Obyčejné lidské příběhy o tom, co nás trápí, co hledáme a nenalézáme jsou vyprávěny s nadhledem a okořeněné trefnou situační komikou. Samozřejmě nechybí i ta správná dávka nefalšované romantiky a sentimentu. Ve filmu Přání Ježíškovi se ukázkově rozkmotřená rodina znovu a znovu snaží usmířit. Nezodpovědný floutek, jehož životní náplní je obšťastňování žen, zjišťuje, že existuje i otcovská a partnerská odpovědnost. Spokojenému manželskému páru, kterému zdánlivě nic nechybí, postaví osud do cesty malou uprchlci z dětského domova. Úspěšný a sebevědomý manažer svou spřízněnou duši už našel, ale představit ji rodičům, je pro něj noční můra. Dva osamělí lidé, kteří už rezignovali na štěstí a hledání toho pravého, možná dostanou ještě jednu šanci. (Bioscop)

meda2016

Na velmi povedené polské vánoční vztahovce se nedá moc zkazit. Ale povedlo se, některé role vyšly plošeji a ochuzeně. Zapamatovatelní J.Dušek s E.Holubovou - ani se nemusí namáhat. Velmi fajn je Elizaveta Maximová, přestože ani nemá co hrát. Malí herci rozhodně neuráží. Takže? Nejspíš problém režie - jinak stačila verze polská. Ta naše nabídla pouze zaměstnání. Přesto za 4* , protože originál za 5* ()

Dafaq

Videl som 5 krátkych uryvkov na narkoze tusim. Nevedel som nazov ale hned mi bolo jasne ze je to kopia dost dobreho Poľského vianočného Noc plná zázrakov. Nebudem hodnotit tento film ani ho nemam v plane vidiet. ()

Dvorik

Jedna * za Brno, zbytek je odpad. Kdo se tesil na hereckou elitu Holubova/Dusek, bude nemile prekvapen, co dostane za kvalitu. ()

NikaIn

Ja som originál nevidela, takže nemám s čím porovnávať,ale som za to rada, pretože mne sa táto verzia veľmi páčila a nechcela by som si to kaziť porovnávaním. Nehodnotím film podľa úžasnej kamery,ani super efektom,ale podľa toho aký pocit vo mne vyvolal. Úsmev, súcit, ľútosť, radosť, potešenie,pochopenie,to nie je málo a spríjemnil mi deň. ()

Martin86

Tomuto filmu bych přezdíval “Česká Láska Nebeská.” Film za mě splňuje všechna kritéria a nebýt okatých reklam viz rádio Orion, byl bych spokojen naplno. I to mi však nezabrání v hodnocení 5/5 :) ()

fricek12

Začala to Láskou nebeskou, když si z ní Poláci udělali vlastní remake jako Listy do M / Noc plná zážitků [ https://www.csfd.cz/film/315260 ]. No a pak nějakého Čecha napadlo vzít ten polský remake a přetočit to jako vlastní film. Pokud jste neviděli polskou verzi, tak se vám ta česká líbit bude, jinak je to samozřejmě jen práce přes kopírák. ()

Slepejsek

Jestli hledáte vánoční atmosféru k provětrání vašich slzných váčků, pak jste na správné adrese. V životě to sice takhle nemůže fungovat (ať útěk z děcáku či odpuštění odcizenému otci), ale kdo by řešil takové detaily, když si chce zabrečet? (Nakonec proti přísunu z předchozích let je to vážně minimálně o level výš.) ()

EvaBrigancia

Ale tak jo.. Možná jsem zaujatá, nevím. Film je kopií Polského filmu Noc plná zázraků, to víme, ale mne trochu překáželo, že to bylo opravdu obšlehlý snad do písmene. Jak se říká - Když dva dělají totéž, není to totéž. Kdybych ale originál neznala, tak by se mi to líbilo víc. ()

charles3

"Brněnský" remake úspěšného polského filmu Noc plná zázraků, který se mi před lety při televizním uvedení převelice líbil. Podle mě remake velmi podařený, rozhodně od režisérky Ferencové zatím nejlepší počin. Viděno 8.11. na předpremiéře v brněnské Lucerně za osobní účasti mj. právě režisérky Ferencové a půvabné Elizavety Maximové, které jsem její roli po promítání osobně pochválil :-) ()

JJaannee

Nějak mi ty český filmy začínají splívat. Je to hezká podívaná, ale jen tak pro jednou. Nejlepší výkon Dušek a Holubová, byť tam jsou jen na pár minut. Myslím si, že by Krajčo měl jen zpívat, prostě neumí hrát. Nějak tomu jeho hereckému výrazu nevěřím. Tento film dávám ho do škatulky: filmy na které si za pár měsíců už nevzpomenu. Kde jsou filmy tipu Pelíšky, Pupendo, Samotáři atd. ()

Endor

Ale jo, pro nenáročného diváka určitě dobrý film. Od snímku jsem toho neočekával moc, ale výsledek popravdě překvapil. Osobně hodnotím 6/10. ()

tosastava odpad!

Tento film nikdy v živote neuvidím z dvoch dôvodov, Langmajer a Paufofová. Langoš musí vynikať v disciplíne rektálneho horolezectva, inak si neviem vysvetliť prečo sa už +-10 rokov objavuje viacmenej vo všetkom čo česká TV a filmová tvorba vyprodukuje. Kedysi som ho mal v podstate rád, ale teraz som na neho a Pauhofovú doslova alergický ()

vinducha

Je vidět , že to režíroval ženská ruka , slaďárna je to tedy notná , nicméně jako rodinný film doporučit můžu. Pobavilo mě například , když se provalilo , že Demo je dlouho utajovaná bukvice.. Petr Vaněk tam měl velice "sympatickou" roli a spolu s Nico Klimkem tvořili pro mě nejzábavnější 2 ve vedlejší linii. ()

NikiVai

Mně se to líbilo moc. Byl to milý, pohodový vánoční film. Mělo to švih, příjemný humor, za mě fakt paráda. ()

JB001

Píše se tu o nějakém polském originálu, ale já v tom vidím hezkou českomoravskou Lásku nebeskou. Líbilo se mi to. Ty dva buzíky si mohli odpustit. Tvl to už je jako na Netflixu. Btw v té polské verzi jsou taky? ()