Zoufalé manželky

• USA Desperate Housewives (více)
Z natáčení 3 - Neal McDonough, James Denton, Dana Delany
Drama / Komedie / Mysteriózní
USA, (2004–2012), 128 h 53 min (Minutáž: 41–45 min)

Tvůrci:

Marc Cherry

Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria, Nicollette Sheridan, Steven Culp, Mark Moses, Andrea Bowen, Doug Savant, Jesse Metcalfe (více)

Série(8) / Epizody(180)

Mary Alice žije celkem nerušeně na americkém předměstí. Přesto se ale rozhodne pro sebevraždu. Je totiž možné, že se za zavřenými dveřmi dějí věci, o kterých se raději nahlas nemluví... (TV Prima)

Chasida

Je zajímavé, kolik lidí může v takovém seriálu umřít. Zoufalky to dokazují snad v každém pátém díle - tolik lidí nezemřelo snad ani v House M.D. Po čase únavné, ale stejně se díváte dál, abyste věděli, kdo ještě umře a kdo z vašich miláčků přežije. ()

Monty2729

První série byly perfektní, směs humoru a záhadného tajemství byla osvěžující a velmi příjemná. Naneštěstí se postupem začal vytrácet humor a na jeho místo byla dosazena další a další dramata, takže hlavní hrdinky zažily za pár let víc tragédií než všichni ostatní lidé za celý život. Hlavní díky prvním třem a poslední sérii, která se kvalitativně zvedla, hodnotím pořád ještě za 4 hvězdy :) ()

megan017

Tohle dramatické spojení romantiky, komedie a mystery na mě zabralo! Kdyby tu nebyl limit 10 oblíbených seriálu, byl by jedenáctý.Pilot nijak zajímavý nebyl, člověk by si myslel, že parta paniček bude jen čmuchat "Co Mary-Alice udělala" ale nakonec se to vyvedlo v něco lepšího. V příběhu je zápletek několik a každá hrdinka se vozí na té své a každá stojí za to. Velmi přitažlivá atmosféra, na pohled nich neříkající čtvrti. Oblíbila jsem si Gabrielle a Susan, hlavně proto, že se mi dost podobají(teda spíše více Gab). No podrženo sečteno, jestli jste přišli z práce(nebo v mém případě z školy, nebo praxe) není nic lepšího, než si oddechnout u tohodle seriálu, i když ho lépe ocení ženy..chlapy si pustě Zákon gangu. :D ()

Misulka93

Jeden z nejlepších seriálů vůbec! Člověk by si myslel, jak to bude o tom, kterak se par paniček bavi o myti nadobi a vychove děti.. ale to neee 😀 za nejakou dobu mam v planu cely seriál zkouknout znovu ☺ ()

Daginka

Přenesla bych se přes každodílový útrpný usmiřování (přestože moralizující seriály nemusim), přes postavu Mikea Delfina, kterej je správňáčtější a drsnější než sama Jiřinka Švorcová alias "žena za pultem", možná i přes tu rošťácko-rozvernou hudbu, co prokládá scény, i přes začátky s vyprávěním Mary Alice a větama typu: ,,Orson Hodge si byl vždycky vědom ...." , ,,Eddie Britová pokládala za samozřejmost ...." bla bla bla.. . Vlastně jsem nečekala nic jinýho, než mi bylo s takovou vervou servírováno. Ale za žádnou cenu se nepřenesu (a proto dávám o hvězdičku nižší hodnocení) přes to slovo, co scénaristé pečlivě vecpali do KAŽDÝHO DÍLU.. Jedná se o ten uvážlivý povzdech vypravěčky Mary Alice ve spojení se slovem ano. Jako třeba, cituju (ze tří vybraných dílů napříč sériemi): ,,Ano, když přijdou děti, změní všechno." ,,Ano, o ženách se můžete hodně dozvědět z toho, co si oblékají.", ,,Ano, všichni si velmi rádi hrají, ovšem až do chvíle, kdy tím někomu ublíží." atakdál, atakdál. Za tohle by si scénaristé zasluhovali spoutat, zavřít do temný kobky, a celej den nonstop poslouchat jen konce každýho dílu a využít jejich tolik oblíbenýho slova jakožto účinnýho mučícího nástroje. Ano, díky tomu tři hvězdičky místo čtyř a ibalgin na bolest hlavy, grrrr vrrrrr. ()

departed

Scénáristická směsice žánrů, která začíná jako komedie, bere to přes mysteriózno a zabrouzdí až do thrillerovské atmosféry. Nenechte se zmást konstantně hrající veselou hudbou, seriál si s vámi jen hraje. Dá vám pocit, že si myslíte, jak jste vše prokoukli a že už vás děj ničím nepřekvapí a pak bum, velký fuck off, zvrat jak kráva a vy můžete jet nanovo. Brilantně napsaný postavy, který jsou ze života, nejsou perfektní a mají své chyby. Každá z nich má svůj unikátní příběh a s každým dalším dílem chcete z jejího života vědět víc a víc. Do Toma s Lynette se zamilujete instantně. Dějová linie plyne jak po másle, každá situace má svůj smysl a každá postava v ní hraje důležitou roli a to vše s vkusným humorem. Občas si sice tvůrci musejí pomoct tzv. oslími můstky, v tom případě přijde lehké zaškobrtnutí, ale kdo by to v takhle na oko nekomplexním (avšak opak je pravdou) seriálu nemohl využít? Nenahlížejte na to jako na komedii. Já to udělal a pak jsem byl příjemně zaskočen / překvapen, že to nezůstalo jen u toho. Hodnoceno: 8 sérií. ()

epoh

Svěží, vtipné a v rámci žánru napínavé. Co víc si přát? Jen aby místo Rodinných pout, Ordinace, Letiště, Ulice a jiných "nedomrdlin" něco podobného začaly plodit také české televize. ()

wef

Proč dávám 3 hvězdičky? Protože nikdy mě Zoufalé manželky nedonutily dívat se na další díl. Ne, že by mě to nebavilo, nebo že bych kritizoval kvalitu scénáře či hereckých výkonů, ale mám málo času, tak sleduji jen to nejlepší. A bohužel (naštěstí) mám ve svém programu lepší filmy (resp. seriály). ()

CaMMe

Velice, velice kvalitní seriál. Který, myslím, osloví spíše něžnější pohlaví, nicméně mě baví dost. První řada byla výjimečná a postupem času to slábne, ale slábne to lineárně tak strašně pomalu, že snad i dvacátá řada mě stále bude bavit. Když pomyslím na svou ulici, kde žiju já, mám chuť páchat sebevraždy a vraždit, aby se tam také něco dělo!!! Co se týká obsazení. Eva Longoria je naprosto bezkonkurenčí, nic a opravdu nic krásnějšího v seriálu nemůžete vidět. Tery Hatcher, sympatická, lehce pomatená, ale na svůj věk krásná a výkonem brilantní. Co se týká Nicolette a Felicity nevadí mi, ale zároveň mě nikaj více neoslovují. Ale jedno nechápu, a to Marciu Cross? Hvězdiček bych dal pět (alespoň za prvních pět sérii co jsem viděl), ale když vidím tuto dámu, která je z mého pohledu naprosto a zdůrazňuji slovo NAPROSTO nesympatická (a mít "toto" doma, taky bych se choval jak Andrew - tím nemyslím jeho náklonost k mužům), musím svůj počet snanovit na číslo čtyři. 75% ()

Pai-Mei

Najlepší nesci-fi seriál poslednej doby. Zaručená sranda pri každej epizóde a k tomu Eva Longoria Parker osobne, mňam. ()

amyth

Nelíbilo a nekoukám. Hlavní představitelky mi byly od pohledu nepříjemné - nafoukané hloupoučké husičky, ale už těžce za zenitem. ()

Santic

Tak tenhle seriál se mi neskutečně trefil do noty... Nedokážu si představit jak dalece se asi liší osudy obyvatel Wisteria Lane od skutečného života na americkém předměstí, ale nějak takhle bych chtěl, jednou, žít taky... ()

monikka87

Tento seriál je perfektná oddychovka... a návyková. Tie komentáre na začiatku a na konci sú výborným rámcom pre každú epizódu. No a za svoju najobľúbenejšiu postavu som už pasovala postupne všetky z hlavnej štvorice :) ()

I muži mají své dny...

I muži mají své dny...

19.04.2006

A někteří je prožívají v televizi. O čem to mluvím? O dalších řadách (6-8) seriálu 24 hodin . Koho by napadlo, že více peněz si američtí herci vydělají v televizi, že? No, je to tak a Kiefer… (více)

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006