Love, Death & Robots

USA, (2019–2022), 7 h 45 min (Minutáž: 6–21 min)

Kamera:

Ken Seng

Stefan Kapičič, Elaine Tan, Time Winters, Omid Abtahi, Christine Adams, Hakeem Kae-Kazim, Josh Brener, Gary Anthony Williams, Chris Parnell, Emily O'Brien (více)

Série(3) / Epizody(35)

mapar

Tak neuvěřitelně rozdílné díly se snad ani nedají dohromady hodnotit. Naprosto odlišné přístupy k animaci, vyprávění a tématům. Některé díly mi dost nesedly, ale ty které se trefily, tak teda přímo na komoru. Díl "Good Hunting" mi stanovil nový etalon dokonalého steampunk díla. Naprostá cinefilní nirvána, čelist na podlaze a několik dní poté uznalé pokyvování hlavou. ()

Pavlis.xxx

Výborná pecka plná zajímavých kraťasů ze kterých si určitě každý něco vybere. Některé díly by určitě stály za prodloužení nebo minimálně jako inspiraci pro další tvůrce. Dlouho jsem se takhle nebavil. Skvělé obě série. ()

Dalajlada

Skvělý seriál, který se naprosto ničeho nebojí. Násilí, krve a ani nahoty. Navíc se nesnaží být korektní za každou cenu a jde si svou vlastní cestou. Některé díly jsou naprosto perfektní, jiné o něco slabší, ale celkově se jedná o výtečnou sbírku na téma love, death and robots :) ()

stuj

Super zábava. Sci-fi povídky a povídečky. Některé vtipné, některé vážné a některé samozřejmě nic moc. To ovšem neva, vždyť jsou krátké. Platí pro všechny tři sezóny. ()

Hexx

Tak mám staženu třetí sérii a jsem moc zvědav, co mě zase uchvátí :-) Asi to tak má každý, že si v něčem najde to své, některé díly ho baví víc, některé míň. Občas to je opravdu luxusnost sama, podpořená až někdy neuvěřitelně parádním vizuálem, při kterém se mi rozehřívají oční bulvy do žhnoucího červena. Inu, a některé díly jsem zase protrpěl. V konečném hodnocení je to však jasný nadprůměr a možná že po třetí sérii změním na čtyři hvězdy, kdo ví... :) ()

Maslo133

Velice originální netflixovský počin. Rozhodně stojí za shlédnutí. Některé díly jsou vizuálně doslova nádherné, střídají se různé styly animace, která se někdy prolíná s hranými výkony. Mám rád temné scifi a z tohoto soudku je zde několik velice povedených dílů jako Za souhvězdím orla nebo Na Sonnie si nepřijdete. Troufám si ale říct že nějaký oblíbený díl si tady najde každý. Za mě 90% ()

mad.dog

První série je jedním ze současných vrcholů filmařské kreativity a originality v animované tvorbě. Každá povídka je jiná, osobitá a nápaditá. Bohužel, druhá a třetí řada ztrácí na první jak počtem dílů, tak nedostatkem skutečně originálních epizod. ()

AhojTuHanka

Studentský filmy jsou to skvělý, ale osobně tento formát, náměty a té délce úplně neholduju, takže za mě jen tři hvězdičky. ()

GabrielG

Nečakal som že ma tento seriál až tak bude baviť. Milujem scifi tematiku a skvelú animáciu rôznych druhov. Tento seriál mal byť teda ako stvorený pre mňa avšak veľmi som nedôveroval krátkej stopáži ktorá je u väčšiny epizód do 20 minút. Bál som sa totiž že sa mi behom tak krátkeho času nepredá príbeh a postavy a poteší len fajn námet a animácia ale moje obavy sa nenaplnili a tak je tu jeden z najoriginálnejších Netflix projektov. Geniálny mix audiovizuálu ktorý je v každom dieli iný a jedinečný. Aj keď vám niektoré diely nesadnú či už námetom alebo animáciou trvajú krátko a sú ucelené nakoľko sa jedná o antológiu. Nebude teda vadiť ak ich preskočíte. Je až prekvapujúce koľko rôznych príbehov ktoré sú naozaj nadpriemerné dokáže tento seriál ponúknuť. Samozrejme že sú tú aj slabšie epizódy ale tie sa vo výsledku dajú prekusnúť za vidinou ďalšieho skvelého animačného skvostu ktorý môže prísť hneď v ďalšom dieli. ()

alienable

Skvělej projekt! Dávám poctivě postupně všechno. Některý věci mě totálně přikovaly k obrazovce a přála jsem si vidět a vědět víc, něco mě až tak nechytlo. Hodnotim jako celek, na pět hvězd je jen pár věcí, ale rozhodně mě to nadchlo. ()

emde

Prvá séria je skôr preceňované nič. 3 roboti a Jogurt sú príliš málo, aby zachránili prvú sériu. Uvidíme, čo dokáže druhá séria. Takže, druhá séria ešte väčšie nič. Okrem jednej vianočnej sklamanie a preto jedna hviezda dolu. Ideme na tretiu a skôr mám obavy, čo na mňa netflix zase hodí za prekvapenie. Nechápem ako môže byť skvelá tretia súčasťou tých dvoch predtým. 3 roboti sú späť hneď na začiatku, krab na lodi hotový piráti z Karibiku. Mini zombie je geniálna ironická záležitosť. Krysy v stodole sú väčší bojový zážitok, než väčšina šablónovych sraciek v celom LD&R. Všetko ostatné mi prišlo ako podpriemerné. Za tretiu sériu dávam ale jednu hviezdu nahor. Čiže 2*. ()

mapollam

Striedanie štýlov, prekvapení, šokujúcich námetov..musím sa priznať, že som natoľko povrchný, že milujem každú jednu časť. ()

MrMartinTm

Love, Death & Robots je sbírka krátkých animovaných filmečků, se stopáží od 5 do 20 minut, a upřímně? Já tenhle projekt hrozně žeru. Prostě, fakt, že tady je seriál, který má několik desítek krátkých epizod, přičemž každý díl má jiný žánr, jiné téma, jiný příběh a hlavně, jinou animaci, to je tak strašně super. Já osobně miluju antologie a Love, Death & Robots je naprosto super osvěžující pecka. Není nic lepšího, než si při znuděném večeru pustit 3 náhodné epizody, vyjde vás to na půl hodiny a pěkně se zabavíte. Samozřejmě, fakt, že s každou epizodou dostáváme i nový styl animace je taky boží. Pro fanoušky 2D kreslené animace, realistického 3Dčka, anime vzhledu nebo různých experimentálních stylů, každý si tu najde něco svého. Samozřejmě, některé epizody jsou horší, jiné jsou výborné, ale to se u antologie asi musí čekat. Povinnost pro každého fanouška animace. 7/10 ()

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě