Spirála strachu: Saw pokračuje

• USA Spiral: From the Book of Saw (více)

Začíná se psát nová kapitola z děsivé knihy Saw. Zločinný strůjce pokřivené spravedlnosti roztáčí spirálu nečekané pomsty. Mladý detektiv Ezekiel "Zeke" Banks (Chris Rock) a jeho parťák (Max Minghella) vyšetřují děsivé vraždy, které začínají připomínat nechvalně známé případy z minulosti. Nevědomky se tak stanou hráči na šachovnici morbidní hry zákeřného vraha. A to ještě "Zeke" netuší, že spolu s ním bude ďábelskému plánu šíleného zločince čelit i jeho otec, vážený policejní veterán (Samuel L. Jackson). (Vertical Entertainment)

Raichu.Cz odpad!

Přemýšlí vůbec tvůrci co dělaj...? Tohle je doslova katastrofa! Obsadit do hlavní role komika Chrise Rocka... PROČ?! Chtěj snad z Horroru Saw udělat komedii?! Tohle už není žádná honba na to diváka vystrašit! Ale vyždímat z diváka peníze! Kdy konečně táhle serie skončí? odpověď je jasná... nikdy! Za mě 0% ()

hynekb

Strašidelný Rock, který všechny emoce hraje přivíráním očí, jako by neviděl na číslo přijíždějícího autobusu. Se Saw to nemá nic společného a John Kramer by všechny autory zavřel do jedné místnosti. Pak by spustil hru... ()

Andrmen221

Chris Rock je příšernej herec, průměrný komik, ale jako herec stojí fakt za hovno. 2 hvězdy na Samuela L. Jacksona a originálnost pastiček. Ovšem celý film je jinak nuda, strašný scénář, příběh na nic. Nikdo nepřežije žádnou hru, takže ani nemáme komu držet palce. Zkrátka hrůza. Do nekonekonečna remakovaná sračka je pořád sračka. ()

StandikK

Ach jo. Američané, když uvidí, že by z něčeho mohly trochu técí peníze, tak se té dojné krávy drži zuby nehty. Ale pak to může dopadnout takto, i když nalakali pár známých tváří. ()

PORTER44

Bohužel i když jsem velký fanda téhle série Saw tak 9 se nepovedla a byla nejhorší a pro mě hlavně díky hereckému obsazení a vůbec nejvíc hlavní roli ,kdo mohl do hororu vybrat komického herce kterého většinou znám z komediálních rolí,vůbec ale vůbec se tam nehodil že si to radši neprohodili se S.L.Jacksonem ten jedniný tam něco v tom filmu zahrál, jinak to vypadalo že tam hrají  amatéři,hodnotím akorát pasti opět vymysleli něco jiného ,trochu napětí a konec se povedl. ()

Cinex_studio

Bohužel jsem nucen dát jen dvě hvězdy a vážně mě to mrzí, protože celá série SAW je vlastně moje oblíbená. Ano, najdeme v ní skvělé díly, a stejně tak i špatné, ale jako celek je to vlastně více než fajn. No a tohle? To není vlastně ani SAW.  Scénář je od samotného začátku naprosto průhlednej odpad, co bych tady sepsal na koleni za hodinu a provedení a jednotlivé prvky na tom nejsou o moc lépe, jako třeba hlavní role, která je vlastně tragická. Nechápu, jak je možné se v roli producenta s tímto smířit a někam to pustit, protože většina českých herců, jež jsou hraním na bodu mrazu, by tohle zahrála asi tak nějak stejně (Hlavní role). Protože výrazy hlavního protagonisty jsou naprosto nerespektující dané události a už vůbec né koncepci příběhu a jednotlivé momenty. Bizarní scénář netřeba rozebírat, protože jednotlivé "sebevraždy" a stroje na zabíjení vymýšlel snad někdo, kdo o sérii SAW asi moc neví, alespoň to tak působí, protože jednotlivé stroje jsou naprosto hloupé, svým způsobem jeden úplně nereálný na provedení, natož jeden (SPOILER - Ten s míchou), jakkoliv postrádá jakoukoliv logičnost a prvky původního SAW konceptu. Bizár, bizár a všechno ještě jednou bizár. Tohle už ne, chci zas původní SAW, prosím. Tak snad SAW X bude to, co všichni očekáváme, ačkoliv po tomhle mám hodně velké obavy. Taková hodně průměrná dvojka. ()

VojtaHradec

Devátý díl série SAW nabízí nové pasti plné krve a bolesti hlas a tvář které se objevují v televizi jsou ještě více děsivé a únos jednotlivých obětí ve filmu a nové pasti dodávají tomuto pokračování šmrnc. ()

venedikt

Celkem bavilo, bylo to něco mezi detektivkou, thrillerem, morbidním hororem (napodobitel Saw) občas se člověk i zasmál černému humoru detektiva. Ovšem trochu zklamání je v tom, že režie se zapomněla vzdělávat v základních zdravotních primcipech, které zná i malé dítě, člověk má 6 litrů krve. Po 2 litrech jde do bezvědomí, většinou. Je tam vlákno na pokračování? Nevím, myslím, že Chris Rock je to poslední, co by mi vadilo, naopak skvělý výkon a co že je uřvaný. ()

leafroller

Asi největším překvapením byl Chris Rock jako ne-komediální ne-blbeček (při prvním záběru na něj mně totiž přeběhl mráz po zádech). Pokus o to udělat z čistokrevného hororu detektivku zafungoval dobře a to i při zachování mimořádné nechutnosti jednotlivých vražd. Jakoukoli hloubku zde sice hledat nelze, ale to taky nikdo nečeká. A pokud ano, měl by se asi nechat vyšetřit. Takže oddychovka s krvavým podtextem, u níž víte daleko dopředu, jakého je druhu. 60% ()

Samuel L. Jackson si zahraje v Saw

Samuel L. Jackson si zahraje v Saw

09.07.2019