Reklama

Reklama

Your Honor

(seriál)
Trailer 2
Drama / Krimi / Thriller
USA, (2020–2022), 19 h 33 min (Minutáž: 52–63 min)

Tvůrci:

Peter Moffat

Kamera:

James Friend

Hrají:

Bryan Cranston, Sofia Black-D'Elia, Tony Curran, Hope Davis, Hunter Doohan, Lilli Kay, Michael Stuhlbarg, Isiah Whitlock Jr. (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(20)

Obsahy(1)

Když mladistvý syn významného newyorského soudce nechtěně zabije v autě dalšího mladíka jedoucího na motorce, jeho otec naléhá, aby se dobrovolně předal policii. Ale vzápětí si to rozmyslí, protože zjistí, že obětí byl syn místního šéfa mafie, který otevřeně vyzývá k pomstě. Pokusy soudce zbavit se důkazů vedou k tragickým následkům pro dalšího teenagera. (webhomeless)

(více)

Videa (4)

Trailer 2

Recenze (36)

Radek99 

všechny recenze uživatele

Nejlepší seriálový počin dekády to zatím ještě není (uvidíme, jestli přijdou další řady a kam nás případně dovedou), ale přesto má Your Honor s fenomenálním Breaking Bad hned několik styčných ploch - skvělého ba mimořádného herce Bryana Cranstona v hlavní roli, stejně jako zásadní celkovou proměnu charakteru hlavního hrdiny a přerod jeho morálních zásad i hodnotového rámce. Úplné finále první řady je sice pokusem scenáristů o ohlas a navození až jakési antické tragédie a trochu ruší předešlé civilní a víceméně uvěřitelné vyznění, ale i přesto - tohle se vyplatí vidět... ()

Fr 

všechny recenze uživatele

„LÁSKA OTCE K JEHO DĚTEM JE BEZPODMÍNEČNÁ…“ ///    Scéna zabití z „úvodu“ ve mně zanechala fakt silnej dojem. Pak už to jde celkem rychle a brzo tady nejsou žádný tajemství. Všechno se zdá bejt tak jasný…. ale v tom je to kouzlo! Prostě víte a sledujete ten propletenec, do kterýho se postavy zamotávaj. Propletenec plnej lží a pocitu viny. Podezírám autory, že něco takovýho prožili! Škoda, že se tady (asi) nedá nikomu fandit… O rodičích a dětech. O rodičích, co bojují za svý děti i když tím zaprodají svoji duši. Závěr je zase nečekanej a hlavně…   ///  NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chci zjistit, jakej je to pocit, když se kvůli mně rozpoutá válka. 2.) Potřebuju rychlokurz v zahlazování stop.  /// Thx za titule „saurix“.       /// PŘÍBĚH  *****  HUMOR  ne  AKCE  ne  NAPĚTÍ  *** ()

Reklama

verbal 

všechny recenze uživatele

Opět dokonale páprdovitý perníkový fotr tentokrát nedýluje, ale zato má syna, který je na svůj věk až nesvéprávný, zženštilý labilní kokot. Ale to víte, v sedmnácti už je celkem pozdě litovat, že jste ho tenkrát raději neutřel do záclony, a tak když se ten přitroublý ňouma, co ani neumí na chvíli zastavit auto, když hledá pod sedadlem spolujezdce inhalátor, dostane do rozporu se zákonem a Naší kozou, dělá ctihodný, dříve striktně principiální a neochvějně morálně ukotvený papá všechno proto, aby udržel ebenové kabanosy od synova kakaa, jakož i výrobce cementových bot od jeho rachitických nohou. Inu, výborný vstupní nápad, satanžel trochu utopený ve falickém vršení až anticky tragických dilemat, kauzálních náhod, nad jejichž obskuritou by si Aristoteles přinejmenším retardovaně poslintal tógu, v neméně alogickém a zkratkovitém ucpávání děr po nich, a nejméně ve dvou vatících hodinách zbytečného žvanění či sociálního BLM lkaní. Nicméně i tak vcelku nadstandartní, výborně natočená i zahraná zábava, ve které zase jednou spravedlnost zvítězila nad bezkoulovým sluníčkářským pičusem. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Zatím bezkonkurenční adept na seriál roku. Doslova vyražený dech. Your Honor má výborný příběh o uznávaném soudci ( Bryan Cranston v nejlepší formě!) jehož syn při astmatickém záchvatu nechtěně srazí mladého motorkáře a ten na místě umírá, syn zpanikaří a z místa činu utíká. Při zjištění, že zesnulý motorkář byl synem největšího mob bosse v New Orleans Jimmy Baxtera, je Bryan ochotný udělat cokoliv, aby svého syna ochránil i za hranici zákona. Perfektní duel uznávaný Soudce vs respekt vyvolávající Jimmy Baxter ( Michael Suhlbarg hraje výborně a bere si to nejlepší od Mickey Cohena), který odvětí: Im going to clean this city and I will make it shine! Ať jsi kdekoliv. Budeš nalezen! Seriál má skvělé tempo, tasí jeden vražedný zvrat za druhým, je to mistrovsky zrežírované i zahrané, napětím jsem lapal po dechu celých 9 hodin, atmosféra je dusná a nepříjemná nepřetržitě, postavy mají všechny hutné charaktery, děj překvapuje každou chvíli a ubírá se nečekanými směry a na své si dojde fanoušek gangsterek, soudních dramat, krimi i vypjatých thrillerů. Při finálním díle jsem dostal takovou ránu mezi oči, že se z toho vzpamatovávám ještě teď. Emoce až na dřeň. Jediný bod dolů, že nedošlo na pořádnou válku gangů v ulicích, ale to odpustím, protože jsem slintal jak už dlouho ne. I Loved it, Your Honor. 9/10. ()

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Príbehovo veľmi pestré, kedy jedno klamstvo rozpúta zbesilý kolotoč udalostí, ktoré spolu úzko súvisia. Námet dobrý, i keď miestami solídne pritiahnutý za vlasy, pričom raz baví viac, inokedy menej (najmä v jadre série). Nie všetkému sa tu dá veriť, no v zásade “Vaša ctihodnosť” veslovene nenudí. O prekvapenia núdza nie je, tie sa neobjavujú iba v závere každej z epizód, pointa o klamstve, ktoré sa nevypláca - dodržaná. ()

Galerie (222)

Zajímavosti (1)

  • Ve 28. minutě Adam (Hunter Doohan) tancuje na skladbu „Love Will Tear Us Apart“ od britské kapely Joy Division z roku 1980. (Trajektt)

Související novinky

Streamovací služby platí hercům obří částky

Streamovací služby platí hercům obří částky

21.08.2021

Filmové i televizní odvětví před časem začalo ve velkém migrovat na streamovací služby, důvodů pro to je pak spousta, jeden z nejzásadnějších jsou ale definitivně peníze. Právě těmi totiž služby jako…

Reklama

Reklama