Reklama

Reklama

Série(2) / Epizody(38)

Obsahy(1)

V těch nejhlubších končinách vesmíru se musí tato prapodivná posádka vyhnout těm, kteří je pronásledují, a zároveň se naučit spolupracovat, aby zůstali o krok napřed a mohli rozlousknout záhadu, která obklopuje jejich loď. (TV Nickelodeon)

Videa (1)

Trailer 2

Recenze (2)

HAL 

všechny recenze uživatele

Čekal jsem bídu a nakonec byl vcelku příjemně překvapen - ano samozřejmě je to jen čistokrevně dětský Nickledeonovský seriál, nic co by rostlo v kvalitě jako brilantní Star Warsovské Clone Wars, ale pořád vcelku fajn dobrodružné sci-fi, které se nakonec ani nezpronevěřuje duši Star Treku. Na rozdíl od většiny ostatních současných Star Trek seriálů. Dospělého nefanouška zaujme nejspíš stěží, ale pro děti je toto na vstup do ST vesmíru ideální. 6/10 ()

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Prvních pár dílů, jak už je ostatně u Star Treku dobrým zvykem, bylo slabších, jenomže furt to bylo o třídu výš, než jakýkoliv současný ST seriál (možná kromě Picarda, který je super a SNW, které tehdy ještě nebyly). Naštěstí už v nich se ale ukázalo, že tenhle seriál nebude ani zdaleka jen pro mládež a že i letití fanoušci si v něm přijdou na své. Navíc byl již od začátku temnější a fakt mu to slušelo. Navrch poměrně sympatické postavy (až si zvyknete) a neskutečně luxusní animace, která dává celému seriálu úplně nový rozměr. Navrch skvělá Janewayová a výborný příběh, který se zhruba od šestého dílu, který skládá poctu zesnulým ST hercům (a několika žijícím) rozjede fakt ve velkém. Druhá polovina série, kterou nás tvůrci zásobili letos, je pak už vážně vynikající - skvělá práce s postavami (nejen novými, ale i Káťou a Chakotayem) a celá řada opravdu luxusních epizod, ve kterých se za dvacet minut střídá vtip, napětí i akce, děj se pořád posouvá dopředu a fakt to ani chvíli nenudí. Po oznámení Prodigy jsem si myslel, že to bude naprosto neskutečná blbost, naštěstí jsem se ale nemohl více mýlit. Tenhle Trek je už téměř od začátku má totální srdcovka. Moc pěkné sci-fi, moc pěkný Star Trek. 85 %. ()

Reklama

Galerie (206)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama