Cow and Chicken

Animovaný / Komedie / Rodinný / Fantasy
USA, (1997–1999), 19 h 56 min (Minutáž: 23 min)

Tvůrci:

David Feiss

Charlie Adler, Candi Milo, Dee Bradley Baker, Michael Dorn, Howard Morris, Dan Castellaneta, Tom Kenny, Mark Hamill, Gregg Berger, Judith Light, Larry Cedar (více)

Série(3) / Epizody(52)

Cow and Chicken je animovaný seriál z 90tych rokov vysielaný na Cartoon Network. Je o dobrodružstvách súrodencov kravy a kurcata, ktorí majú ľudských rodičov (zobrazených len od pása dole). Cow má ale utajenú identitu superhrdinu a vysoké ego na vyriešenie všetkých problémov, ktoré im pripravuje červený lovec.

Animácia je veľmi podarená a netradičná kvôli deformovaným rysom. Seriál ukazuje i násilné stvárnené groteskné scény tradičné pre seriály ako Tom & Jerry, Bugs Bunny ,... (OscarH.)

Slavníkovec

Cartoon Network, kanál mého dětství = řada kvalitních a zábavných kreslených grotesek, a tuhle jsem si zvláště oblíbil, Kráva a kuře. ()

tomeek

Tento seriál naprosto změnil vnímání "kreslené pohádky" v mých desetiletých očích. Prdele s kečupem! Kečup ochucený kečupem! Naprosté psycho. ()

Mr.Ripley

Stačí jedna jediná vzpomínka a brečím smíchy. Nejen kvůli dokonale ulítlé animaci, ale především díky hlavním postavám a jejich smýšlení. ()

dANo

Úžasný kreslený seriál o krave a sliepke, ktoré svojou imbecilitou bojujú s úhlavným nepriateľom - čertom s veľkým zadkom :o))) ()

divak84

můj favorit na cartoon network. inteligentně hloupé, nemilosrdně vtipné a hlavně genialně namluvené. Charlie adler namluvil pokud se nepletu: otce, kuře, krávu a červeneho dáblíka. ()

Paity

Cow and Chicken mám tak trochu vždycky zakodován jako ten krvavý seriál ze Simpsonů itchy a Scratchy. Ani nevím proč. Tenhle seriál každopádě stojí za zkouknutí. A i když se tam vůbec nemluví, říká mnohé. Hlavně je to ale naprosto bláznivé! ()

kesty odpad!

ani sa nečudujem že su tie deti v Amerike také sprosté, ked im toto tlačili do hlavy, preboha ziveho, ako to moze mat take hodnotenie ?! rozpravka pre dospelych, to mozno, ale pre deti urcite nie..same zadky, vemená, sliny, groteskné výkriky a grimasy, u mňa nula bodov, vtip si predstavujem inak.. ()

Zalost

Solidně ujetý seriál, kde se vzaly nápady na některé díly, to si nedovedu představit (asi u mě zatím vede oživlý tuleň z vyžvýkané žvýkačky). Potřeštění rodiče, z nichž jsou vidět jen nohy, mají za děti sarkastické kuře a naivní krávu, kteří se pořád dostávají do různých potíží. Hlavní záporák je stejný jako v seriálu "I Am Weasel", The Red Guy, škodolibý a úchvatně zdabovaný. ()

bonifac

tento kreslený seriál patří k těm méně povedeným...už po grafické stránce se mi to nelíbí a fekálnímu humoru neholduju ()

Dimo

Supercooooow!!! Můůůůů!!! Seriál, kterému jsem pořádně ani nerozumněl (sledoval před devíti lety v lázních) ale příběh přesto pochopil a vždy jsem se náramně pobavil. Chjo, to byly časy. ()

/:-D

Bol som mlady svet ma nezaujimal zil som v mojom detskom svete a tato rozpravka patri k mojim srdcoviek.Dobra vecička ()

DadysGirl

Joooooooooo! Vraťte mi ty časy zpět... Já jsem dneska hrozně sentimentální a tohle je prostě výlet do krásných časů... ()