Deníky červených střevíčků (TV seriál)

Red Shoe Diaries

Denníky červených črievičiek

Drama / Romantický / Erotický

USA, 1992, 66x30 min

David Duchovny, Rubi Zack, Christina Fulton, Audie England, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Margaret Cho, Elina Madison, Lisa Arturo, Arroyn Lloyd, Kira Reed Lorsch, John Enos III, Perrey Reeves, Robert Knepper, Jacqueline Lovell, Claire Stansfield, Alexandra Tydings, Ely Pouget, Lynette Walden, Elodie Frenck, William Wesley, Sofia Shinas, Kenny Johnson, Brent David Fraser, Jim McMullan, Sammi Davis, Carsten Nørgaard, Beverly Johnson, Al Israel, Sherrie Rose, Francesco Quinn, Justin Carroll, Michael T. Weiss, Victoria Mahoney, Taimak, Thomas Rosales Jr., Richard Hench, Saxon Trainor, Caitlin Dulany, Denise Crosby, Lydie Denier, Scott Lawrence, Annabelle Gurwitch, Carl Ciarfalio, Robert Mailhouse, Jennifer Rhodes, Laura Johnson, Clement von Franckenstein, Nina Siemaszko, Rachel Palmieri, Guy Amram, Bobbie Phillips, Manoëlle Gaillard, Jean-Yves Gautier, Laurent Le Doyen, Brittany Ashton Holmes, Peter Spellos, Carolyn Seymour, Travis Payne, Carmit Bachar, Renata Scott, Joseph Whipp, Rhonda Aldrich, Dominique Abel, Barbara Pilavin, Allan Graf, John Toles-Bey, Neith Hunter, Michael Bendetti, Brett Stimely, Jennifer Nash, Courtney Miller, Robert Peters, Mari Morrow, Sophia Santi, Hector Hugo, Alla Korot, Judy Toll, Alex Ardenti, Michail Mamajev, James DeAngelo, Paco Reconti, María Celedonio, Adamo Palladino, Alan Boyce, Henric Nieminen, Norman Howell, George Pilgrim, Carl Gilliard, Demetra Hampton, Dee McCafferty, Robbi Chong
  • sinp

Bezduchý, rádoby erotický a herecky zoufalý výplotek. Erotika je zde jenom zástěrka, aby tvůrci mohli odvyprávět tu nejbanálnější zápletku, dát na nájem těm nejbídnějším hercům + jednomu nešťastníkovi, co má tu smůlu se zúčastnit každé části a na závěr vždy za tmy a jasně definovaných zvuků říci - voilá! Máme erotický seriál. Celý tenhle cyklus se snaží seč může, ale je na tom stejně, jako když Duchovny na konci chrlí obscení moudra: Hodně špatně.(19.9.2005)

• papaguy

Je to kýčové, je to melancholické, je to nerealistické, je to i trochu erotické. Rozněžnělý Duchovny předčítá dojemná svědectví / erotické fantazie, většinou bez pointy (ačkoliv se to i někdy tváří, že tam nějaká je). Následuje několik minut důkladně stylizovaného simulovaného sexu. Ideální cílovka: děti, zastydlíci a čtenářky Harlequena (vychází to ještě?).(25.7.2012)

• gudaulin

V podstatě mohu souhlasit s komentářem uživatele Trona. Nemyslím, že by tento seriál byl nějakou špičkou televizní tvorby v oblasti erotiky, ale řadit ho mezi ten největší šunt, který spolehlivě poráží dokonce i zhovadilosti pana Simandla nebo tupé a vulgární německé erotické komedie, je vážně omyl. Toto hodnocení vzniká jednoduše tak, že si dnešní uživatelé vzpomenou na zklamání, kdy před lety čekali nějaké fajn porno a ono nic. Seriál šel u nás v první polovině 90. let, tuším, že v roce 1992 a reprízován byl o rok později. Od té doby se už na obrazovkách neobjevil. Takže zůstala jenom vzpomínka na nenaplněné očekávání. To, co má přinášet, tedy decentně pojatou nahotu a smyslnost, to taky divákovi poskytne. Reálné hodnocení by se mělo pohybovat někde okolo průměru. Celkový dojem: 45 %.(25.8.2007)

• marco.uk

Z hladiska erotiky by som tomu serialu nedal ani len jednu hviezdicku. Pamatam si ale ako 13-14 rocny, ako som si v noci zapinal televiziu v mojej izbe, s hlasitostou na 0 samozrejme a s udivom cakal, co sa bude diat. Nedialo sa nic, David Duchovny mi este nic nehovoril, no len ten fakt, ze pozeram nieco s hviezdickou, mi daval pocit nadradenosti nad spoluziakmi, ktori to pozerat nesmeli :-) :-) :-) Pssst, nehovorte to ale mojim rodicom…(20.3.2012)

• MartinNDL

Je to k smíchu, když pomyslím na to, že jsem si nastavoval jako malej klučina kazety, aby se mi nahrály tyhle rádoby erotický sračky jako Deníky červených střevíčků. Ani si nevzpomínám, jestli jsem potom u toho masturboval, protože když se na to dneska dívám, tak si řikám, že to ani snad nemůže nikoho vzrušovat. Snad jen blázny do Akt X.(8.12.2005)