Basketbalový skaut, kterému se smůla lepí na paty (Adam Sandler), objeví hráče s jedinečným talentem a taky komplikovanou minulostí. Nemá sice souhlas klubu, ale rozhodne se svoji hvězdu dostat do Států na vlastní pěst. A všemu navzdory oba nakonec dostanou poslední šanci ukázat, že koše pro ně nevisí příliš vysoko ani v NBA. (Netflix)

camilamlynar

Moc krásný film o důvěře, naději a vzestupu nadejného basketbalisty.Adam Sandler moc hezky dozrál a jsem ráda, že se konečně oprostil od těch připitomnělých komedií jaké měl ve zvyku hrát. ()

matous20063

Na tento film jsem narazil úplnou náhodou a jsem moc rád že jsem ho mohl vidět. Film je nějakým způsobem strašně poutavý, prostě jsem během nemohl odhlédnout. Má skvělou atmosféru, doopravdy mi záleželo jak film skončí. A Sandler je absolutně skvělý, věřím že to byl prostě on, že to nějak speciálně neprožíval a to se mi líbilo. Film se velice povedl, zatím nejlepší Netflix film tohot roku. 80% ()

Kivis

Oceňuji herecký výkon Juancha. Tomu klukovi jsem fandil celý ty dlouhý roky, co hrál v Denveru, ale nikdy by mě nenapadlo, jaký herecký potenciál v něm dřímá. Teda ne, že by to bylo na Oscara, ale na herce-sportovce fakt super výkon i v nesportovních scénách. Bavila mě i bohatá účast dalších osobností basketbalu. Kam se v tomto ohledu hrabou oba Space Jamy. Dle očekávání nechybí ani fajnový soundtrack a mistrovsky natočené jsou tréninkové scény. Jenže všechny tyhle přednosti nedokážou zakrýt, že je celý příběh extrémně naivní a kýč z něj jenom čiší. Opravdu nad míru i v rámci žánru sportovních pohádek o splněném americkém snu. Jakože borec na základě svých virálně šířených výkonů v pouličním basketu jeden na jednoho a trochy lobbingu dostane šanci v draftu NBA... No, nevím... Kdyby se stal hvězdou trojkového basketu a stal se tváří Red Bullu, smekl bych klobouk před neotřelým nehollywoodským happy endem... Ale tady i Netflix sklouznul do tuctovosti. Je to jako povedené obědové meníčko. Docela vás to baví konzumovat, i když víte, že to není žádný gastronomický majstrštyk a už vůbec ne něco, na co budete s láskou ještě dlouho vzpomínat. Škoda, s těmi ingrediencemi to mělo na víc. ()

Snoove

Moc lepších sportovních filmů prostě není.. Je tam pár zkratek, ale vždy ve chvílích, kdy čekáte nějaké filmové klišé, takže v pohodě.. A největší gól je, že zrovna pár měsíců po vydání tohoto filmu představitel hlavní role Juancho Hernangomez rozhodne finále Mistrovství Evropy.. Nejdřív jsem viděl ten zápas a až pak film.. Myslím si, že bez té zkušenosti s filmem, by nikdy takhle ve finále nezazářil!!! ()

Kritickej

7/10 Strašně příjemné překvapení a jeden z nejlepších filmů čistě od Netflixu. Důkaz, že i když poskládáte příběh v podstatě ze samých klišé a dokážete říct, jak se bude celý děj odehrávat i jak skončí, když se to dobře zrežíruje a zahraje, vyleze z toho výborný film. Sandler je v těhle civilních rolích skvělý a pracuje na vykoupení z těch komediálních zvěrstev, kterých se účastnil zamlada. ()

Pengs

Sportovní snímek o velkém neznámém talentu. Ano není to první takový film. Ale je to příjemná,poklidná podívaná,která vás chytne. Nemám rád jeho komedie,ale když Adam Snadler hraje vážnější roli,tak mě to baví a říkám si víc víc. On umí hrát. Očividně má rád basketbal a bylo to z celého filmu hodně cítit. Já jsem se bavil. Úplně v klidu za 4* ()

mikisocka

Jednoduchy, ale velky pribeh zero to hero. Uveritelny. Netreba k nemu mat rad basket, je to dostatocne univerzalne. Ide pekne do hlbky. Plus za vykreslenie scestovaneho a osameleho zivota sportoveho skauta, ktory ma rad top level basketbal, ale musi si oddriet tie zalostne zapasy v zapotenych srbskych telocvicniach. Zbytocne sa netlacilo na pilu s rodinnou linkou. Herecky - Adam Sandler vyborne. Nie uplne herecky konzert, ale velmi civilne, do hlbky. Jeho hajzelska stranka parada, za svojho hraca bojoval, ako sa len dalo. Basketbalista hral trochu poslabsie, nie je to ziadna mluvka, vyborny v sportovych a treningovych scenach, ktore by herec skratka nedal. Co zvladal s dvojitym driblovanim a pod, no ma ucta. Zobrazenie treningov islo daleko za klasicke klise, ze najprv hodi 5x na kos a netriafa, ale zostane vecer dlhsie a potom uz triafa. Daleko hlbsie. Dokonca nevadila ani klasicka postava "partnerky hlavnej postavy", ktorej vacsinou vymyslia nejaky kvazi problem, nech je na platne.  Herecky (z hercov) bol najslabsi asi mlady sef timu, taka plocha klise postava, aku nikto nemusi. Nastastie sa film zbytocne nezaoberal takymi vecami, ako "ja mu teraz ukazem, ze na to mam".  Kamera bola na styl: stoji to vela prace aby to vypadalo jednoducho. Islo sa bez zbytocneho strihu pocas najlepsich akcii, proste sa chlapci z NBA hrali a oni to dali do filmu. Niekedy to vyzeralo ako naj akcie z realnych zapasov. Ziadne vyklusy, ziadna umelina zostrihanych zaberov, kedy herec v detaile vystreli a potom strih na kos, alebo ked sa pred nim obranci uhybaju, aby vobec presiel ku kosu. Fakt z toho srsalo, ze bojovali o kazdu strelu, kazdy suboj. Sportove sceny famozne, ina liga oproti inym sportovym filmom. ()

MAKUON

Alespoň už víme pročpak 76ers prohráli letos NBA Playoffs. Ale teď už vážně. Snímek má až moc jednoduchý a předvídatelný děj. Jak se vlastně mladý talentovaný mladík dostal od nikud, do nejlepší ligy světa. To už jsme zde párkrát měli a i v lepším provedení. Pro basketbalového fanouška a fanouška sportu mohu film jen doporučit, užijete si ho a večer si tím nezkazíte. Člověk i vlastně vidí jaká příprava a zápasy jsou před NBA draftem, což bylo příjemné osvěžení. Snímek je dostatečně univerzální, aby si ho užil i někdo kdo basketbal moc nemusí, ale přichází o mnoho easter eggů.  11ctá trojka kariéry Bobana Marjanoviče byla můj highlight filmu ^^. ()

T1000

(Basketbal + Adam Sandler) * Netflix = skvělý film! Pokud Adama Sandlera uznáváte pro jeho komediální role, tak potom jeho dramatické počiny jsou ještě jiný level. Znova spojení s Netlixem a prostředím, které má tak rád, tedy basketbal. Zase jinak pojatý americký sportovní sen propojený lehkým humorem. Sandlerovi jakožto skautovi 76ers, jenž vsadí celou svou kariéru na jedinou kartu, to opravdu sedlo. Skvělé bylo vidět na plátně i skutečné hvězdy NBA. Drahokam sice řadím o něco výše, ale tohle bylo opravdu milé překvapení. ()

Oup

Prirodzene klasický americký pkny film o outsiderovi, ktorý dokázal dobyť profi svet športu a chlapíkovi, ktorý mu veľmi pomohol. Dobre sa to pozeralo. ()

Minimusikus

Mám rád Sandlera, miluji basket. Dávám pět hvězd. Velmi hezky natočený film, emotivní, dojemný, vtipný. Všeho akorát. Fakt jsem si ho užil a i když jsem podobných snímků viděl X, podívám se na něj v klidu ještě jednou... ()

Farao607

Za mě tedy slabé. Příběh který tady byl už milionkrát. Postavy, jejichž jména si teď (asi tři hodiny po sledování) vůbec nepamatuju. Kamera i zvuk OK, ale to mi nestačí ()

Krásné Vánoce a PF 2023

Krásné Vánoce a PF 2023