Reklama

Reklama

Your Honor

(seriál)
Trailer 3
USA, (2020–2023), 18 h 37 min (Minutáž: 50–63 min)

Tvůrci:

Peter Moffat

Hrají:

Bryan Cranston, Hope Davis, Michael Stuhlbarg, Lilli Kay, Isiah Whitlock Jr., Benjamin Flores Jr., Keith Machekanyanga, Jimi Stanton, Andrene Ward-Hammond (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(20)

Obsahy(1)

Když mladistvý syn významného newyorského soudce nechtěně zabije v autě dalšího mladíka jedoucího na motorce, jeho otec naléhá, aby se dobrovolně předal policii. Ale vzápětí si to rozmyslí, protože zjistí, že obětí byl syn místního šéfa mafie, který otevřeně vyzývá k pomstě. Pokusy soudce zbavit se důkazů vedou k tragickým následkům pro dalšího teenagera. (webhomeless)

(více)

Videa (5)

Trailer 3

Recenze (36)

agentmiky 

všechny recenze uživatele

Trailer mě neskutečně nalákal, ten námět za mě úplně suprová záležitost. Když si ještě k tomu všemu vzpomenu, že se hlavní role ujal Bryan Cranston, tak natěšení vylétlo do výšin. No a jakože....Jsem na vážkách....První díl za mě možná úplně nejlepší, ta samotná nehoda, všechno zvládnuté tvůrci na jedničku. A pak se rozjela postupná podívaná, která měla pozvolnou gradaci, až to na konci vybouchlo se vším všudy. V tom bych asi neviděl ten ústřední problém, tady mi pomalejší tempo nevadilo, i tak se divák dočkal slušného počtu dramatických chvilek, které ve mě vzbuzovaly slušný neklid a nejistotu. Hlavní problém vězí v postavě Adama, protože ten kupil jednu dementní chybu za druhou, až mě to fakt přestávalo bavit. Takhle tupou postavu, co jedná úplně bez špetky rozumu, jsem dlouho za sledování seriálové tvorby nezažil. Cranston to zachraňoval, i Stuhlbarg se zhostil role mafiána docela obstojně, pojal to svým způsobem, ale zpětně uznávám, že to mělo šmrnc. Konec docela překvapil, ta katarze byla za mě silná. Kvůli synáčkovi jsem chvilkami zvažoval i tři hvězdičky, ale své kvality to má (plus nechci ve dveřích vidět Heisenberga, jak mě poctí svou návštěvou :D)....Tak jo, dáme těch 7,5/10...je to ale škoda, scénáristicky tohle opravit a hned bych zvednul o bod výše :( ()

TheEvilTwin 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Sympatické krimi/soudní drama s výborným Bryanem Cranstonem (Breaking Bad), které sice není až tak přesvědčivě úderné, šokující či zvratovité, ale zato si drží fajn tempo a slušný příběh. Ocenil bych, kdyby bylo více napětí, možná i akce a více soudních důkazů, líčení, zvratů a právnických přestřelek, ale i tak jsem s výsledkem spokojen - příběh budovaný 7 dílů v posledních třech hezky vygraduje v uspokojivé zakončení, a i když je možná trochu zkratkovité, šikovně ukazuje na proměnu spravedlnosti v anarchii a koloběh karmy. Na prdel jsem si vyloženě nesedl, ale patří to určitě k lepší tvorbě, takže jen do toho. ()

Reklama

verbal 

všechny recenze uživatele

Opět dokonale páprdovitý perníkový fotr tentokrát nedýluje, ale zato má syna, který je na svůj věk až nesvéprávný, zženštilý labilní kokot. Ale to víte, v sedmnácti už je celkem pozdě litovat, že jste ho tenkrát raději neutřel do záclony, a tak když se ten přitroublý ňouma, co ani neumí na chvíli zastavit auto, když hledá pod sedadlem spolujezdce inhalátor, dostane do rozporu se zákonem a Naší kozou, dělá ctihodný, dříve striktně principiální a neochvějně morálně ukotvený papá všechno proto, aby udržel ebenové kabanosy od synova kakaa, jakož i výrobce cementových bot od jeho rachitických nohou. Inu, výborný vstupní nápad, satanžel trochu utopený ve falickém vršení až anticky tragických dilemat, kauzálních náhod, nad jejichž obskuritou by si Aristoteles přinejmenším retardovaně poslintal tógu, v neméně alogickém a zkratkovitém ucpávání děr po nich, a nejméně ve dvou vatících hodinách zbytečného žvanění či sociálního BLM lkaní. Nicméně i tak vcelku nadstandartní, výborně natočená i zahraná zábava, ve které zase jednou spravedlnost zvítězila nad bezkoulovým sluníčkářským pičusem. ()

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Hodnoceno dle první série. Pomalé, táhnoucí, zbytečně dlouhé ale napínavé, atmosferické, skvěle napsané a velice dobře zahrané. Your honor má své rezervy a v příběhu by se našla celá řada ale i přes jeho reálné pojetí, ale po celou dobu baví dobře gradujícím příběhem a tahounem v podobě Cranstona, který ukazuje, že jeho skok díky Breaking Bad nebyl náhodný. Škoda zbrklého konce první série. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zatím bezkonkurenční adept na seriál roku. Doslova vyražený dech. Your Honor má výborný příběh o uznávaném soudci ( Bryan Cranston v nejlepší formě!) jehož syn při astmatickém záchvatu nechtěně srazí mladého motorkáře a ten na místě umírá, syn zpanikaří a z místa činu utíká. Při zjištění, že zesnulý motorkář byl synem největšího mob bosse v New Orleans Jimmy Baxtera, je Bryan ochotný udělat cokoliv, aby svého syna ochránil i za hranici zákona. Perfektní duel uznávaný Soudce vs respekt vyvolávající Jimmy Baxter ( Michael Suhlbarg hraje výborně a bere si to nejlepší od Mickey Cohena), který odvětí: Im going to clean this city and I will make it shine! Ať jsi kdekoliv. Budeš nalezen! Seriál má skvělé tempo, tasí jeden vražedný zvrat za druhým, je to mistrovsky zrežírované i zahrané, napětím jsem lapal po dechu celých 9 hodin, atmosféra je dusná a nepříjemná nepřetržitě, postavy mají všechny hutné charaktery, děj překvapuje každou chvíli a ubírá se nečekanými směry a na své si dojde fanoušek gangsterek, soudních dramat, krimi i vypjatých thrillerů. Při finálním díle jsem dostal takovou ránu mezi oči, že se z toho vzpamatovávám ještě teď. Emoce až na dřeň. Jediný bod dolů, že nedošlo na pořádnou válku gangů v ulicích, ale to odpustím, protože jsem slintal jak už dlouho ne. I Loved it, Your Honor. 9/10. ()

Galerie (315)

Zajímavosti (1)

  • Ve 28. minutě Adam (Hunter Doohan) tancuje na skladbu „Love Will Tear Us Apart“ od britské kapely Joy Division z roku 1980. (Trajektt)

Související novinky

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis

04.08.2023

Ve věku třiaosmdesáti let zemřel ve čtvrtek v nemocnici Mount Sinai v New York City po krátké nemoci americký herec Mark Margolis, mnoha divákům známý především jako zlověstný don Hector Salamanca ze… (více)

Leden plný seriálů

Leden plný seriálů

04.01.2023

Nový rok znamená samozřejmě taky nálož nových seriálů a hned v lednu začneme zjevně zostra. Hollywood totiž odmítá zpomalit, a tak nás už zkraje roku čekají jedny z nejvýraznějších počinů… (více)

Streamovací služby platí hercům obří částky

Streamovací služby platí hercům obří částky

21.08.2021

Filmové i televizní odvětví před časem začalo ve velkém migrovat na streamovací služby, důvodů pro to je pak spousta, jeden z nejzásadnějších jsou ale definitivně peníze. Právě těmi totiž služby jako… (více)

Reklama

Reklama