomba (E18)
-
Verbovščik (E19)
-
Žemčužina iz kosmosa (E20)
Hrají
Julija Polynskaja
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Metod (2015) (seriál)
Anna Karenina (2017) (seriál)
Sergej Vorobjov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Mark Gavrilov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Igor Nikolajev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Andrej Blagoslovenskij
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Vadim Romanov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Marija Žiganova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Alexandr Udalcov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Mancygin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anton Bagmet
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Olga Oniščenko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Alexandr Čerkašin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Sparta (2016) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Andrej Ljovin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Andrej Averkov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Alexandr Razbaš
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Julija Kudojar
Nejlepší seriály:
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Oleg Fjodorov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ladoga (2014) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Taťjana Vorotnikova
Nejlepší seriály:
Ladoga (2014) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)